Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 1. třídy
TJ Slavoj Čistá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šádek Jiří1962reg. muži 31-40 
2.Cihlář Petr1985reg. muži 41-50 
3.Řehořek Josef1959reg. muži 41-50 
4.Brůžek Peter1969reg. muži 81-100cizinec 
5.Rampas František1952reg. muži 101-120 
6.Volf Petr ml.1970reg. muži 121-150 
7.Sajdl Vladimír1968reg. muži 121-150 
8.Ďurfina Karel1958reg. muži 121-150N 
9.Ráb Martin1972reg. muži 151-180 
10.Doubek Miroslav1953reg. muži 151-180N 
11.Martinec Jaroslav1959reg. muži 181-207 
12.Chuvan Quy1962reg. muži 181-207cizinec 
TJ Sokol Kosmonosy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
2.Horsák Oldřich1960reg. muži 41.-50. 
3.Čuban Jiří1954reg. muži 51.-60. 
4.Potměšil Pavel1962reg. muži 81.-100. 
5.Soumar Vladimír1960reg. muži 61.-80. 
6.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100.N 
7.Reiter Jiří1960reg. muži 101.-120. 
8.Veselý Martin2004reg. muži 121.-150. 
9.Bernát Jan2004reg. muži 121.-150. 
10.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
11.Veselý Michal2007reg. mži 4. 
12.Odnoha Václav2006reg. mži 7. 
TTC Bělá pod Bezdězem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balcar Jaromír1947reg. muži 31-40 N 
2.Krucký Milan1977reg. muži 41-50 
3.Postelt Vladimír1967reg. muži 51-60 
4.Kaňka Jakub1987reg. muži 51-60 
5.Elstner Lukáš1988reg. muži 51-60 N 
6.Vokoun Petr1969reg. muži 61-80 
7.Dufek Martin1964reg. muži 81-100 
8.Grundman Pavel st.1965reg. muži 121-150 
9.Blecha Lubomír1971reg. muži 121-150 N 
10.Kudrnáč Jaroslav2001reg. muži 151-180 
11.Kudrnáč Jiří2001reg. muži 151-180 
12.Samler David2000reg. muži 151-180 
13.Svobodová Lucie1990nez. ženy N 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černovský Pavel1981reg. muži 21.-30. 
2.Knobloch Pavel1989reg. muži 31.-40. 
3.Mareš Jan1983reg. muži 51.-60. 
4.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 51.-60. 
5.Kracman Martin1973reg. muži 51.-60. 
6.Pleticha Vladimír1973reg. muži 51.-60.N 
7.Kracman Horst1998reg. muži 101.-120. 
8.Švasta Jindřich1957reg. muži 101.-120.N 
9.Stránský Matyáš2006reg. muži 121.-150.N 
10.Janeček Marek2004reg. muži 101.-120.N 
11.Kučera Josef1961reg. muži 101.-120.N 
12.Černovský Jan1950reg. muži Než. 
TJ AŠ Mladá Boleslav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Školník Luboš1988reg. muži 31-40 N 
2.Havlík Vít2002reg. muži 51-60 N 
3.Botková Michaela2005reg. muži 61-80 
4.Botka Jan2001reg. muži 81-100 
5.Oplt Miroslav2002reg. muži 81-100 
6.Heilek Miroslav1951reg. muži 101-120 
7.Kargl Tomáš2003reg. muži 121-150 
8.Oplt Pavel2005reg. muži 151-180 
TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jan st.1951reg. muži 31-40 
2.Shmatkov Taras1986reg. muži 51-60 N 
3.Hendrych Petr1958reg. muži 61-80 
4.Janoušková Jitka1975reg. muži 61-80 
5.Valenta Zdeněk1958reg. muži 81-100 
6.Kupec Petr1977reg. muži 81-100 
7.Sluka Čeněk1948reg. muži 81-100 N 
8.Jírovec Václav1942reg. muži 101-120 
9.Ort Marek1976reg. muži 101-120 
10.Havlíček Tomáš1956reg. muži 101-120 N 
11.Žák Karel1946reg. muži 101-120 N 
TJ Březovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazderník Václav1971reg. muži 51-60 
2.Vovčák Michal1976reg. muži 61-80 
3.Pazderník Roman1967reg. muži 81-100 
4.Ginzlová Eva1989reg. muži 51-60 
5.Volák Martin1964reg. muži 121-150 
6.Trlida Michal1978reg. muži 121-150 
7.Klaus Tomáš1976reg. muži 121-150N 
8.Růžička Tomáš1967reg. muži 151-180 
9.Bien Lukáš1986reg. muži 151-180N 
10.Sucharda Jiří1969reg. muži 151-180N 
11.Takács Petr2002reg. muži 181-207 
12.Vovčák Adam2006reg. muži 181-207 
13.Vovčák Jan2001reg. muži 181-207 
14.Maršálek Zdeněk1975reg. muži 181-207 
15.Novotný David2001reg. muži 181-207N 
16.Svoboda Pavel1978reg. muži 181-207N 
TJ Sokol Otradovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žerava Miroslav ml.1993reg. muži 31-40 
2.Fidrant Michal1978reg. muži 31-40 
3.Charvát Jaroslav1966reg. muži 41-50 
4.Šimůnek Čestmír1969reg. muži 41-50 
5.Macura Zdeněk1991reg. muži 101-120 
6.Klimeš Drahomír1979reg. muži 121-150 
7.Fidrant Radek1975reg. muži 121-150 
8.Mareš Pavel1954reg. muži 121-150 
TJ Sokol Podlázky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahrádka Michal1990reg. muži 41-50 
2.Čermák Vladimír1976reg. muži 61 - 80 
3.Vtelenský Luděk1983reg. muži 61 - 80 
4.Kříž Jakub1991reg. muži 81-100 
5.Kučera Michal st.1970reg. muži 101-120 
6.Kučera Kryštof1991reg. muži 121-150 
7.Marján Marcel1977reg. muži 121-150 
8.Žďánský Karel1962reg. muži 121-150 
SK Dolní Stakory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Marek1977reg. muži 41-50 
2.Šádek Jaroslav ml.1973reg. muži 61 - 80 
3.Trávnický Luboš1979reg. muži 61 - 80 
4.Pejta Petr ml.1988reg. muži 81-100 
5.Matějů Václav1951reg. muži 81-100 
6.Jonáš Jaroslav ml.1973reg. muži 101 - 120 
7.Drapák Jaroslav st.1949reg. muži 101 - 120 
8.Kopal Miroslav1963reg. muži 101 - 120 
9.Pejta Petr st.1963reg. muži 101 - 120 
10.Šaněk Pavel1972reg. muži 121 - 150 
11.Strouhal Jiří1951reg. muži 121 - 150 
TTC Josefův Důl A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrus Libor1964reg. muži 51-60 
2.Šlambor Oldřich1980reg. muži 61-80 
3.Veselý Jaroslav1948reg. muži 61-80 
4.Stehlík Radek1979reg. muži 61-80 
5.Fanta Petr1982reg. muži 121-150 
6.Blažek Lubomír1984reg. muži 181-207 
7.Najman Jiří1957reg. muži 181-207 
8.Šlambor Oldřich st.1961reg. muži 181-207 
Sokol Březno ST A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahota Václav1957reg. muži 51-60 
2.Žďánský Milan1962reg. muži 61-80 
3.Novotný Miroslav1981reg. muži 61-80 
4.Fadrhonc Petr1980reg. muži 61-80 
5.Lauber Jakub2005reg. muži 101-120 
6.Just Miloslav1969reg. muži 101-120 
7.Klíma Miroslav1955reg. muži 121-150 
8.Tominec Aleš1971reg. muži 121-150 
9.Vedral Jan1953reg. muži 181-207 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS