Soupisky
Regionální přebor I. třídy
TJ Lokomotiva Meziměstí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrozek Andrzej1958reg. muži 48Ncizinec 
2.Nowacki Olgierd1966reg. muži 48Ncizinec 
3.Krejčí Petr1969reg. muži 61-70 
4.Parszuto Dariusz1975reg. muži 80Ncizinec 
5.Brzecki Piotr1950reg. muži 90Ncizinec 
6.Podhorský Pavel1981reg. muži 91-100 
7.Bek Miroslav1949reg. muži 141-160 
8.Vlach Tomáš1973reg. muži 181-200 
9.Kuchta Petr1955reg. muži 181-200 
10.Radwaňski Kazimierz1961reg. muži 200Ncizinec 
11.Vlach Tomáš nejml.2006reg. muži 201-224Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
12.Sadílek Jiří1943nez.  
13.Krejčí Jan1975nez.  
TTC Nové Město nad Metují B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ducháč Martin1980kraj. muži N 230. 
2.Ducháč Milan1952reg. muži 51.-60. 
3.Barták Zdeněk1950reg. muži 71.-80. 
4.Ptáček Antonín1946reg. muži 101-120. 
5.Koukola Jaromír1973reg. muži N 80. 
6.Truchlík František1950reg. muži N 224. 
7.Zelený Milan1964nez. muži N 224. 
8.Klug Karel1988reg. muži N 224. 
9.Matouš Josef1962reg. muži N 224. 
10.Bachura Pavel1974nez. muži  
11.Stříbrný Petr1963nez. muži  
TJ Sokol Žďárky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Jaroslav ml.1973reg. muži Reg. 29 
2.Urban Martin1976reg. muži Reg. 35 
3.Sedláček Vlastimil1950reg. muži Reg. 91-100 
4.Špaček Václav1998reg. muži Reg. 161-180 
5.Staněk Karel1954reg. muži Reg. N180 
6.Souček Tomáš1980reg. muži Reg. 0 
7.Bartoň Stanislav1977reg. muži Reg. nekvalif 
8.Jirman Jan1998reg. muži Reg. 201-224 
9.Kanozsay Martin1995reg. muži Reg. 201-224 
10.Jerman Vojtěch2001reg. dci Reg. 201-224 
11.Chvátal Matouš2003reg. dci Reg. 0 
12.Jerman Miloš1963reg. muži Reg. 0 
13.Sedláček Radek1994reg. muži Reg. 161-180 
14.Krejsar Jiří1962reg. muži Reg. 91-100 
TJ Sokol Bukovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubíř Pavel1966reg. muži 30 
2.Thér Jaroslav1970reg. muži 51-60 
3.Průša Libor1968reg. muži 51-60 
4.Pohner Pavel1960reg. muži 105 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedomlel Lukáš1995kraj. muži 171 - 200 
2.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 200 N 
3.Kadaník Martin2004reg. muži 61 - 70 
4.Šumpík Jiří1960reg. muži 61 - 70 
5.Stein Martin1963reg. muži 61 - 70 
6.Vávra Pavel1953reg. muži N 90 
7.Kozák Ondřej1998reg. muži 91 - 100 
8.Fidra Stanislav1962reg. muži 121-140 
9.Macák Martin1970reg. muži 121-140 
10.Němeček Miroslav1956reg. muži 121-140 
11.Joneš Patrik2006reg. muži 141 - 160 
12.Stein Filip2006reg. muži 141 - 160 
13.Leisek Otakar1957reg. muži N 160 
14.Kreuzig Robert1957reg. muži N 180 
15.Šejna Matěj2003reg. muži 221 - 224 
16.Holeček David2005reg. muži N 224 
17.Joneš Miloslav1969reg. muži N 224 
18.Matuška Petr ml.2007kraj. sži 23-24.Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
19.Vítková Hana1984kraj. ženy 12 
TJ Slovan Broumov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šuda Radek1972kraj. muži 171-200 
2.Rýgl Petr ml.1982reg. muži 51-60 
3.Gombarčík Karel st.1953reg. muži 71-80 
4.Černý Miroslav1966reg. muži 101-120 
5.Hornych Josef1967reg. muži 121-140 
6.Holeček Petr1967reg. muži 161-180 
7.Kubeček Josef1949reg. muži 181-200 
8.Richtr Jaroslav1964nez. muži  
9.Mrštinová Klára1997nez. ženy  
10.Frydrychová Leona2003nez. ženy  
TJ Knauf Team Lipí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macoun Petr1968reg. muži 51-60 
2.Dyntar Petr1981reg. muži 61-70 
3.Kozák Zdeněk1961reg. muži 61-70 
4.Ptáček Ladislav1963reg. muži N100 
5.Zelený Petr1991reg. muži 81-90 
6.Schwarz Vít1966reg. muži 101-120 
7.Sokol Zdeněk1948reg. muži 141-160 
8.Hepnar Jan1957reg. muži N160 
9.Andrejsová Markéta1976reg. muži 161-180 
10.Šilar Karel1971reg. muži 181-200 
11.Leixnerová Jana1968nez. muži  
Jednota Orel Bohuslavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudek Petr1977reg. muži 51-60 
2.Petera Milan1951reg. muži 71-80 
3.Jakl Petr1951reg. muži 71-80 
4.Kubant Miroslav1952reg. muži 71-80 
5.Tojnar Jiří st.1970reg. muži 81-90 
6.Svoboda Vít1955reg. muži 81-90 
7.Krupička Vladimír1961reg. muži 121-140 
8.Jakl Pavel1978reg. muži 121-140 
9.Nováček Tomáš1980reg. muži nezařazený 
10.Němeček Vítězslav1956reg. muži 141-160 
11.Prušinovský Jiří1957reg. muži 161-180 
12.Smola Jan1955reg. muži N180 
13.Ungrád Jiří1976reg. muži 141-160 
14.Lejsek Petr1965reg. muži 181-200 
TJ Náchod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solovic Martin1994kraj. muži 231-260. 
2.Trejtnar Ladislav1969kraj. muži 231-260 
3.Kuře Otakar1946reg. muži 71 - 80 
4.Klimeš Zbyšek1969reg. muži N120 
5.Madarász Štefan1960reg. muži 141 - 160 
6.Majdiak Jan1992reg. muži N180 
7.Prokop Michal1991reg. muži 201-224 
8.Mareš Stanislav st.1949nez. muži N 
9.Ptáček Petr1972nez. muži N 
TJ Náchod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špelda Jiří1960reg. muži 51 - 60 
2.Cvetanov Krasimir1959reg. muži 51 - 60 
3.Trudičová Ludmila1962reg. muži 51 - 60 
4.Hoferka Dušan1949reg. muži 101 - 120 
5.Rojt Jan1959reg. muži 141 - 160 
6.Zetek Libor1959reg. muži 141 - 160 
7.Fišarová Lenka1984nez. muži N 
8.Zetek Tomáš2000nez. muži N 
TJ Červený Kostelec-Horní A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rolínek Petr1970reg. muži 51-60 
2.Liška Jiří1974reg. muži 81-90 
3.Ligač Jozef1957reg. muži N 90cizinec 
4.Dobiáš Lubomír1953reg. muži 91-100 
5.Čápová Lenka1966reg. muži 101-120 
6.Drapač Petr st.1964reg. muži 101-120 
7.Rosa Zdeněk1965reg. muži 101-120 
8.Vaněk František1973reg. muži 101-120 
9.Škoda Jiří1959reg. muži 101-120 
10.Brát Petr1960reg. muži 121-140 
11.Kuřátko Miloš1966reg. muži 121-140 
12.Mýl Karel1953reg. muži 121-140 
13.Šimůnek Josef1948reg. muži 201-224 
14.Hrstka Milan1966reg. muži N 224 
15.Tichý Jan1959reg. muži nez. 
16.Semerák Pavel1952reg. muži nez. 
17.Liška Lukáš2006reg. mži 4 
TJ Jiskra Jaroměř C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hardubej Eduard st.1962kraj. muži 230N 
2.Pilař Jiří1998kraj. muži 260N 
3.Pábl Josef1964reg. muži 47 
4.Petráško Milan1950reg. muži 61-70 
5.Bouček Stanislav1943reg. muži 61-70 
6.Hrycík Ladislav1958reg. muži 71-80 
7.Hrobský Josef1958reg. muži 71-80 
8.Hrobský Petr1958reg. muži 81-90 
9.Hejzlar Jaromír1947reg. muži 81-90 
10.Vojtíšek Radomír ml.1985reg. muži 101-120 
11.Jirásek Petr1958reg. muži 160N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS