Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 4. třídy
TTC HESO Nepřevázka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Antonín1967reg. muži 150-180 
2.Císařovský Petr1965reg. muži 150-180 
3.Vejvoda Roman1973reg. muži 150-180 
4.Škába Petr1954reg. muži 150-180 
5.Jaček Pavel1965reg. muži 181-223 
6.Franc Lukáš1980reg. muži 181-215 
7.Kafluk Miloslav1954reg. muži 181-223 
8.Pulda Radek1971reg. muži 181-223 
9.Pulda Tomáš1996reg. muži 181-223 
10.Boháček Miroslav1975reg. muži N 
TJ Slavoj Čistá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ráb Martin1972reg. muži 151-180 
2.Doubek Miroslav1953reg. muži 151-180N 
3.Martinec Jaroslav1959reg. muži 181-207 
4.Chuvan Quy1962reg. muži 181-207cizinec 
5.Pospěch Karel1945reg. muži N 
6.Dědek Martin1966reg. muži N 
7.Kubín Tomáš1978reg. muži N 
8.Rampas Jakub2007reg. muži N 
9.Weber Quan Hai2004reg. muži N 
10.Veselý Luděk1969reg. muži N 
ST Dolní Bousov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlišta Jaroslav1958reg. muži 151-180 
2.Vitmajer Vladimír1976reg. muži 181-207 
3.Kužel Jiří1975reg. muži 181-207 
4.Pitro Aleš2002reg. muži 181-207 
5.Šimon Marek1973reg. muži 181-207 
6.Kužel Jiří ml.2001reg. muži 181-207 
7.Šrůta Jiří1966nez. muži  
8.Vilhan Martin1991nez. muži  
9.Hlaváčková Eliška2005nez. muži  
10.Hanč Martin1981nez. muži cizinec 
TJ Sokol Chotětov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červinka František1983reg. muži 121-150 
2.Tahal Jiří1978reg. muži 121-150 
3.Moc Vladimír st.1941reg. muži 181-207 
4.Kellner Ondřej1998reg. muži 181-207 
5.Vonášek Pavel1981reg. muži 181-207 
6.Vosyka Jiří ml.2003reg. mži 181-207 
7.Vosyka Jiří st.1972reg. muži 181-207 
8.Hospodka Zdislav1974nez.  
9.Martiak Pavol1967reg. muži N 
TJ Březovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sucharda Jiří1969reg. muži 151-180N 
2.Bien Lukáš1986reg. muži 151-180N 
3.Maršálek Zdeněk1975reg. muži 181-207 
4.Takács Petr2002reg. muži 181-207 
5.Svoboda Pavel1978reg. muži 181-207N 
6.Novotný David2001reg. muži 181-207N 
7.Vovčák Adam2006reg. muži 181-207 
8.Vovčák Jan2001reg. muži 181-207 
9.Ginzl Petr1975nez. muži  
10.Gregor František1969nez. muži  
11.Hokuf Antonín1999nez. muži  
TJ Sokol Otradovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.May Pavel1954reg. muži 151-180 
2.Richter Jan1943reg. muži 151-180 
3.Doležalová Daniela1956reg. muži 151-180 
4.Hradecká Šárka1994reg. muži 151-180 
5.Tonar Josef1950reg. muži 181-200 
6.Kopta Vladimír1944reg. muži 181-200 
7.Černý Vladimír1950reg. muži 181-200 
SK Dolní Stakory D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jonáš Jaroslav st.1949reg. muži 151-180 
2.Hercík Jiří st.1976reg. muži 151-180 
3.Šádek Jaroslav st.1944reg. muži 151-180 
4.Brabec Jaroslav1958reg. muži 151-180 
5.Černý Petr1960reg. muži 151-180 
6.Šámal Vladimír1978reg. muži 181-207 
7.Jonáš Martin2005reg. muži 181-207N 
8.Drapák Jaroslav ml.1973reg. muži nezařazen 
9.Kříž Jiří1957reg. muži nezařazen 
10.Matějů Petr1975reg. muži nezařazen 
11.Fišer Vladimír1958reg. muži nezařazen 
12.Hercík Jiří ml.2007reg. muži nezařazen 
13.Krejbich Vojtěch2003reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Březno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berky Jozef1966reg. muži 151 - 180cizinec 
2.Knížek Milan2000reg. muži 181-207 
3.Rágulík Jiří1994reg. muži 181-207 
4.Šálený Petr2006reg. muži N 
5.Popovych Andriy1976reg. muži Ncizinec 
6.Soukup Jiří2002nez. muži N 
7.Soukupová Pavlína1966nez. muži N 
TJ Sokol Kněžmost
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macek Jaroslav1977reg. muži 169 
2.Sajdl Radek1981reg. muži 193 
3.Kalina Jaroslav1960reg. muži 190 
4.Holub Vladimír1959reg. muži 188 
5.Maršálek Petr1972reg. muži 198 
6.Rašín Rastislav1975reg. muži N 
7.Beran Josef1983reg. muži 178 
8.Březina Pavel1986reg. muži N 
TJ Sokol Kosmonosy D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bernát Jan2004reg. muži 121.-150. 
2.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
3.Veselý Adam2003reg. muži 151.-180.Hostování z TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.
4.Veselý Michal2007reg. mži 4. 
5.Odnoha Václav2006reg. mži 7. 
6.Procházka Zdeněk1948nez. muži  
7.Hořák Roman1964nez. muži  
8.Novák Václav2003reg. sži 9. 
9.Falta Michal2004reg. sži 10. 
10.Hošek Petr2004reg. sži 15. 
TJ Plazy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jonáš Zdeněk1988reg. muži 81-100 
2.Vaňousek Miroslav1962reg. muži 81-100 
3.Vyrtych Martin1982reg. muži 81-100 
4.Marek Jiří1956reg. muži 81-100 
5.Landsinger Tomáš1982reg. muži 81-100 
6.Mejsnar Jan1973reg. muži 81-100 
7.Magušin Petr1966reg. muži 81-100 
8.Zítka Miloslav1976reg. muži 81-100 
9.Urban Jiří1973reg. muži 81-100 
TJ Chudíř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štujber Martin1965reg. muži 1 
2.Gavura Jan1966reg. muži 2 
3.Hrouda Jaroslav1957reg. muži 4 
4.Štujber Patrik1989reg. muži 5 
5.Pavlíček Jiří1949reg. muži 3 
6.Rychetský David1975reg. muži 6 
TJ Sokol Podlázky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladký Petr1973reg. muži 151-180 
2.Kozák Roman1969reg. muži 151-180N 
3.Šimeček Vladimír1956reg. muži 181-207 
4.Soumar Miroslav1961reg. muži 151-180 
5.Šindelář Petr1976reg. muži 181-207N 
6.Šlapáček Vladimír1958nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy