Soupisky
Krajská soutěž II. třídy C
SK Baník Ratíškovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchařič Jiří st.1969kraj. muži 201-210 
2.Bábíček Josef1971kraj. muži 201-210 
3.Charvát Vít ml.1997reg. muži 71.-80. 
4.Kordula Jiří1984reg. muži 71.-80. 
5.Hrbáček Milan1970reg. muži 81.-90. 
6.Charvát Vít st.1975reg. muži 101.-110. 
7.Kordula Petr1983reg. muži 131.-140. 
8.Hrubý Otto1999reg. muži 131-140 N 
9.Hradil Kryštof2000reg. muži 181.-190. 
10.Šrédl Pavel1989reg. muži 181.-190. 
11.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 211.-220. 
12.Kladňák Martin1998reg. muži 221.-230. 
SKST Rohatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Zbyněk1981kraj. muži 171-180 
2.Kolář David1984kraj. muži 241-250 
3.Chvátal Tomáš1996kraj. muži 241-250 
4.Malošek Radek1979kraj. muži 241-250N 
5.Drábek Milan1985reg. muži 61-70 
6.Rybecký Marek1974reg. muži 101-110 
7.Zelinka Pavel1973reg. muži 101-110 
8.Chvátal Antonín1968reg. muži 121-130 
9.Juryca Dalibor1984reg. muži 141-150 
10.Valuch Michal1992reg. muži 151-160 
11.Vymyslický Stanislav st.1969reg. muži 161-170 
12.Kotásková Petra2000reg. muži 61-70 NStřídavý start z SKST Dubňany
Stavoimpex Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 41-50 
2.Mesaroš Petr1961kraj. muži 91-100 
3.Brychta Edo1992kraj. muži 121-130cizinec 
4.Mádel Ladislav1954kraj. muži 171-180 Ncizinec 
5.Malík Vladimír1968reg. muži 81-90cizinec 
6.Skala Ján1949reg. muži 101-110 Ncizinec 
TJ Sokol Vracov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouřil Přemysl1969kraj. muži 121 - 130 
2.Rachunek Martin1997kraj. muži 181 - 190 
3.Koutný František1962kraj. muži 201 - 210 
4.Trcala Miroslav1965kraj. muži 231 - 240 
5.Petrželka Tomáš1992reg. muži 81 - 90 
6.Studnička Ondřej1997reg. muži 81 - 90 
7.Vašík Michal1998reg. muži 101 - 110 
8.Boruta Vladislav1965reg. muži 111 - 120 
9.Šnajdr Michal1988reg. muži 161 - 170 
10.Šnajdr Radomír1963reg. muži 161 - 170 
11.Bednařík Matěj1994reg. muži 171 - 180 
12.Boruta Matěj2004reg. muži 191 - 200 
13.Křiva Zdeněk1955reg. muži 191 - 200 
14.Stuchlík Jaroslav1966reg. muži 221 - 230 
15.Nikl František1968reg. muži 231 - 240 
16.Bábíček Radek2001reg. muži 251 - 260 
17.Vašina Antonín1950reg. muži 251 - 260 
18.Bábík Jan2004reg. muži 311 - 320 
TJ Jevišovka-Drnholec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešek Oldřich1980reg. muži 42 
2.Švejda Alois1955reg. muži 61-70 
3.Vutov Ivan1971reg. muži 61-70N 
4.Stibor Tomáš1975reg. muži 81-90 
5.Hanák Zdeněk1963reg. muži 71-80 
6.Svojanovský Ladislav1973reg. muži 91-100 
7.Dobiáš Rudolf1963reg. muži 141-150 
8.Čepera Roman1979reg. muži 151-160 
9.Kovář Pavel1972reg. muži 171-180 
10.Tomola Jaroslav1962reg. muži 181-190 
11.Oškrdal Jan2002reg. muži 181-190Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
TJ Agrotec Hustopeče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 12 
2.Dvořáček Petr1975kraj. muži 16 N 
3.Janoušek Přemek1976kraj. muži 16 N 
4.Studýnka František1960kraj. muži 141-150 
5.Hladký Rostislav1979kraj. muži 191-200 
6.Šafařík Jan1978kraj. muži 211-220 
7.Hušek Jan1982kraj. muži 221-230 N 
8.Šlancar Jiří1961reg. muži 32 
9.Hušek Jindřich1981reg. muži 33 
10.Kuchař Pavel1971reg. muži 41 
11.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 31-35 
12.Ebach Petr1972nez.  
13.Horák Ondřej1990nez.  
14.Matlach Jan1958nez.  
15.Pleskač Pavel1970nez.  
16.Preiss Marian1974nez.  
17.Blažek Jiří1974nez.  
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Jiří1968kraj. muži 171-180. 
2.Suský Stanislav1967reg. muži 36. 
3.Vala Vítězslav1976reg. muži 46. 
4.Anth Zdeněk1983reg. muži 51.-60N 
5.Valoušek František1988reg. muži 51.-60. 
6.Fridrich Bronislav1966reg. muži 91.-100. 
7.Berka Petr1970reg. muži 101.-110. 
8.Průdek Daniel1972reg. muži 131.-140. 
9.Průdek Filip1999reg. muži 131.-140. 
T.J. Sokol Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Pavel2001kraj. muži 201-210N 
2.Rančík Antonín1962reg. muži 71-80 
3.Lacho František1991reg. muži 81-90Ncizinec 
4.Kalivoda Martin1983reg. muži 91-100 
5.Bezucha Jan1962reg. muži 91-100 
6.Zlámal Martin1976reg. muži 131-140 
7.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 131-140 
8.Mikuš Martin2000reg. muži 181-190 
9.Mikuš Tomáš2000reg. muži 191-200 
10.Mikuš Pavel1964reg. muži 291-300 
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Pavel ml.1980kraj. muži 151-160 
2.Kratochvíl Jaroslav1957reg. muži 28 
3.Zástěra Libor1982reg. muži 30 
4.Šubík Jiří2001reg. muži 43 
5.Hrabec Lukáš1991reg. muži 51-60 
6.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 51-60N 
7.Páleník Jiří1969reg. muži 61-70 
8.Svoboda Aleš1972reg. muži 71-80 
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jangl Marek1981kraj. muži 171-180 
2.Vajbar Antonín1955kraj. muži 241-250N 
3.Kubík Josef1999reg. muži 28 
4.Charvát Vavřinec1963reg. muži 39. 
5.Soukal Jiří st.1966reg. muži 44 
6.Hoch Vítek2000reg. muži 48 
7.Otáhal Jan1991reg. muži 71-80 
8.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 71-80 
9.Dufek Vladimír1960reg. muži 91-100 
10.Studýnka Antonín1959reg. muži 151-160 
11.Mrázek Petr2004reg. muži 201-210 
12.Matějovič David2002reg. muži 201-210 
13.Hoch Miroslav1968reg. muži 201-210 
STP Mikulov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyrčíková Lucie1988reg. muži 29N 
2.Cupák Zdeněk1982reg. muži 33N 
3.Brozák Radomír1970reg. muži 34 
4.Bařina Leoš1974reg. muži 39N 
5.Gajan Pavel ml.1992reg. muži 51-60 
6.Vráblík Jan1975reg. muži 91-100 
7.Galuszka Michal1986reg. muži 91-100 
8.Gajan Pavel st.1965reg. muži 121-130 
9.Mikulinec Roman1977reg. muži 131-140 
10.Borovička Daniel2004reg. muži 151-160 
11.Galatík Pavel1982kraj. muži 21-30 
TJ Jiskra Strážnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamenský Petr1981kraj. muži 221-230 
2.Lanová Renata1969kraj. muži 231-240N 
3.Frolek Radek1995reg. muži 61-70 
4.Tomeček Tomáš1988reg. muži 61-70N 
5.Martinek Tomáš1982reg. muži 61-70 
6.Černý Zdeněk1968reg. muži 91-100 
7.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 101-110 
8.Morávek Jindřich2007reg. muži 121-130 
9.Pukl Ondřej2004reg. muži 121-130 
10.Orel Eduard2005reg. muži 141-150 
11.Bureš Martin2004reg. muži 191-200 
12.Jamný Pavel1959reg. muži 191-200N 
13.Teturová Barbora1971reg. muži 191-200N 
14.Grabovský Jaroslav ml.2008reg. muži 201-210 
15.Látal Roman2002reg. muži 101-110Střídavý start z TJ Sokol Bzenec

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy