Soupisky
Extraliga mužů
KT Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Tomáš1980ČR muži 16 
2.Vožický Bohumil1977ČR muži 29 
3.Panský Jindřich1960ČR muži 56 
4.Havlík Tomáš1986ČR muži 64 
5.Orlowski Milan1952kraj. muži 21-30 N 
6.Javůrek Petr1968kraj. muži 21-30 N 
7.Špaček Pavel1952nez. muži  
8.Sváta Tomáš1967nez. muži  
9.Durdil Ivo1961nez. muži  
SKST EUROMASTER Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Radek1974ČR muži 20. 
2.Seibert Jakub1995ČR muži 36. 
3.Kalužný Samuel1997ČR muži 38. Ncizinec 
4.Chiba Yuhei1996ČR muži 73. Ncizinec 
5.Borůvka Lukáš1985ČR muži 83. 
6.Šilhán Petr1995ČR muži 85. 
7.Medek Josef1976ČR muži 87. 
8.Blinka Michal2001ČR muži 98. 
9.Pařízek Martin2000kraj. muži 8. 
10.Mejsnar František1988kraj. muži 9. 
11.Kodým Jiří1968kraj. muži 10. 
12.Shouman Mohamed1993ČR muži 33. Ncizinec 
SKST Charvát Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Petr1984ČR muži 18 
2.Špánik Tibor1999ČR muži 28Ncizinec 
3.Čihák Marek1974ČR muži 34 
4.Karabec Ivan1980ČR muži 54 
5.Gorecki Jan1999ČR muži 63 
6.Mikolašík Michal1999ČR muži 70 
7.Bako Radim2001ČR muži 71 
8.Koutný Kamil1970nez.  
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinko Jiří1999ČR muži 22 
2.Bindač Miroslav1962ČR muži 23 
3.Sadílek Tomáš1975ČR muži 32 
4.Valenta Jan2001ČR muži 50 
5.Martinko Tomáš2002ČR muži 60 
6.Přistál Tomáš1982ČR muži 65 
7.Onderka František2002ČR muži 81 
8.Karásek Karel1968ČR muži 93 
9.Grela Marek Pawel1998kraj. muži 20Ncizinec 
10.Štalzer Adam2003kraj. muži 35,5 
TTC Ostrava 2016
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tregler Tomáš1990ČR muži 4 
2.Bajger Ondřej1994ČR muži 14 
3.Korbel Petr1971ČR muži 15 
4.Demek Tomáš1965reg. muži 8,5 
5.Korbel Richard1977reg. muži 10,5 
6.Olivares Felipe1992nez. cizinec 
7.Koldas Tomáš2000ČR muži 66Střídavý start z DTJ Hradec Králové
8.Bělík Šimon2004kraj. muži 35,5Střídavý start z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
SF SKK EL Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokopcov Dmitrij1980ČR muži 11. 
2.Kleprlík Jakub1986ČR muži 12. 
3.Kučera Stanislav1997ČR muži 19. 
4.Kaucký Petr1975ČR muži 35. 
5.Obešlo Marek1991ČR muži 61. 
6.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 90. 
7.Málek Tomáš1996kraj. muži 18. 
8.Stach Matěj2003kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Sokol PP Hradec Králové 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Crha Jakub1989ČR muži 13 
2.Klásek Marek1975ČR muži 27 
3.Pavlica Martin1983ČR muži 30 
4.Buben Vlastimil1999ČR muži 44 
5.Lebeda Michal ml.1993ČR muži 59 
6.Hort Tomáš1997kraj. muži 12 
7.Mokrejš Jan2002kraj. muži 16 
8.Brát Karel ml.1997kraj. muži 19 
9.Hrunka Jakub1992kraj. muži 20 
10.Hušek Adam2001kraj. muži 22 
11.Jakubský Filip2002kraj. muži 23 
12.Lebeda Michal st.1966nez.  
SKST Hodonín - STAVOIMPEX
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlček Michal1979ČR muži 45 
2.Tymofieiev Oleksandr1996ČR muži 51 Ncizinec 
3.Broiakovskyi Vsevolod1999ČR muži 58 Ncizinec 
4.Hromek Filip2001kraj. muži 21-30 
5.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 21-30 
6.Brhel Štěpán2006kraj. muži 41-50 
7.Svoboda Petr2002kraj. muži 41-50 
8.Podrazil David2001kraj. muži 61-70 N 
9.Skála Radek2002ČR muži 67Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
10.Lapčík Ondřej1999ČR muži 72Střídavý start z TJ Agrotec Hustopeče z.s.
DTJ Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejník Martin1972ČR muži 10 
2.Koblížek Martin1996ČR muži 28 
3.Palkovský David1984ČR muži 55 
4.Šlapák Miloš1986ČR muži 42 
5.Foff Lukáš1995ČR muži 58 
6.Ševec Jakub1999kraj. muži 10Ncizinec 
7.Bittner Michal1979kraj. muži 13 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS