Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 2. třídy
Sokol STAR Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízek Jan1951reg. muži 61-100 
2.Novák Luboš1968reg. muži 61-100 
3.Mizera Petr1978reg. muži 61-100 
4.Pitelová Vladimíra1972nez.  
5.Dědková Jitka1957nez.  
6.Hovorková Naďa1957nez.  
7.Novák Alan2004nez.  
8.Zítko Martin1987nez.  
Sokol STAR Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brenner Radek1976reg. muži 101-130 
2.Housa Aleš1977reg. muži 101-130 
3.Pokorný Martin1987reg. muži 101-130 
4.Vondrák Michal2003reg. muži 101-130 
5.Brož Kryštof2005reg. muži 101-130Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Turnov
6.Zajíček Jan st.1943reg. muži 131-153 
7.Franců Matyáš2003nez.  
8.Augustin Filip2004nez.  
TJ Sokol Košťálov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Najbr Jiří1965reg. muži 61-100 
2.Flajšr Antonín1964reg. muži 61-100 
3.Škaloud Miroslav1959reg. muži 61-100 
4.Móro Jaroslav1960reg. muži 61-100 
5.Prášková Vlasta1959reg. muži 101-130 
6.Ouhrabka Petr1971reg. muži 101-130 
7.Jůza Jiří1969reg. muži nez 
8.Kobrle Jaroslav1946reg. muži nez 
9.Hochmal Zdeněk1958reg. muži nez 
10.Dokoupil Zdeněk1987reg. muži nez 
11.Morávek Michal2005reg. sži nez 
12.Sprostý Jakub2004reg. sži nez 
TJ Sokol Turnov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
2.Varcl Jakub1986reg. muži 61-100 
3.Kopiary Lubomír1970reg. muži 61-100 
4.Ouvín Josef1950reg. muži 101-130 
5.Kosař Václav2003reg. muži 101-130 
6.Bříza Jakub2005nez.  
7.Louda Václav1975nez.  
8.Varcl Jan ml.1990nez.  
9.Csizmaziová Jana2008nez.  
10.Jansová Michaela2006nez.  
11.Vondráčková Lucie2001nez.  
12.Nechvíl Richard2008nez. Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Star Sokol Turnov
13.Fanta Vilém2007nez. Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Star Sokol Turnov
Sokol Víchová nad Jizerou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Návesník Stanislav1946reg. mži 101-130 
2.Tobiáš Vladimír1963reg. mži 101-130 
3.Brumlich Ladislav st.1961reg. mži 131-153 
4.Hrubec Zbyněk1960reg. mži 131-153 
5.Tobiáš Zdeněk1956reg. mži 131-153 
6.Vejnar Josef1957reg. mži 131-153 
7.Kosina Vlastimil1981nez. mži  
Obec Jesenný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiříček Jan1964reg. muži 61-100 
2.Hudský Libor1970reg. muži 101-130 
3.Kratochvíl Jaromír1951reg. muži 101-130 
4.Novotný Pavel1956reg. muži 101-130 
5.Holina Antonín1954reg. muži 131-153 
6.Novák Jiří1946nez.  
Obec Jesenný B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Martin1974reg. muži 61-100 
2.Václavík Miroslav1992reg. muži 101-130 
3.Brandejs Jan1979reg. muži 101-130 
4.Holina Marek1991reg. muži 101-130 
5.Lacina Radek1990nez.  
6.Samko Štefan1973nez.  
TJ Sokol Tatobity A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnička Michal1977reg. muži 61-100 
2.Šteffan Jan1984reg. muži 61-100 
3.Mráz Luboš1967reg. muži 101-130. 
4.Hyková Šárka1984reg. muži 101-130 
5.Hyka Karel1946reg. muži 131-153 
6.Marcinčik Michal1966nez. muži  
TJ Sokol Tatobity B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamíra Jiří1977reg. muži 131-153 
2.Adamíra Jiří ml.2003reg. muži 131-153. 
3.Kořínková Lucie2005reg. muži 131-153 
4.Tauchman Jiří1968reg. muži 131-153. 
5.Buriánek Jan2005nez.  
6.Adamíra Šimon2007nez.  
7.Hoření Radek1975nez.  
8.Jílek Miroslav1955nez.  
Sdružení rodičů a přátel ZŠ Semily
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Pavel1974reg. muži 61-100 
2.Kašík Tadeáš2004reg. muži 154-160 
3.Vaníček Martin2005nez.  
4.Hýsek Jakub2004nez.  
5.Stěhula Michal2007nez.  
6.Hedvičáková Markéta2005nez.  
7.Hajný Ondřej2004nez.  
8.Brykner Milan2005nez.  
9.Maťátko Lukáš2005nez.  
10.Schlesinger Jan2005nez.  
11.Bém Jan1977nez.  
Sokol Benešov u Semil
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahný Stanislav1958reg. muži 131-153 
2.Klikar Miloš1969reg. muži 131-153 
3.Martinec Jan1951reg. muži 131-153 
4.Seidl Jan1973reg. muži 151-153 
5.Strnad Jan1970reg. muži nez. 
6.Tomeš Roman1967nez.  
TJ Sokol Vesec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
2.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
3.Ježek Pavel1967reg. muži 61-100 
4.Pleštil Luděk1979reg. muži 61-100 
5.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
6.Šírek František1946reg. muži 101-130 
7.Jíra Jiří1959reg. muži 101-130 
8.Vele Martin1972reg. muži 154-160 
9.Macoun Michael1967nez.  
10.Kůtek Milan1978nez.  
11.Brziak Jozef1970nez.  
12.Macoun David1990nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy