Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
KS I (MS)
TJ Sokol Ropice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volný Marek1967kraj. muži 101 - 150 
2.Przeczek Kamil1980kraj. muži 151 - 200 
3.Przybyla Jan1997kraj. muži 201 - 250 
4.Chudík Jiří1951kraj. muži 201 - 250N 
5.Benesz Radomír1977kraj. muži 251 - 300 
6.Ogrocki Tomáš1993kraj. muži 251 - 300 
7.Literáková Taťána1977reg. muži 81 - 90 
8.Čellár Jaroslav1944reg. muži 91 - 100 
9.Chodura Václav1970reg. muži 141 - 160 
10.Rusnák Tomáš1969reg. muži 141 - 160 
11.Bugoš Rostislav1978reg. muži 141 - 160N 
12.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 161 - 180 
13.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 88Střídavý start z KST NOVÝ JIČÍN, z.s.
TTC Bolatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bereiter Marek1971kraj. muži 101-150 
2.Laburda František1985kraj. muži 101-150 
3.Musiol Kamil1971kraj. muži 101-150 
4.Horná Petra1986kraj. muži 151-200 N 
5.Vavřínek Hubert1954kraj. muži 151-200 
6.Polák Jan1968kraj. muži 251-300 
7.Rataj Jakub1984kraj. muži 251-300 
8.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 51-60 
9.Ricka Jiří1971reg. muži 60,5 
10.Kramář Petr1960reg. muži 61-70 
11.Fojtík Martin1971reg. muži 100,5 
12.Kostřica Jan1960reg. muži 121-140 
13.Vitásek Daniel2006reg. muži 121-140 
Orel Paskov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtek Lukáš1986kraj. muži 51-100 
2.Poloch Roman1977kraj. muži 51-100 
3.Řeha Adam1989kraj. muži 151_200 N 
4.Valenta Daniel1966kraj. muži 201_250 
5.Němčík Pavel1976kraj. muži 251_300 
6.Novák Michal2000reg. muži 81_90 N 
7.Michna Petr1975reg. muži 91-100 
8.Taichman Ivo1960reg. muži 101-120 
9.Tomis Roman1978reg. muži 101_120N 
10.Válek Petr1965reg. muži 121-140 
11.Michna Ivo1978reg. muži 161-180 
12.Mička Petr1970reg. muži 181-200 
13.Válek Filip2000kraj. muži 151_200Střídavý start z Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.
SK - Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Przybyla Michal1983kraj. muži 75,5. 
2.Foldyna Radek1981kraj. muži 125,5. 
3.Skulina David1991kraj. muži 125,5. 
4.Martinák Lukáš1982kraj. muži 125,5. 
5.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 125,5. 
6.Theodor Filip1999kraj. muži 175,5. 
7.Jašek Milan1955kraj. muži 200,5. 
8.Henžel Michal2002kraj. muži 225,5. 
9.Chovanec Pavel1970kraj. muži 225,5. 
10.Turay Tomáš1967kraj. muži 300,5. 
11.Kus Ondřej2000reg. muži 75,5. 
12.Zapletal František1987reg. muži 75,5. 
13.Palát Petr1992reg. muži 100,5 
SK Slavia Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heuman Ivan1980kraj. muži 51 - 100 
2.Kupec Rostislav1997kraj. muži 51 - 100 
3.Gembala Jan1991kraj. muži 51 - 100 N 
4.Posker Jan1958kraj. muži 101 - 150 
5.Zářický Petr1978kraj. muži 101 - 150 
6.Kleprlík Kamil1979kraj. muži 101 - 150 
7.Jarkovský Tomáš1994kraj. muži 151 - 200 
8.Swaczyna Radek1988kraj. muži 151 - 200 N 
9.Škerko Milan1974kraj. muži 251 - 300 
10.Miškolci Ivo1962reg. muži 71 - 80 
11.Pelikán Antonín1968reg. muži 71 - 80 N 
12.Balica Lukáš1979reg. muži 91 - 100 
TJ TŽ Třinec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbaniec Radim1972kraj. muži 151-200 
2.Cieslar Radek1967kraj. muži 151-200N 
3.Mitrenga Josef1986kraj. muži 151-200N 
4.Makara Nico2000kraj. muži 201-250 
5.Galuszka Weronika1992kraj. muži 201-250cizinec 
6.Dudys Dominik2001kraj. muži 201-250 
7.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 201-250 
8.Březina Tomáš1987kraj. muži 251-300 
9.Mitrega Roman1990reg. muži 81-90 
10.Lachowicz Jiří1957reg. muži 91-100 
11.Lasota Laurent2001reg. muži 101-120 
12.Weber Milan1956reg. muži 101-120N 
13.Drong Jan1958reg. muži 121-140 
14.Byrtus Štěpán1986reg. muži 141-160 
15.Koždoň Marian1972kraj. muži 51-100N 
Slavoj Český Těšín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbanczyk Jakub1989kraj. muži 101 - 150 
2.Skácelík Richard1968kraj. muži 151 - 200 
3.Rucki Sylwester1974kraj. muži 151 - 200cizinec 
4.Lupinski Milan1967kraj. muži 201 - 250 
5.Buchta Andrzej1960kraj. muži 201 - 250cizinec 
6.Niedoba Roman1967kraj. muži 201 - 250 
7.Siuda Tomáš1984reg. muži 51 - 60 
8.Heczko Kazimierz1958reg. muži 61 - 70cizinec 
9.Daníšek Richard1973reg. muži 81 - 90 
10.Halfar Marek1976reg. muži 91 - 100 
11.Roman Břetislav1977reg. muži 101 - 120 
12.Jokiel Patrik2001reg. muži 101 - 120 
KST Slezan Opava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wallik Lukáš1989kraj. muži 51-100 
2.Vícha Radomír1980kraj. muži 51-100 
3.Vitásek Adam2000kraj. muži 51-100 
4.Dzida Martin2001kraj. muži 151-200 
5.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 151-200 
6.Bednařík Miroslav1951kraj. muži 151-200 
7.Ostárek Martin2003kraj. muži 275,5 
8.Chmela Tibor1985reg. muži 30,5 
9.Vykydal Tomáš1963reg. muži 51-60 
10.Vajda Marek1973reg. muži 61-70 
11.Černín Tomáš1964reg. muži 71-80 
12.Dzida Lukáš2006reg. muži 91-100 
13.Stania Jindřich1937reg. muži 101-120 
TTC Poruba Ostrava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cabiš Michal1988kraj. muži 125,5 
2.Solanský Petr1973kraj. muži 125,5 
3.Kolář Martin1973kraj. muži 125,5 
4.Danko Petr1966kraj. muži 175,5 
5.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 225,5 
6.Vilč Martin1978reg. muži 250,5 
7.Muroň Petr1973nez. muži  
8.Kolář Martin ml.2002reg. muži 175,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
SC Smilovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajger Martin1969reg. muži 21-25N 
2.Macura Roman1973reg. muži 61-70N 
3.Bezděčíková Lenka1978reg. muži 81-90N 
4.Lisztwan Jan2005reg. muži 81-90NHostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
5.Krmaschková Gabriela1971reg. muži 91-100 
6.Suchánek Bronislav1960reg. muži 91.100 
7.Eschnerová Ivana1971reg. muži 101-120 
8.Kaluža Petr1961reg. muži 221-240 
9.Georgiadis Petros1982reg. muži 241-260 
10.Eschner Martin1973reg. muži 281-300 
11.Valošek Jakub2000kraj. muži 200N 
12.Macurák Michal2002kraj. muži 101-150Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
13.Košťál Daniel2005kraj. muži 101-150Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
14.Malík David1998kraj. muži 151-200Střídavý start z Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava
15.Milkov Tomáš2003reg. muži 101-150Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
16.Tichavský Filip2004reg. muži 111-120Střídavý start z TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
TJ Sokol Kateřinky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ribka Jakub1988kraj. muži 75,5 
2.Roleder Ondřej1988kraj. muži 175,5 
3.Kašpar Tomáš1977kraj. muži 175,5 
4.Střílka Jakub1991kraj. muži 175,5 
5.Kanclíř Přemysl1983kraj. muži 175,5 
6.Kozelský Martin1998kraj. muži 225,5 
7.Válek Jiří1974kraj. muži 225,5 
8.Radek Libor1971kraj. muži 275,5 
9.Borunský Pavel1964kraj. muži 275,5 
10.Ribka Filip1995kraj. muži 275,5 
11.Kuře Jiří1962reg. muži 41-50 
12.Bala Zdeněk1944nez. muži 90,5 
TTC Siko Orlová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Branný Tomáš2002kraj. muži 151-200 
2.Musil Milan1960kraj. muži 201-250 
3.Sionkala Eduard1952kraj. muži 201-250 
4.Sikora Robert2000kraj. muži 201-250 
5.Wilk Adam2005reg. muži 101-120 
6.Blucha Tomáš2001reg. muži 121-140 
7.Kubíček Pavel st.1967reg. muži 121-140 
8.Czolková Adela1999reg. muži 121-140 
9.Sargánek David1996nez. muži  
10.Pustka Matouš2001kraj. muži 101-150Střídavý start z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS