Soupisky
Krajský přebor 2.tř.sk.B
SK Nevid A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Zdeněk1967kraj. muži K 81.-100. 
2.Matějka Martin1972kraj. muži K 101. - 120. 
3.Nálevka Jaroslav1968kraj. muži K 121. - 150. 
4.Šiška Petr1971kraj. muži K 151. - 200. 
5.Čada Jan1997reg. muži R 70. 
6.Ríha Petr1993reg. muži R 132. 
7.Šmolík Vojtěch1993reg. muži R 136. 
8.Tomášů Martin1982reg. muži R 179. 
9.Komorous Jaroslav1970nez.  
10.Pezlar Roman1976nez. muži  
TJ Sokol Přeštice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Michal1990kraj. muži 220 
2.Bohdan Petr1959kraj. muži 220 
3.Kříž František1955reg. muži 20 
4.Méner Jan1977reg. muži 32,5 
5.Šilhánek Patrik2005reg. muži 43 
6.Harmáček Milan1963reg. muži 46 
7.Černý Ivan1948reg. muži 47 
8.Štěrba Vojtěch2004reg. muži 49 
9.Matas Luboš1976reg. muži 50 
10.Duraj Filip2004reg. muži 51 
11.Vladař Dominik2002reg. muži 52 
12.Pluhař Petr1971reg. muži 55,5 
13.Šilhánek Miloš1973reg. muži 55,5 
14.Braun Josef1948reg. muži 55,5 
15.Brada Martin2004reg. muži 65,5 
16.Gemerský Pavel2004reg. muži 65,5 
SK Rokycany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Michal1971kraj. muži 151.-200. 
2.Sýkora František1986kraj. muži 151.-200. 
3.Budín Václav1978kraj. muži 201.-239. 
4.Soukup Lukáš1993kraj. muži 201.-239. 
5.Straka Michal1977reg. muži 78. 
6.Valenta Miroslav1962reg. muži 81. 
7.Filip Michal1980nez. muži  
8.Veselý Jaroslav1969reg. muži 142. 
9.Bistřický Bohumír1946nez. muži  
10.Čejka Petr1985nez. muži  
11.Enžl Vlastimil1959nez. muži  
12.Voříšek Jiří st.1966nez. muži  
SK Sokol Domažlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pangrác Jan1973kraj. muži 101-120 
2.Ludvík Roman1974kraj. muži 101-120 
3.Hromádko Pavel1966kraj. muži 121-150 
4.Látka Jan1976kraj. muži 151-200 
5.Beneš Jaroslav1978kraj. muži 151-200 
6.Hadrava Libor1962kraj. muži 201-239 
7.Marešová Zdeňka ml.2003kraj. muži 201-239 
8.Fronk Pavel1951reg. muži 26-30 
9.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 41-45 
10.Brei Pavel1955kraj. muži 61-70 
11.Žižka Petr1969reg. muži 61-70 
12.Nguyen Libor1998reg. muži 71-80 
13.Tran Tomáš2000reg. muži 81-90 
TJ Hrádek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krákora Tomáš1967kraj. muži 151-200 
2.Mudra Jan1975kraj. muži 151-200 
3.Janík Ladislav1962kraj. muži 201-239 
4.Růžička Zdeněk1991reg. muži 105 
5.Rousek Petr1952reg. muži 89 
6.Hobl Pavel1978reg. muži nezařazen 
7.Hrubý Karel1953reg. muži nezařazen 
8.Valdhans Miloslav1943reg. muži nezařazen 
9.Matoušová Aneta2002kraj. muži 101-120 
10.Matoušová Jana1973reg. muži 64 
11.Oplová Renáta1968reg. muži 77 
TJ Sokol Plzeň V. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofman Petr1974kraj. muži 71-80 
2.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
3.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 151-200cizinec 
4.Hoang Van Tony Tuan1965kraj. muži 151-200cizinec 
5.Havránek Petr1985kraj. muži 201-239 
6.Pavelek Radim1963reg. muži 81-90 
7.Mózer Dominik1997reg. muži 71-80 
8.Egermaier Jakub1988reg. muži 81-90 
9.Ibrmajer Matěj2003reg. muži 131-140 
10.Bartošková Marta1985kraj. ženy 4 
11.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 8 
TJ Sokol Plzeň V. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 101-120 
2.Vráblík Milan1973kraj. muži 151-200 
3.Jánský Marek2000kraj. muži 201-239 
4.Kuncl Denis2003kraj. muži 201-239 
5.Kasal Jaromír1952kraj. muži 201-239 
6.Setvín Michal1955kraj. muži 201-239 
7.Šebor Jan1992reg. muži 81-90 
8.Klimeš Jakub1999reg. muži 91-100 
9.Jůza Jaroslav2005reg. muži 121-130 
10.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 14 
11.Vyletová Helena ml.2002kraj. ženy 15 
12.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 16 
TJ Sokol Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočka Pavel1966reg. muži 26-30 
2.Hranai Martin1995reg. muži 41-45 
3.Duffek Miroslav1967reg. muži 46-50 
4.Decker Václav1977reg. muži 51-60 
5.Janovec Jiří st.1966reg. muži 51-60 
6.Baštář Vratislav1955reg. muži 51-60 
7.Baštář Radek1988reg. muži 61-70 
8.Herink Jiří1955reg. muži 71-80 
9.Novák Petr1970reg. muži 81-90 
10.Bufka Josef1967nez. muži  
TJ Slavoj Tachov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pitra František1960reg. muži 1 
2.Soukupová Jana1975reg. ženy 2 
3.Florian Roman1968reg. muži 21 
4.Tóth Vojtech1967nez. muži cizinec 
5.Dresler Miroslav1959reg. muži 19 
6.Horáček Jan1999reg. muži 6 
7.Leško Jiří1967reg. muži 12 
8.Mikulášek Pavel1957reg. muži 27 
9.Nič Jaroslav1963reg. muži 32 
10.Císař Rudolf1961reg. muži 35 
11.Záliš Pavel1959reg. muži 39 
12.Sňozík Ivan1952reg. muži 40 
13.Janovec Oldřich ml.1988reg. muži 49 
14.Žalud Pavel1965reg. muži 59 
15.Myška Václav ml.2003reg. muži 18Hostování z TJ Sokol Černošín
TJ Sokol Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císler Václav1960kraj. muži 71-80 
2.Krieger Ladislav1987kraj. muži 101-120 
3.Krivda František1976kraj. muži 121-150 
4.Učík Rudolf1960kraj. muži 201-239 
5.Bočan Miroslav1954kraj. muži 201-239 
6.Skopová Šárka1991kraj. ženy 11 
7.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 201-239 
8.Šoltés Juraj1954reg. muži 15 
9.Šejba Bohumír1959reg. muži 23 
10.Sedlák František1946reg. muži 30 
11.Krivda Daniel2004reg. muži 62 
12.Gallerachová Iva2007reg. ženy 4 
13.Rolník Tomáš1988nez.  
TJ Sokol Kralovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šrámek Martin1982reg. muži 12 
2.Skyba Antonín1965reg. muži 20 
3.Skyba Martin1989reg. muži 25 
4.Habl Jakub2003reg. muži 32 
5.Kolena Jakub2003reg. muži 40 
6.Burda Luboš1957reg. muži 71-80 
7.Malčikov Pavel1952reg. muži 71-80 
8.Houda Milan1960reg. muži 81-90 
9.Csukás Karol1999reg. muži 81-90 
TJ Sokol Staňkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát František1963reg. muži 31-35 
2.Bauer Ondřej1985reg. muži 41-45 
3.Hes Vladimír1975reg. muži 41-45 
4.Bauer Pavel1959reg. muži 51-60 
5.Valečka Josef1953reg. muži 61-70 
6.Mandík Karel st.1953reg. muži 81-91 
7.Mandík Karel1978reg. muži 121-140 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS