Soupisky
Regionální přebor II. třídy
TJ Lokomotiva Meziměstí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzecki Piotr1950reg. muži 90Ncizinec 
2.Podhorský Pavel1981reg. muži 91-100 
3.Bek Miroslav1949reg. muži 141-160 
4.Vlach Tomáš1973reg. muži 181-200 
5.Kuchta Petr1955reg. muži 181-200 
6.Radwaňski Kazimierz1961reg. muži 200Ncizinec 
7.Vlach Tomáš nejml.2006reg. muži 201-224Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
8.Sadílek Jiří1943nez.  
9.Krejčí Jan1975nez.  
TJ Sokol Velká Jesenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Zdeněk1952reg. muži 71-80 
2.Dvořáček Aleš1962reg. muži 91-100 
3.Ježek Pavel1975reg. muži 101-120 
4.Kratěna Vojtěch1960reg. muži 121-140 
5.Bekr Milan1971reg. muži 141-160 
6.Hofman Lukáš1983reg. muži N160 
7.Hofman Václav1954reg. muži 161-180 
8.Cohorna Petr st.1968reg. muži 161-180 
TJ Jiskra Machov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krtička Jan1964reg. muži 81-90 
2.Bernard Miloš1967reg. muži 101-120 
3.Kollert Václav1963reg. muži 101-120 
4.Trojtl Josef1979nez. muži  
5.Svatoš Radek1978reg. muži 121-140 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vávra Pavel1953reg. muži N 90 
2.Kozák Ondřej1998reg. muži 91 - 100 
3.Šorm Luboš st.1964reg. muži 120 N 
4.Fidra Stanislav1962reg. muži 121-140 
5.Němeček Miroslav1956reg. muži 121-140 
6.Leisek Otakar1957reg. muži N 160 
7.Kreuzig Robert1957reg. muži N 180 
8.Kozák Jan2004reg. sži N 28 
9.Tarant Jakub2003reg. sži N 29 
10.Svatoň Jan2004reg. sži 25 
11.Vítková Hana1984kraj. ženy 12 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stein Martin1963reg. muži 61 - 70 
2.Macák Martin1970reg. muži 121-140 
3.Joneš Patrik2006reg. muži 141 - 160 
4.Stein Filip2006reg. muži 141 - 160 
5.Šejna Matěj2003reg. muži 221 - 224 
6.Holeček David2005reg. muži N 224 
7.Joneš Miloslav1969reg. muži N 224 
8.Matuška Petr ml.2007kraj. sži 23-24.Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
9.Steinová Klára2006kraj. dky 18 
10.Kuhajdíková Pavlína2004kraj. sžy 12 
TJ Slovan Broumov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hornych Josef1967reg. muži 121-140 
2.Holeček Petr1967reg. muži 161-180 
3.Kubeček Josef1949reg. muži 181-200 
4.Richtr Jaroslav1964nez. muži  
5.Mrštinová Klára1997nez. ženy  
6.Frydrychová Leona2003nez. ženy  
7.Nevtípilová Petra1979nez. muži  
8.Gombarčík Jaroslav1954nez.  
9.Sodomek Miroslav1966nez. muži  
Jednota Orel Bohuslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tojnar Jiří st.1970reg. muži 81-90 
2.Svoboda Vít1955reg. muži 81-90 
3.Krupička Vladimír1961reg. muži 121-140 
4.Jakl Pavel1978reg. muži 121-140 
5.Ungrád Jiří1976reg. muži 141-160 
6.Němeček Vítězslav1956reg. muži 141-160 
7.Nováček Tomáš1980reg. muži nezařazený 
8.Lejsek Petr1965reg. muži 181-200 
9.Prušinovský Jiří1957reg. muži 161-180 
10.Smola Jan1955reg. muži N180 
11.Stuchlík Zdeněk1955reg. muži N200 
TJ Sokol Česká Skalice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolátor Vladimír1957reg. muži 71-80 
2.Ošťádal Jaroslav1945reg. muži 91-100 
3.Hrubeš Jaroslav1941reg. muži 101-120 
4.Perutek Josef1953reg. muži 121-140 
5.Postupa Jan1977reg. muži 141-160 
6.Ošťádal Jaroslav ml.1984reg. muži 141-160 
7.Hrubý Bohuslav1955reg. muži N160 
8.Prosa Stanislav1950reg. muži 181-200 
9.Čáp Petr1964reg. muži 181-200 
TJ Červený Kostelec-Horní B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čápová Lenka1966reg. muži 101-120 
2.Drapač Petr st.1964reg. muži 101-120 
3.Vaněk František1973reg. muži 101-120 
4.Brát Petr1960reg. muži 121-140 
5.Hrstka Milan1966reg. muži N 224 
6.Tichý Jan1959reg. muži nez. 
7.Liška Lukáš2006reg. mži 4 
8.Šťovíček Tomáš2004reg. sži 15 
TJ Červený Kostelec-Horní C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosa Zdeněk1965reg. muži 101-120 
2.Škoda Jiří1959reg. muži 101-120 
3.Kuřátko Miloš1966reg. muži 121-140 
4.Mýl Karel1953reg. muži 121-140 
5.Šimůnek Josef1948reg. muži 201-224 
6.Semerák Pavel1952reg. muži nez. 
7.Kaulich Jakub2005reg. sži nez. 
8.Cvrkal Mikuláš2005reg. sži nez. 
TJ Jiskra Jaroměř D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bouček Stanislav1943reg. muži 61-70 
2.Hrycík Ladislav1958reg. muži 71-80 
3.Hrobský Josef1958reg. muži 71-80 
4.Hrobský Petr1958reg. muži 81-90 
5.Hejzlar Jaromír1947reg. muži 81-90 
6.Špreňarová Miroslava1964reg. muži 101-120 
7.Doubek Ondřej2001reg. muži 120N 
8.Hardubejová Anna1964reg. muži 121-140 
9.Kyška Jiří1957reg. muži 141-160 
10.Jirásek Petr1958reg. muži 160N 
TJ Sokol Jasenná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roleček Patrik1971reg. muži 61-70. 
2.Kučera Vratislav1960reg. muži 81-90 
3.Tláskalová Klára1998reg. muži 91-100 
4.Kučerová Markéta1996reg. muži 101-120 
5.Duben Milan1974reg. muži N100 
6.Duben Tomáš1972reg. muži 121-140 
7.Dvořák Karel1956reg. muži 121-140 
8.Coufal Pavel1971reg. muži 181-200 
9.Šuták Pavel ml.1989nez. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS