Soupisky
Český pohár II.stupeň M
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 16. 
2.Nevřela Daniel1973kraj. muži 21.-30. 
3.Škopek Pavel1997kraj. muži 31.-40. 
4.Loudín Petr1979kraj. muži 31.-40. 
5.Slavík Radek2000kraj. muži 40.N 
6.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 101.-130. 
7.Herout Tomáš1985kraj. muži 131.-160. 
8.Hameta Oldřich1967kraj. muži 161.-200. 
9.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 200.N 
10.Bleha Lukáš1991reg. muži 20.N 
11.Němec Marek1995reg. muži 30.N 
12.Herout Václav1981reg. muži 31.-40. 
13.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 31.-40. 
14.Buldra Lubomír1949reg. muži 61.-70. 
15.Friš Miroslav1963reg. muži 61.-70. 
16.Dolejš Ladislav2003reg. muži 101.-120. 
17.Kop Jaromír2002reg. muži 121.-142. 
18.Procházka Jan2002reg. muži 142.N 
19.Förster Vojtěch2006reg. muži 142.N 
20.Kulhánek Matěj2006reg. sži 4. 
21.Čekal Jan2006reg. sži 5. 
22.Cendelín Filip2008reg. sži 6. 
23.Baloun Jan2004reg. sži 7. 
24.Nácovský Ondřej2007reg. sži 9. 
25.Förster Tomáš2009reg. sži 16.-20. 
26.Tůma Jan2009reg. sži 21.-26. 
27.Förster Josef1971nez.  
TJ Sokol Ondratice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 31.-50. 
2.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
3.Zich Petr ml.1991kraj. muži 51.-70. 
4.Janík Michal st.1980kraj. muži 51.-70. 
5.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
6.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
7.Milar Martin1990kraj. muži 151.-200. 
8.Sedlář Jan1986kraj. muži 151.-200. 
9.Zich Petr st.1961kraj. muži 201.-245. 
10.Jeřábek Jakub2001kraj. muži 201.-245. 
11.Beneš Jan st.1960reg. muži 51.-70. 
12.Janík Michal ml.2002kraj. muži 101.-150.Střídavý start z TJ Sokol Němčice nad Hanou
TJ Lanškroun
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bako Adam1999kraj. muži 41.-50. 
2.Jányš Ondřej1988kraj. muži 61.-70. 
3.Kobza Štěpán1997kraj. muži 71. N 
4.Langr Lukáš ml.1997kraj. muži 101.-120. 
5.Kleiner Marek1989kraj. muži 141.-160. 
6.Chládek Pavel1975reg. muži 7. 
7.Vybíral Jakub1998reg. muži 18. 
8.Kristek Patrik2001reg. muži 25. 
9.Dymák Jan1990reg. muži 29. 
10.Stejskal Adam1996reg. muži 34. 
SK Štětí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 6 
2.Novák Libor1977kraj. muži 17 
3.Dvořák Milan ml.1988kraj. muži 31-40 
4.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 41-50 
5.Ullman Miloslav1964kraj. muži 41-50 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rose Radek1972kraj. muži 17 
2.Jahoda Martin1986kraj. muži 20 
3.Jirman Petr1977kraj. muži 21-30 
4.Dominh Martin1996kraj. muži 41-60 
5.Švácha Ondřej1978kraj. muži 41-60 
6.Urban Milan1960kraj. muži 41-60 
7.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
8.Louda Jiří1964kraj. muži 61-80 
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosyka Ladislav1977kraj. muži 31.-40. 
2.Vosyka Radek1978kraj. muži 41.-50. 
3.Růžička Jan1978kraj. muži 121.-140. 
4.Topič Erik2003kraj. muži 121.-140.Hostování z HB Ostrov , z.s.
5.Karel Martin1975kraj. muži 171.-200. 
6.Plecitý Tomáš1966kraj. muži 171.-200. 
7.Tecl Tomáš2001reg. muži 31.-50. 
8.Kruml Milan1975reg. muži 51.-80. 
9.Kubíček Jan1972reg. muži 51.-80. 
10.Bartoš Otto1952reg. muži 111.-140. 
11.Hart Luboš1962nez. muži  
TJ Tatran Hostinné A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalenský Jaroslav1976ČR muži 92. 
2.Šváb Richard1974ČR muži 95. 
3.Voňka Jakub1994kraj. muži 14. 
4.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 17. 
5.Šplíchal Jan1979kraj. muži N28. 
6.Štrobl Rudolf1978kraj. muži N36. 
7.Brož Petr1996kraj. muži 60 N 
8.Sixta Daniel1974kraj. muži 141-170. 
9.Valeš Jakub2003kraj. muži 44.Střídavý start z TJ Tatran Hostinné, spolek
TJ Tatran Hostinné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 91-100. 
2.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 101-120. 
3.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 101-120. 
4.Dymák Ladislav1976kraj. muži 101-120. 
5.Dymák Lukáš1994kraj. muži N120. 
6.Klimenta Matěj2002kraj. muži 121-140. 
7.Kalvach Petr1949kraj. muži 171-200. 
8.Doubek Michal2004reg. muži 101-110. 
9.Sivák Ivan2005ČR sži 135. 
10.Sivák Jakub2007kraj. sži 14. 
11.Sixta Vít2005reg. muži 51-55. 
DTJ Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejník Martin1972ČR muži 10 
2.Koblížek Martin1996ČR muži 28 
3.Šlapák Miloš1986ČR muži 42 
4.Palkovský David1984ČR muži 55 
5.Foff Lukáš1995ČR muži 58 
6.Koldas Tomáš2000ČR muži 66 
7.Ševec Jakub1999kraj. muži 10Ncizinec 
8.Bittner Michal1979kraj. muži 13 
9.Lučan Martin1966kraj. muži 25 
KST Vsetín z.s B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sagáčik Štefan1966kraj. muži 2 
2.Černohorský Tomáš2004kraj. sži 2 
3.Juřica Tomáš1997kraj. muži 41-50 
4.Bártek Dušan1974kraj. muži 81-90 
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 15 
2.Šindelář Pavel1965kraj. muži 23 
3.Rubeš Michal1997kraj. muži 26-30 
4.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 41-50 
5.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 41-50 
6.Joska Vojtěch1997kraj. muži 51-60 
7.Rulík Jiří1972kraj. muži 71-80 
8.Steklý Tibor1964kraj. muži 71-80 
9.Stehlík Milan1960kraj. muži 71-80 
10.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 81-90 
11.Hort Miloš1964kraj. muži 101-120 
12.Tajovský Václav1952kraj. muži 101-120 
13.Sourada Petr1961kraj. muži 121-140 
14.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 121-140 
15.Komárek Adam2003kraj. muži 141-160 
16.Šula Petr1998kraj. muži 141-160 
Sokol Lány 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Ladislav ml.1993kraj. muži 51-70 
2.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 71-100 
3.Brožek Michal1992kraj. muži 101-130 
4.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
5.Moravec Milan1964kraj. muži 161-200 
6.Hrbek Jiří1960kraj. muži 161-200 
7.Běloušek David1999reg. muži 50,5 
SKST Třešť
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Petr1973kraj. muži 12. 
2.Páral Daniel1994kraj. muži 51.-60. 
3.Kocmánek Jaroslav1951kraj. muži 71.-80. 
4.Páral Jiří1967kraj. muži 81.-90. 
5.Kocmánek Tomáš1980kraj. muži 91.-100. 
6.Peštál Jaroslav1978kraj. muži 141.-170. 
7.Macháč Jan1998kraj. muži 141.-170. 
8.Šalanda Vít1998reg. muži 31.-40. 
9.Kratochvíl Jiří1954reg. muži 31.-40. 
10.Nešpor Ladislav1969reg. muži 31.-40. 
11.Sklenář Stanislav1951reg. muži 41.-50. 
12.Havel Miloslav1982reg. muži 41.-50. 
13.Palán Tomáš2005reg. muži 51.-60. 
14.Kozák Zdeněk1970reg. muži 51.-60. 
15.Neuman Jiří1999reg. muži 51.-60. 
16.Kučera Vlastislav1967reg. muži 81.-90. 
17.Křivánek Vladimír1961reg. muži 101.-110. 
18.Procházka Jan1993reg. muži 121.-130. 
19.Křivánek Jan1988reg. muži 131.-140. 
TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 75,5 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 150,5 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 170,5 
4.Vích Josef1962kraj. muži 190,5 
5.Sander Miroslav1966kraj. muži 225,5 
6.Míka Martin1971reg. muži 45,5 
7.Mareš Jan1981reg. muži 65,5 
8.Mrha Zdeněk1971reg. muži 65,5 
9.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 75,5 
10.Kropáček Ladislav1958reg. muži 75,5 
11.Janečka Josef1956reg. muži 75,5 
12.Fürst Jiří1974reg. muži 85,5 
13.Jonáš Josef1950reg. muži 95,5 
14.Skrčený Roman1967reg. muži 95,5 
KST Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 11. 
2.Pisár Petr1976kraj. muži 21.-30. 
3.Hýža Daniel2000kraj. muži 31.-40. 
4.Pisár Jan2004kraj. muži 41.-50. 
5.Kettner Martin1987kraj. muži 51.-70. 
KST Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Vladimír1987kraj. muži 71.-100. 
2.Krůta Václav1987kraj. muži 101.-130. 
3.Přibík Jan1974kraj. muži 101.-130. 
4.Vlček Jiří1963kraj. muži 101.-130. 
5.Brabec Stanislav1962kraj. muži 131.-160. 
6.Kos Zdeněk1966kraj. muži 131.-160. 
7.Adamczuk Jan2002kraj. muži 161.-200. 
8.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 161.-200. 
9.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
10.Rezek Jan1985kraj. muži 161.-200. 
11.Adamczuk Janusz1981kraj. muži 201.-250. 
12.Cír Radek1975kraj. muži 201.-250. 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Vlastimil1959kraj. muži 11. N 
2.Bukovský Radek1977kraj. muži 20. 
3.Košák Vojtěch1987kraj. muži 21.-30. 
4.Stránský Michal1973kraj. muži 21.-30. 
5.Blažek Jan1989kraj. muži 31.-40. 
6.Antoš Petr1992kraj. muži 51.-70. 
7.Trávníček Luboš1972kraj. muži 101.-130. 
8.Kastner Patrik1974kraj. muži 101.-130. 
9.Hoďák Václav1990kraj. muži 131.-160. 
10.Beniš Ondřej1990reg. muži 21.-30. 
11.Dusil Petr1999reg. muži 21.-30. 
12.Černovský Pavel1981reg. muži 21.-30. 
13.Knobloch Pavel1989reg. muži 31.-40. 
14.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40. 
15.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 51.-60. 
16.Mareš Jan1983reg. muži 51.-60. 
17.Pleticha Vladimír1973reg. muži 51.-60.N 
TJ Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990kraj. muži 5 
2.Vaculík Petr1979kraj. muži 9 
3.Hejda Václav1974kraj. muži 13 
4.Koděra Filip1987kraj. muži 41-50 
5.Volák Martin1975kraj. muži 70N 
6.Cafourek Tomáš1986nez.  
7.Cafourek Jan1988nez.  
SK Jiskra Domažlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Copák František1995kraj. muži 7 
2.Květon Ondřej2004kraj. muži 9 
3.Pangrác Martin1977kraj. muži 21-25 
4.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 31-40 
5.Důra Matouš2002kraj. muži 31-40Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Plzeň V
6.Horák Libor1978kraj. muži 51-60 
7.Baštář Ondřej1989kraj. muži 71-80 
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinko Jiří1999ČR muži 22 
2.Bindač Miroslav1962ČR muži 23 
3.Sadílek Tomáš1975ČR muži 32 
4.Martinko Tomáš2002ČR muži 60 
5.Přistál Tomáš1982ČR muži 65 
6.Onderka František2002ČR muži 81 
7.Grela Marek Pawel1998kraj. muži 20Ncizinec 
8.Štalzer Adam2003kraj. muži 35,5 
9.Plachta Jakub2000kraj. muži 35,5 
10.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 35,5 
11.Vybíral Filip2002kraj. muži 75,5 
12.Kadlec Vít2005kraj. muži 75,5 
13.Krupník Jan1980kraj. muži 75,5 
Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 5 
2.Klier Jakub1988kraj. muži 10 
3.Legát Petr1999kraj. muži 11 
4.Vaněček Petr1988kraj. muži 12 
5.Sochor Miroslav1999kraj. muži 19 
6.Hnilica Vladimír1989kraj. muži 41-50cizinec 
7.Pachner Jan2003kraj. muži 61-70 
8.Grus Matěj2002kraj. muži 81-100 
9.Lanči Jakub1999kraj. muži 121-150 
10.Závora Adam2001kraj. muži 81-100 
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhán Petr1995ČR muži 85. 
2.Medek Josef1976ČR muži 87. 
3.Blinka Michal2001ČR muži 98. 
4.Pařízek Martin2000kraj. muži 8. 
5.Mejsnar František1988kraj. muži 9. 
6.Kodým Jiří1968kraj. muži 10. 
7.Gireth Pavel1970kraj. muži 12. 
8.Kaněra Jan1989kraj. muži 15. 
9.Protiva Luboš1988kraj. muži 18. 
10.Brožík Karel1978kraj. muži 21.-30. 
11.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 41.-60.cizinec 
12.Klimenta Matouš1991kraj. muži 31.-40. 
SKUŘ Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obertík Milan1996kraj. muži 13 
2.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 17 
3.Chodounský Martin1971kraj. muži 21-25 
4.Korbel Petr1984kraj. muži 26-30 
5.Kubát Jan1987kraj. muži 31-40 
TJ Lokomotiva Česká Lípa
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Just František1950kraj. muži 31 - 40 
2.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
3.Bříza František1950kraj. muži 61 - 80 
4.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61 - 80 
5.Jindrák Lukáš2003reg. muži 31 - 60 
6.Milata Vladimír ml.1985nez.  
KST Město Albrechtice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpanek Martin1972kraj. muži 51.-70. 
2.Vyvial Jaromír1948kraj. muži 71.-100. 
3.Kadlec Vítězslav1964kraj. muži 101.-150. 
4.Santarius Gustav1958kraj. muži 101.-150. 
5.Palivec David1992kraj. muži 101.-150. 
6.Adamec Štěpán1970kraj. muži 101.-150. 
7.Vojtek Roman1971kraj. muži 151.-200. 
8.Muroň Antonín1990nez. muži N 
9.Matyáš Jaroslav1953nez. muži N 
10.Kramarczyk Artur1974nez. muži Ncizinec 
11.Kozák Petr1958nez. muži N 
12.Bláha Bohumil1960nez. muži N 
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skopal Dalibor2002kraj. muži 6. 
2.Vlach Martin1998kraj. muži 8 
3.Valašík Lukáš1984kraj. muži 16 
4.Skalský Ondřej1999kraj. muži 21.-30. 
5.Olejník Jakub1997kraj. muži 21.-30. 
6.Hrabica Marián1995kraj. muži 21.-30. 
7.Šoc Milan1980kraj. muži 31.-50. 
8.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31.-50. 
9.Šikl Richard2002kraj. muži 101.-150. 
10.Galanda Tomáš1975kraj. muži 101.-150. 
11.Hejduk Pavel2003kraj. muži 151.-200. 
12.Otáhal Bořek2004kraj. muži 151.-200. 
13.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 151.-200. 
14.Netesal Jiří1971kraj. muži 151.-200. 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 41-50 
2.Forman Libor1981kraj. muži 51-60 
3.Vybíral Marek1997kraj. muži 51-60 
4.Marek Jaroslav1983kraj. muži 61-70 
5.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 71.-80. 
6.Nechvátal Petr1982kraj. muži 161-170 
7.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 181.-190. 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 51-60 
2.Vybíral Pavel1972kraj. muži 61-70 
3.Vybíral Matouš2001kraj. muži 111-120 
4.Andorko Pavel1994kraj. muži 131.-140. 
5.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
6.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 181.-190. 
7.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 241-250 
SF SKK EL Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Jakub2003kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Přída Kryštof2002kraj. muži 41.-60.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Beran Matěj2001kraj. muži 41.-60.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Beran Tomáš2001kraj. muži 61.-80.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Kubát Petr1999kraj. muži 61.-80. 
6.Suvorov Maxim1989kraj. muži N. 61.-80.cizinec 
7.Němec Filip2002kraj. muži 201.-250.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Kaucký Vladimír1944kraj. muži 501.-600. 
9.Vrňák Tomáš1981kraj. muži nezařazen 
SF SKK EL Niňo Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokopcov Dmitrij1980ČR muži 11. 
2.Kleprlík Jakub1986ČR muži 12. 
3.Kučera Stanislav1997ČR muži 19. 
4.Kaucký Petr1975ČR muži 35. 
5.Obešlo Marek1991ČR muži 61. 
6.Málek Tomáš1996kraj. muži 18. 
7.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 90. 
SF SKK EL Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ezr Václav1996kraj. muži 21.-30. 
2.Šálený David1999kraj. muži 21.-30. 
3.Stach Matěj2003kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 31.-40. 
5.Pluhař Jan1997kraj. muži N. 31.-40. 
6.Půlpán David1993kraj. muži 41.-60. 
7.Plachý Ladislav1966kraj. muži 41.-60. 
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Aleš1985kraj. muži 31-40 
2.Novák David1985kraj. muži 41-50 
3.Jelínek Stanislav1984kraj. muži 71-80 
4.Seďa Jakub1989kraj. muži 81-90 
5.Peterka Ondřej1994kraj. muži 81-90 
6.Bíla Jindřich1980kraj. muži 91-100N 
7.Filák Tomáš1988kraj. muži 101-110 
8.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 141-150 
9.Varga Mario1995reg. muži 9Ncizinec 
10.Dohnal František2006reg. muži 101-110N 
11.Lehocký Vojtěch2000reg. muži 111-120 
12.Lustig Adam2003reg. muži 131-140 
Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žaloudík Jan1998ČR muži 80. 
2.Žák Jan1989ČR muži 89. 
3.Polák Michal1979ČR muži 84. 
4.Černota Filip2001ČR dci 12.Hostování z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
SKST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hobl Lukáš1998ČR muži 91. 
2.Gavlas Petr1980kraj. muži 6. 
3.Levora Vojtěch2003kraj. muži 8. 
4.Březovský Petr2000kraj. muži 8.N 
TTC Litvínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 45,5 
2.David Jaroslav1959kraj. muži 65,5 
3.Bencs Ladislav1986kraj. muži 75,5 
4.Čejka Vratislav1959kraj. muži 95,5 
5.Fencl Lukáš1996kraj. muži 95,5 
6.Kadlec Michal1980kraj. muži 95,5 
7.Fencl Jakub2004kraj. muži 110,5 
8.Bláha Petr1984kraj. muži 150,5 
9.Jankovič Štěpán1949kraj. muži 190,5 
10.Glajc Martin1994kraj. muži 225,5 
11.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laboutka Luděk1966ČR muži 63 
2.Průša David2000ČR muži 86 
3.Hlaváček Tomáš1979kraj. muži 19 
4.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 20 
5.Thang Do Trong1985kraj. muži 21-30cizinec 
6.Dvořák Petr2000kraj. muži 31-40 
7.Fausek Matěj1999kraj. muži 31-40 
8.Marat Petr1999kraj. muži 31-40 
9.Krameš Jan ml.2002kraj. muži 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
10.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 41-60 
11.Marat Filip2002kraj. muži 101-150Hostování z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
KLUBsten Karviná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáček Tomáš1988kraj. muži 101-150 
2.Čížek Aleš1986kraj. muži 151-200 
3.Trávníček Jakub1994kraj. muži 201-250 
4.Krafčík Tomáš1993kraj. muži 251-300 
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudík Luboš1978kraj. muži 14 
2.Veselý Lukáš1988kraj. muži 19 
3.Přikryl Aleš1978kraj. muži 31-40 
4.Svoboda Lukáš1989kraj. muži 61-70 
5.Polívka Ondřej2001kraj. muži 111-120N 
6.Zukal Adam1998kraj. muži 121-130 
7.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 151-160 
8.Přikryl Jiří1977kraj. muži 151-160 
9.Petr Michal2002kraj. muži 151-160 
10.Voráč Pavel1977kraj. muži 161-170 
11.Procházka Ondřej1986kraj. muži 231-240N 
12.Bednář Josef2001kraj. muži 231-240N 
13.Skoupý Michal2002reg. muži 101-150 
14.Přikryl Vojtěch2006reg. muži 151-250 
ST EUROMASTER Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1987ČR muži 46. 
2.Vaculovič Libor1987ČR muži 94. 
3.Borůvka Jakub1985ČR muži 96. 
4.Čamr František2000kraj. muži 6N 
5.Janča Miroslav1986kraj. muži 6N 
6.Miffek Daniel1976kraj. muži 30N 
7.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 31.-.40. 
8.Záboj Matěj2002kraj. muži 40NHostování z HB Ostrov , z.s.
9.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 40N 
10.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 51.-70. 
11.Doležal Martin1998kraj. muži 161.-200. 
TJ Dvůr Králové nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krýza Luděk1962kraj. muži 51-60 
2.Jež Rostislav1975kraj. muži 61-70 
3.Kléma Jan1976kraj. muži 71-80 
4.Šulc Petr1964kraj. muži 91-100 
5.Janovský Jan1996reg. muži 56-60 
6.Všetečka Martin1956reg. muži 71-75 
7.Jůza Tomáš1974reg. muži 80N 
8.Fišera Jiří1963reg. muži 86-90 
9.Joneš Milan1948reg. muži 101-110 
10.Konrád Michal1992reg. muži 101-110 
11.Havrda Luboš1960reg. muži 101-110 
12.Spatzier František1940reg. muži 101-110 
13.Novotný Petr1963reg. muži 111-120 
14.Novotný Adam2005reg. muži 121-130 
15.Foff Miroslav ml.1994nez. muži  
16.Valeš Pavel1976nez. muži  
17.Vašina Lukáš1992nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS