Soupisky
Okresní soutěž 3.třídy
Sokol Ropice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Josef1950reg. muži 181 - 200 
2.Boszczyk Petr1954reg. muži 201 - 220 
3.Dočkálek Tomáš1977reg. muži 221 - 240 
4.Foltýn Jan1950reg. muži 261 - 280 
5.Pilarz Konrád1969reg. muži 241 - 260 
6.Laušman Jiří1953reg. muži 301 - 350 
7.Skupin Jiří1951reg. muži 301 - 350 
8.Šancer Jindřich1944reg. muži 301 - 350N 
9.Jendrulek Adam2003reg. muži 351 - 400 
10.Dänemark Daniel1974reg. muži 351 - 400 
11.Dostal Piotr2005kraj. muži 351 - 400 
12.Brozda David2005reg. muži 351 - 400 
13.Dulava Rudolf1950reg. muži 351 - 400 
14.Krucina Vojtěch2005reg. sži 351 - 400Střídavý start z TJ Sokol Nýdek
Sokol Brušperk E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychlík Evžen1972reg. muži 101-120N 
2.Mrowetz Bruno2004reg. muži 121-140 
3.Janečka Martin2002reg. muži 161-180 
4.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 161-180 
5.Krupník Lukáš ml.1981reg. muži 181-200 
6.Rychlík Josef1944reg. muži 201-220 
7.Šubert Břetislav1962reg. muži 241-260 
8.Janečka Jiří1975reg. muži 261-280 
9.Hýl Jakub2006reg. muži 281-300 
10.Hamar Tomáš2004reg. muži 301-350 
11.Bavlšík Štefan1956nez. muži  
Sokol Metylovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraut Lumír1978reg. muži 201-220 
2.Strakoš Roman1972reg. muži 201-220 
3.Foldyna Vlastislav1965reg. muži 221-240 
4.Foltýnek Jiří1955reg. muži 221-240 
5.Ivánek Tomáš1978reg. muži 221-240 
6.Vrba Jaroslav1986reg. muži 241-260 
7.Kubalák Milan1969reg. muži 241-260 
8.Barabáš Ladislav1989reg. muži 260-280 
9.Pecha Martin1979reg. muži 261-280 
10.Liberda Jiří1956reg. muži 281-300 
11.Kožuch Adam1988reg. muži 301-350 
12.Sasyn Jan1988reg. muži 301-350 
13.Vančura Mojmír1957reg. muži 281-300 
Beskyd Líštná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vita Karel1962reg. mži 281-300 
2.Lasota Sebastian1999reg. muži 301-350 
3.Holeksa Václav1958reg. muži 301-350 
4.Holeksa Jaromír1955reg. mži 301-350 
5.Marosz Ivo1975reg. muži 351-400 
6.Marosz Vít1998reg. muži 351-400 
7.Ponczová Adéla2004reg. sžy 351-400 
8.Ponczová Silvie1974reg. ženy 351-400 
9.Maroszová Eva2000reg. dky 351-400 
10.Wojnar Jan1998reg. muži 351-400 
11.Mendreková Natálie2003reg. dky 351-400 
Sokol Krmelín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bujok Jan1967reg. muži 181-200 
2.Přívětivý Bohumil1965reg. muži 181-200 
3.Miklosz Adolf1964reg. muži 241-260 
4.Adámek Ladislav1963reg. muži 241-260 
5.Malina Vlastimil1972reg. muži 261-280 
6.Jamroz Ladislav1964reg. muži 281-300 
7.Michna Viktor2004reg. muži 301-350Střídavý start z Orel Paskov
8.Pohanka Marek2001reg. muži 301-350Střídavý start z Orel Paskov
Sokol Staré Město B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peter Ivo1956reg. muži 241-260 
2.Kaňok Jaromír1970reg. muži 241-260 
3.Sikora Roman1968reg. muži 241-260 
4.Turek Miroslav1946reg. muži 261-280 
5.Priesol Stanislav1954reg. muži 261-280 
6.Motyčka Ivo1978reg. muži 281-300 
7.Richter Lubomír1952nez. muži 281-300 
8.Šturma Patrik1999nez. muži 301-350 
9.Raška Michal1999nez. muži  
10.Káňa Milan1944nez. muži  
11.Puda Radim1968nez. muži  
TJ Janovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borovský Martin1973reg. muži 101-120 
2.Pekárek David1975reg. muži 141-160 
3.Nezhoda Petr1976reg. muži 181-200 
4.Jedlička Roman1965reg. muži 201-220 
5.Lichna Ivo1957reg. muži 261-280 
6.Borovský Ivan1971reg. muži 261-280 
7.Suran Erik1998reg. muži 301-350 
8.Bláha Jaroslav1976reg. muži 301-350 
9.Suran Vladimír1969reg. muži 301-350 
10.Janáček Radim1972reg. muži 351-400 
11.Bucha Lukáš1977reg. muži 351-400 Nez 
12.Kostura Stanislav1986reg. muži 351-400 Nez 
SC Smilovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pawlik Dominik2003reg. muži 161-180 
2.Kaluža Petr1961reg. muži 221-240 
3.Pawlik Dalibor1980reg. muži 241-260 
4.Eschner Martin1973reg. muži 281-300 
5.Georgiadis Petros1982reg. muži 241-260 
6.Dohnal Jiří1967reg. muži 281-300 
7.Přeček Erik2007reg. muži 301-350 NHostování z Škola ping-pongu, z. s.
8.Peterek David1972reg. muži 301-350 N 
9.Matoušek Pavel1949reg. muži 301-350 N 
10.Polášková Michaela2004reg. muži 351-400 
11.Lisztwan Jan st.1974reg. muži 351-400 N 
SK Návsí / Milíkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Di Giusto Roman1970reg. muži 181-200 
2.Samiec Filip1989reg. muži 201-220 
3.Jalowiczor Peter1978reg. muži 201-220 
4.Samiec Jan1964reg. muži 261-280 
5.Guzdek Miroslav1953reg. muži 261-280 
6.Byrtus Samuel2003reg. muži 221-240 
7.Kuchař Jiří1962reg. muži 281-300 
8.Rykala Tomáš1972reg. muži 261-280 
9.Staněk Radomír1969reg. muži 261-280 
10.Zvrtek Jan2004reg. muži 281-300 
11.Solowski Jakub1999reg. muži 301-350 
TTC Vendryně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wawreczka Česlav1960reg. muži 141-161N 
2.Sikora Raimund2003reg. muži 181 -200 
3.Dudys Roman1975reg. muži 221 - 240 
4.Delina Jan1953reg. muži 221 - 240 
5.Ondraszek Bohdan1961reg. muži 261 - 280 
6.Niedoba Richard1972reg. muži 281 - 300 
7.Wojnar Daniel1973reg. muži 301 - 350 
8.Sikora Karel1976reg. muži 301 - 350 
9.Kotajny Jakub2003reg. muži 351 - 400 
10.Dinh Petr2004reg. muži 351 - 400 
11.Žabka Petr1953nez. muži 351 - 400 
12.Kajfosz Jakub2004nez. muži  
13.Buda Boleslav1957reg. muži 201 - 220 
KST Písek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sikora Petr1977reg. muži 221-240 
2.Suszka Jiří1959reg. muži 221-240 
3.Motyka Libor1972reg. muži 261-280 
4.Sikora František1952reg. muži 261-280 
5.Jochymek Josef1973reg. muži 281-300 
6.Pyszko Jan1951reg. muži 281-300 
7.Slowik Miroslav1972reg. muži 281-300 
8.Haratyk Miroslav1966reg. muži 301-350 
9.Kobielusz Stanislav1952reg. muži 301-350 
10.Heczko Jiří1961nez. muži 301-350 
11.Krop Tomáš1988nez. 351-400 
TTC Frýdek-Místek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaňák Alois1955reg. muži 351-400N 
2.Karásek Karel1952reg. muži 351-400N 
3.Vojáček Jan1945reg. muži 351-400N 
4.Palkovská Ivana1980nez. muži  
5.Banáková Lucie2011nez. muži  
6.Pavelec Miloš1979reg. muži 351-400N 
7.Šedová Veronika2007nez. muži  
8.Pravec Martin2007nez. muži  
9.Fárová Vanda2009nez. muži  
10.Bartoš Jan2010nez. muži  
11.Běčák Matěj2006nez. muži  
12.Fabián Tobiáš2011nez. muži  
13.Kopečný Adam2008nez. muži  
14.Kopečný Ondřej2006nez. muži  
15.Marek Matyáš2012nez. muži  
16.Novák Petr2006nez. muži  
17.Parmová Daniela2008nez. muži  
18.Šilák Ondřej2005nez. muži  
19.Svoboda Vojtěch2006nez. muži  
20.Urbánek Tomáš2009nez. muži  
21.Tikal Tobias2008nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy