Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 2. třídy
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 31.-40. 
2.Buldra Lubomír1949reg. muži 61.-70. 
3.Friš Miroslav1963reg. muži 61.-70. 
4.Dolejš Ladislav2003reg. muži 101.-120. 
5.Kop Jaromír2002reg. muži 121.-142. 
6.Procházka Jan2002reg. muži 142.N 
7.Förster Vojtěch2006reg. muži 142.N 
8.Kulhánek Matěj2006reg. sži 4. 
9.Čekal Jan2006reg. sži 5. 
10.Cendelín Filip2008reg. sži 6. 
11.Baloun Jan2004reg. sži 7. 
12.Nácovský Ondřej2007reg. sži 9. 
13.Förster Tomáš2009reg. sži 16.-20. 
14.Tůma Jan2009reg. sži 21.-26. 
15.Förster Josef1971nez.  
16.Babka Dominik2005nez.  
TJ Sokol Čáslav E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petržílka Ondřej1998reg. muži 61-70 
2.Lísková Kateřina1976reg. muži 70 N 
3.Beran Stanislav1970reg. muži 71-80 
4.Kotrba Jaroslav1969reg. muži 71-80 
5.Líska David1974reg. muži 81-90 
6.Reimann Jakub2007reg. sži 10 
7.Líska Jakub2007reg. sži 11-15 
8.Sosnovec Martin ml.2006reg. sži 11-15 
9.Uhrová Tereza2005reg. sži 11-15 NHostování z TJ Církvice, spolek
10.Smetana Filip2005reg. sži 16-20 
11.Řezníček Jan2006reg. sži 21-26 
12.Havel Václav1953reg. muži Nezař. 
13.Faltýn Karel1955reg. muži Nezař. 
14.Kasal Jan1979reg. muži Nezař. 
15.Vébr Miloš2001reg. muži Nezař. 
SKP Olympia Kutná Hora B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Jiří1959reg. muži 41-50 
2.Kunášek Josef1974reg. muži 50n 
3.Pekárek Pavel1962reg. muži 60n 
4.Hrčka Tomáš1981reg. muži 61-70 
5.Kačírek David1977reg. muži 61-70 
6.Veverka Tomáš1972reg. muži 71-80 
7.Remsa Vladimír1976reg. muži 81-90 
8.Veverka Filip2000reg. muži 91-100 
9.Krupička Jaroslav1960reg. muži 101-120 
10.Freund Jiří1953reg. muži 121-142 
11.Hurt Jan1978reg. muži 121-142 
TJ Sokol Močovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrčka Milan1979reg. muži 80N 
2.Ronovský Milan1957reg. muži 80N 
3.Kvaček Miloslav1972reg. muži 81-90 
4.Novotný Luboš1959reg. muži 91-100 
5.Rychetský Pavel1946reg. muži 91-100 
6.Ošťádal Daniel1975reg. muži 101-120 
7.Stojanov Alexandr1951reg. muži 101-120 
8.Kvaček Karel2002reg. muži N 
9.Neužil Jaroslav1972nez. muži  
TJ Sokol Malešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Martin1974reg. muži 61-70 
2.Kepka Jaroslav1970reg. muži 71-80 
3.Melvald Lukáš1977reg. muži 81-90 
4.Douda Jiří1962reg. muži 91-100 
5.Mráz Zdeněk1972reg. muži 91-100 
6.Kepka Jakub1995reg. muži 101-120 
7.Kapička Aleš1983reg. muži 101-120 
8.Kadlec Jaroslav1958reg. muži 142N 
9.Starý Milan1961reg. muži 142N 
SKK Hlízov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolovratník Michal1996reg. muži 90.N 
2.Fryml Filip1993reg. muži 120.N 
3.Procházka Adam1993reg. muži 120.N 
4.Marián Libor1966reg. muži 142.N 
5.Huka Petr1964reg. muži 142.N 
6.Dlabal Jan1991reg. muži 142.N 
7.Dytrych Vladimír1973reg. muži 142.N 
8.Matička Milan1985reg. muži 142.N 
9.Marián Martin1972reg. muži 142.N 
10.Kačerovský Josef st.1963reg. muži 142.N 
11.Novák Dušan1973reg. muži 142.N 
12.Kačerovský Martin1985reg. muži 142.N 
TJ Sokol Kutná Hora D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvíz Martin1982reg. muži 41.-50. 
2.Kepka Jaroslav ml.2001reg. muži 51.-60. 
3.Sosnovec Bohumil1963reg. muži 71.-80. 
4.Kolman Leon2003reg. muži 81.-90. 
5.Yadamsuren Munkhjargal1991reg. muži 90.Ncizinec 
6.Křenovský Štěpán2003reg. muži 101.-120. 
7.Veselý Jan2001reg. muži 121.-142 
8.Sytař Dan2001reg. muži 121.-142 
9.Šibravová Kristýna1999reg. muži 121.-142 
10.Svoboda Jiří2004reg. sži 11.-15. 
11.Kárník Jiří2003reg. sži 11.-15. 
12.Kolmanová Lenka2006reg. sži 11.-15. N 
13.Veselá Lucie2004reg. sžy 11.-15. 
14.Fiedler Jan1956nez. muži  
TJ Sokol Kácov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Josef1940reg. muži 70.n 
2.Frajt František1951reg. muži 81-90 
3.Lepič Jaroslav1961reg. muži 101-120 
4.Novotný Pavel1970reg. muži 101-120 
5.Havelka Jiří1959reg. muži 101-120 
6.Husák Libor1974reg. muži 101-120 
7.Šmíd Jan1948reg. muži 101-120 
8.Křen Petr1958reg. muži 121-142 
9.Krčmařík Ladislav1974reg. muži 142n 
10.Svoboda Milan1964kraj. muži n 
TJ Sokol Chlístovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Milan1955reg. muži 41-50 
2.Franc Lukáš1983reg. muži 51-60 
3.Sojka Tomáš1995reg. muži 81-90 
4.Zikmunda Petr1966reg. muži 91-100 
5.Křemenák Josef1973reg. muži 101-120 
6.Zatřepálek Filip2000reg. muži 121-142 
7.Sojková Marie1972reg. muži 121-142 
8.Klem Ondřej1999reg. muži 121-142 
9.Čermáková Markéta2005reg. muži 121-142 
10.Rylich Vojtěch2001reg. muži 121-142 
11.Hervertová Natálie2001reg. muži 121-142 
12.Záleský Martin2004reg. muži 121-142 
TJ Sokol Uhlířské Janovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Petr1967reg. muži 31.-40. 
2.Vlasák Ota1958reg. muži 51.-60. 
3.Král Jiří1966reg. muži 71.-80. 
4.Mulenková Eva2000reg. muži 71.-80. 
5.Šimková Aneta2001reg. muži 91.-100. 
6.Čížová Tereza2006reg. muži 91.-100. 
7.Pufler Václav2001reg. muži 101.-120. 
8.Číž Daniel2003reg. muži 101.-120. 
9.Nešpor Miroslav1952reg. muži 121.-142. 
10.Pinc Tadeáš1986reg. muži 121.-142. 
11.Karban Michal1997reg. muži 121.-142. 
12.Puflerová Markéta2006reg. muži 121.-142. 
13.Trojan Josef1952nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS