Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 2. třídy
TJ Sokol Kochánky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vraník Jan1958reg. muži 41-50 
2.Vraník Pavel1961reg. muži 61-80 
3.Ježek Josef1948reg. muži 81-100 
4.Vaňousek Milan1974reg. muži 101-120 
5.Vaňousek Zdeněk1948reg. muži nez. 
ST Dolní Bousov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štolovský Miloslav1979reg. muži 61-80 
2.Kohout Jaroslav1979reg. muži 81-100 
3.Noha Jan1984reg. muži 101-120 
4.Jihlavec Jan1961reg. muži 101-120 
5.Doubek Miroslav1974reg. muži 121-150 
6.Ungr Milan1961reg. muži 121-150N 
7.Nitray Jozef1946reg. muži 151-180 
8.Novotný Karel1957reg. muži 151-180 
9.Pavlišta Jaroslav1958reg. muži 151-180 
10.Vitmajer Vladimír1976reg. muži 181-207 
11.Kužel Jiří1975reg. muži 181-207 
12.Pitro Aleš2002reg. muži 181-207 
13.Šimon Marek1973reg. muži 181-207 
14.Kužel Jiří ml.2001reg. muži 181-207 
15.Hanč Martin1981reg. muži 181-207Ncizinec 
TJ Sokol Chotětov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušek Vladimír1980reg. muži 51-60 
2.Sekelský Jan st.1946reg. muži 61-80 
3.Novotný Josef1949reg. muži 81-100 
4.Vinklář Jan1977reg. muži 101-120 
5.Tahal Jiří1978reg. muži 121-150 
6.Červinka František1983reg. muži 121-150 
7.Moc Vladimír st.1941reg. muži 181-207 
8.Kellner Ondřej1998reg. muži 181-207 
9.Vonášek Pavel1981reg. muži 181-207 
10.Vosyka Jiří ml.2003reg. mži 181-207 
11.Vosyka Jiří st.1972reg. muži 181-207 
TJ AŠ Mladá Boleslav E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Zdeněk1958reg. muži 81-100 
2.Kupec Petr1977reg. muži 81-100 
3.Oplt Miroslav2002reg. muži 81-100 
4.Sluka Čeněk1948reg. muži 81-100 N 
5.Ort Marek1976reg. muži 101-120 
6.Heilek Miroslav1951reg. muži 101-120 
7.Jírovec Václav1942reg. muži 101-120 
8.Havlíček Tomáš1956reg. muži 101-120 N 
9.Žák Karel1946reg. muži 101-120 N 
10.Kargl Tomáš2003reg. muži 121-150 
11.Čamrová Eliška1993reg. muži 151-180 
12.Oplt Pavel2005reg. muži 151-180 
13.Švachová Lenka1986reg. muži 181-207 
TJ Sokol Otradovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macura Zdeněk1991reg. muži 101-120 
2.Klimeš Drahomír1979reg. muži 121-150 
3.Fidrant Radek1975reg. muži 121-150 
4.Mareš Pavel1954reg. muži 121-150 
5.Honzák Jakub1986reg. muži 151-180 
6.Honzák Miloš1961reg. muži 151-180 
7.Skála Jiří1976reg. muži 151-180 
8.Kačírková Květa1990reg. muži 151-180 
9.Doležalová Daniela1956reg. muži 151-180 
10.May Pavel1954reg. muži 151-180 
11.Kupský Daniel1975nez. muži  
TJ Sokol Podlázky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Michal st.1970reg. muži 101-120 
2.Kučera Kryštof1991reg. muži 121-150 
3.Marján Marcel1977reg. muži 121-150 
4.Muras David1979reg. muži 121-150 
5.Žďánský Karel1962reg. muži 121-150 
6.Venera Petr1966reg. muži 121-150 
7.Mlčoch Petr1963reg. muži 121-150 
8.Michal Jaroslav1978reg. muži 121-150 N 
9.Kozák Roman1969reg. muži 151-180N 
10.Soumar Miroslav1961reg. muži 151-180 
11.Živný Josef1954nez. muži  
SK Dolní Stakory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějů Václav1951reg. muži 81-100 
2.Jonáš Jaroslav ml.1973reg. muži 101 - 120 
3.Drapák Jaroslav st.1949reg. muži 101 - 120 
4.Kopal Miroslav1963reg. muži 101 - 120 
5.Pejta Petr st.1963reg. muži 101 - 120 
6.Šaněk Pavel1972reg. muži 121 - 150 
7.Strouhal Jiří1951reg. muži 121 - 150 
8.Jonáš Jaroslav st.1949reg. muži 151-180 
9.Hercík Jiří ml.2007reg. muži 151-180 
10.Šádek Jaroslav st.1944reg. muži 151-180 
11.Kopal Jaroslav1960reg. muži 151-180 
12.Brabec Jaroslav1958reg. muži 151-180 
TJ Sokol Březno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duška Jan1984reg. muži 61-80 
2.Stejskal Zdeněk1957reg. muži 61-80 
3.Titlbach Jindřich1969reg. muži 81 - 100 
4.Charvát Milan1961reg. muži 81 - 100 
5.Berky Jozef1966reg. muži 151 - 180cizinec 
6.Knížek Milan2000reg. muži 181-207 
7.Rágulík Jiří1994reg. muži 181-207 
8.Šálený Petr2006reg. muži 181-207 N 
9.Najman Filip1982nez. muži N 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kracman Martin1973reg. muži 51.-60. 
2.Kracman Horst1998reg. muži 101.-120. 
3.Švasta Jindřich1957reg. muži 101.-120.N 
4.Janeček Marek2004reg. muži 101.-120.N 
5.Stránský Matyáš2006reg. muži 121.-150.N 
6.Kučera Josef1961nez. muži  
7.Bajtalonová Jitka1988nez. muži  
8.Maděra Zdeněk1958nez. muži  
9.Riedl Ladislav1987nez. muži  
10.Studecký Šimon2005nez. muži  
11.Šumera Matěj2009nez. muži  
12.Cihlář Václav2007nez. muži  
13.Kasal Jan2006nez. muži  
TJ Plazy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodboď Martin1993reg. muži 81-100 
2.Štolovský Josef1971reg. muži 81-100 
3.Folprecht Jan1984reg. muži 81-100 
4.Běloubek Roman1968reg. muži 81-100 
5.Stejskal Jindřich1946reg. muži 81-100 
6.Vyrtych Jiří1955reg. muži 81-100 
7.Trlida Hubert1957reg. muži 81-100 
8.Jonáš Zdeněk1988reg. muži 81-100 
9.Vaňousek Miroslav1962reg. muži 81-100 
10.Vyrtych Martin1982reg. muži 81-100 
11.Marek Jiří1956reg. muži 81-100 
Sokol Březno ST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lauber Jakub2005reg. muži 101-120 
2.Just Miloslav1969reg. muži 101-120 
3.Klíma Miroslav1955reg. muži 121-150 
4.Tominec Aleš1971reg. muži 121-150 
5.Vedral Jan1953reg. muži 181-207 
6.Urban Jiří1951nez.  
7.Veselý Martin2004reg. muži 121.-150.Střídavý start z TJ Sokol Kosmonosy, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS