Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 3. třídy
TJ Slavoj Čistá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rampas František1952reg. muži 101-120 
2.Volf Petr ml.1970reg. muži 121-150 
3.Sajdl Vladimír1968reg. muži 121-150 
4.Ďurfina Karel1958reg. muži 121-150 
5.Ráb Martin1972reg. muži 151-180 
6.Doubek Miroslav1953reg. muži 151-180N 
7.Martinec Jaroslav1959reg. muži 181-207 
8.Chuvan Quy1962reg. muži 181-207cizinec 
TTC Bělá pod Bezdězem E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elstner Lukáš1988reg. muži 51-60 N 
2.Vokoun Petr1969reg. muži 61-80 
3.Dufek Martin1964reg. muži 81-100 
4.Grundman Pavel st.1965reg. muži 121-150 
5.Blecha Lubomír1971reg. muži 121-150 N 
6.Kudrnáč Jaroslav2001reg. muži 151-180 
7.Kudrnáč Jiří2001reg. muži 151-180 
8.Samler David2000reg. muži 151-180 
9.Folprecht Jakub1999nez. muži N 
10.Dvořák Karel1947nez. muži N 
11.Grundman Pavel ml.2004nez. muži N 
ST Dolní Bousov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doubek Miroslav1974reg. muži 121-150 
2.Ungr Milan1961reg. muži 121-150N 
3.Nitray Jozef1946reg. muži 151-180 
4.Novotný Karel1957reg. muži 151-180 
5.Pavlišta Jaroslav1958reg. muži 151-180 
6.Vitmajer Vladimír1976reg. muži 181-207 
7.Kužel Jiří1975reg. muži 181-207 
8.Pitro Aleš2002reg. muži 181-207 
9.Šimon Marek1973reg. muži 181-207 
10.Kužel Jiří ml.2001reg. muži 181-207 
11.Hanč Martin1981reg. muži 181-207Ncizinec 
TJ AŠ Mladá Boleslav F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ort Marek1976reg. muži 101-120 
2.Heilek Miroslav1951reg. muži 101-120 
3.Jírovec Václav1942reg. muži 101-120 
4.Havlíček Tomáš1956reg. muži 101-120 N 
5.Žák Karel1946reg. muži 101-120 N 
6.Kargl Tomáš2003reg. muži 121-150 
7.Čamrová Eliška1993reg. muži 151-180 
8.Oplt Pavel2005reg. muži 151-180 
9.Švachová Lenka1986reg. muži 181-207 
TJ Březovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trlida Michal1978reg. muži 121-150 
2.Volák Martin1964reg. muži 121-150 
3.Klaus Tomáš1976reg. muži 121-150N 
4.Růžička Tomáš1967reg. muži 151-180 
5.Bien Lukáš1986reg. muži 151-180N 
6.Ginzl Petr1975nez. muži  
7.Maršálek Zdeněk1975reg. muži 181-207 
8.Novotný David2001reg. muži 181-207N 
9.Sucharda Jiří1969reg. muži 151-180N 
10.Svoboda Pavel1978reg. muži 181-207N 
11.Takács Petr2002reg. muži 181-207 
12.Vovčák Adam2006reg. muži 181-207 
13.Vovčák Jan2001reg. muži 181-207 
TJ Sokol Otradovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honzák Jakub1986reg. muži 151-180 
2.Honzák Miloš1961reg. muži 151-180 
3.Skála Jiří1976reg. muži 151-180 
4.Kačírková Květa1990reg. muži 151-180 
5.Hradecká Šárka1994reg. muži 151-180 
6.Doležalová Daniela1956reg. muži 151-180 
7.May Pavel1954reg. muži 151-180 
8.Richter Jan1943reg. muži 151-180 
9.Tonar Josef1950reg. muži 181-200 
10.Kopta Vladimír1944reg. muži 181-200 
11.Černý Vladimír1950reg. muži 181-200 
TJ Sokol Podlázky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žďánský Karel1962reg. muži 121-150 
2.Venera Petr1966reg. muži 121-150 
3.Mlčoch Petr1963reg. muži 121-150 
4.Michal Jaroslav1978reg. muži 121-150 N 
5.Soumar Miroslav1961reg. muži 151-180 
6.Hladký Petr1973reg. muži 151-180 
7.Kozák Roman1969reg. muži 151-180N 
8.Šimeček Vladimír1956reg. muži 181-207 
9.Topoli Milan1973nez. muži cizinec 
SK Dolní Stakory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejta Petr st.1963reg. muži 101 - 120 
2.Šaněk Pavel1972reg. muži 121 - 150 
3.Strouhal Jiří1951reg. muži 121 - 150 
4.Kopal Jaroslav1960reg. muži 151-180 
5.Jonáš Jaroslav st.1949reg. muži 151-180 
6.Hercík Jiří st.1976reg. muži 151-180 
7.Šádek Jaroslav st.1944reg. muži 151-180 
8.Brabec Jaroslav1958reg. muži 151-180 
9.Černý Petr1960reg. muži 151-180 
10.Šámal Vladimír1978reg. muži 181-207 
11.Jonáš Martin2005reg. muži 181-207N 
TTC Josefův Důl B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fanta Petr1982reg. muži 121-150 
2.Blažek Lubomír1984reg. muži 181-207 
3.Najman Jiří1957reg. muži 181-207 
4.Šlambor Oldřich st.1961reg. muži 181-207 
5.Rozkovec Vladimír1951nez.  
6.Barva Jaroslav1941nez.  
7.Ďurfina Lukáš1985nez.  
TJ Sokol Kosmonosy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soumar Vladimír1960reg. muži 61.-80. 
2.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100.N 
3.Reiter Jiří1960reg. muži 101.-120. 
4.Veselý Martin2004reg. muži 121.-150. 
5.Bernát Jan2004reg. muži 121.-150. 
6.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
7.Procházka Zdeněk1948nez. muži 121.-150.N 
8.Veselý Adam2003reg. muži 151.-180.Hostování z TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.
9.Veselý Michal2007reg. mži 4. 
10.Odnoha Václav2006reg. mži 7. 
11.Novák Václav2003reg. sži 9. 
12.Falta Michal2004reg. sži 10. 
13.Hošek Petr2004reg. sži 15. 
TJ Plazy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čuban Zdeněk1964reg. muži 81-100 
2.Stejskal Jindřich1946reg. muži 81-100 
3.Vyrtych Jiří1955reg. muži 81-100 
4.Trlida Hubert1957reg. muži 81-100 
5.Jonáš Zdeněk1988reg. muži 81-100 
6.Vaňousek Miroslav1962reg. muži 81-100 
7.Vyrtych Martin1982reg. muži 81-100 
8.Marek Jiří1956reg. muži 81-100 
9.Landsinger Tomáš1982reg. muži 81-100 
10.Mejsnar Jan1973reg. muži 81-100 
11.Magušin Petr1966reg. muži 81-100 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS