Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
TJ Sokol Plzeň V. F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havránek Petr1985kraj. muži 201-239 
2.Kasal Jaromír1952kraj. muži 201-239 
3.Setvín Michal1955kraj. muži 201-239 
4.Mózer Dominik1997reg. muži 71-80 
5.Egermaier Jakub1988reg. muži 81-90 
6.Jůza Jaroslav2005reg. muži 121-130 
7.Klimeš Daniel2006nez.  
8.Lang David2006nez.  
9.Fencl Václav1995nez.  
10.Bartošková Marta1985kraj. ženy 4 
11.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 12 
12.Vacíková Renata1978kraj. ženy 18 
TJ Sokol Plzeň V. G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelek Radim1963reg. muži 81-90 
2.Ibrmajer Matěj2003reg. muži 131-140 
3.Klimeš Jakub1999reg. muži 91-100 
4.Šebor Jan1992reg. muži 81-90 
5.Vyletová Helena ml.2002kraj. ženy 15 
6.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 16 
7.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 14 
8.Vyletová Helena1972kraj. ženy 17 
9.Jaramillo Věra2007kraj. ženy 21-25 
10.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 21-25 
11.Dobrovská Kateřina1978reg. ženy 20 
12.Nguyen Tien Quoc Patrik2004nez.  
TJ Sokol Plzeň III-Bory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zimmermann Jaroslav1970reg. muži 71-80 
2.Hron Karel1955reg. muži 81-90 
3.Beneš Václav1958reg. muži 81-90 
4.Bergl Petr1960reg. muži 91-100 
5.Řepík Jaroslav1943reg. muži 151-160 
6.Naxera Jan1964reg. muži 161-173 
7.Chramosta Radek1970reg. muži -- 
8.Čada Vladimír1940reg. muži -- 
9.Peterka Václav1973reg. muži -- 
TJ Sokol Nezvěstice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Václav1942reg. muži 91-100 
2.Česal Luděk1973reg. muži 91-100 
3.Hach Jaroslav1948reg. muži 101-110 
4.Mařík Karel1998reg. muži 121-130 
5.Kantor František1969reg. muži 121-130 
6.Louda Jan st.1953reg. muži 131-140 
7.Hejduk Zdeněk1950reg. muži 131-140 
8.Hobl Václav1948nez.  
9.Čechura Jakub2005nez.  
10.Knoflíčková Nela2006nez.  
11.Skřivánek Ladislav1983nez.  
12.Knoflíček Jan1977nez.  
13.Knoflíček Dan2011nez.  
TJ Sokol Lhůta C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr1971kraj. muži 201-239 
2.Altmann Pavel1969reg. muži 71-80 
3.Tetěk Václav1969reg. muži 91-100 
4.Protiva Pavel1962reg. muži 101-110 
5.Pašek Zdeněk1940reg. muži 91-100 
6.Lašťovka Michal1988reg. muži 111-120 
7.Vostrý Pavel1963reg. muži 111-120 
8.Valdman Stanislav1955reg. muži 111-120 
9.Michálek Luboš1960reg. muži 131-140 
10.Horský Jaromír1959reg. muži 141-150 
TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mlčoch Jan1986reg. muži 71-80 
2.Škarda Milan1987reg. muži 81-90 
3.Houdek Jaroslav1937reg. muži 111-120 
4.Hiršl Alois1954reg. muži 101-110 
5.Hiršl Alois ml.1980reg. muži 151-160 
6.Hnilička Jiří1985reg. muži 101-110 
7.Skála Martin1979nez.  
TJ Sokol Starý Plzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Tomáš1981reg. muži 85.5 
2.Klíma Jan1981reg. muži 85.5 
3.Frank Bohumil1953reg. muži 105.5 
4.Farajzl Stanislav1956reg. muži 105.5 
5.Výška Jiří1979reg. muži 115.5 
TJ Sokol Starý Plzenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otto Milan1952reg. muži 85.5 
2.Sutnar Josef1950reg. muži 95.5 
3.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 105.5 
4.Kubík Miloš1958reg. muži 115.5 
5.Petrák Jaroslav1954reg. muži 115.5 
SKUŘ Plzeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gábor Filip1999kraj. muži 121-150 
2.Wimmer Jan1973reg. muži 91-100 
3.Bezstarosta Filip1993reg. muži 101-110 
4.Wimmer Adam1998reg. muži 111-120 
5.Kysela Martin1975reg. muži 121-130 
6.Žižkovský Ivo1967reg. muži 121-130 
7.Čákora Ladislav ml.2004reg. muži 151-160 
8.Beran Jan1971nez. muži  
9.Mařík Radek1972nez.  
SKUŘ Plzen E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Petr1962reg. muži 71-80 
2.Chrástek Věroslav1956reg. muži 71-80 
3.Sýkora Hynek1961reg. muži 71-80 
4.Zeman Luboš1957reg. muži 91-100 
5.Hána Jiří1963reg. muži 121-130 
6.Horek Martin1976reg. muži 121-130 
7.Malý Ladislav1967reg. muži 131-140 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS