Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 2. třídy
TJ Sokol Plzeň V. H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lang David2006nez.  
2.Klimeš Daniel2006nez.  
3.Plh Vítězslav2004nez.  
4.Rusý Lukáš2005nez.  
5.Miškovič Filip2006nez.  
6.Hoang Tommy2006nez. cizinec 
7.Tvrdík Jaroslav2007nez.  
8.Zuchová Petra2003nez.  
9.Jůzová Viktorie2008nez.  
10.Vašica Adam2005nez.  
TJ Sokol Lhůta D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pašek Zdeněk1940reg. muži 91-100 
2.Lašťovka Michal1988reg. muži 111-120 
3.Valdman Stanislav1955reg. muži 111-120 
4.Vostrý Pavel1963reg. muži 111-120 
5.Michálek Luboš1960reg. muži 131-140 
6.Horský Jaromír1959reg. muži 141-150 
7.Matoušková Jolana1979nez.  
8.Průšová Petra1989nez.  
9.Šindelář Michal1982nez.  
TJ Sokol Starý Plzenec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrák Jaroslav1954reg. muži 115.5 
2.Výška Jiří1979reg. muži 115.5 
3.Farajzl Filip2000nez.  
4.Eliášová Hodinová Jana1979nez.  
5.Hodina Marek1974nez.  
6.Kavina Tomáš1973nez.  
7.Kavina Tomáš ml.2003nez.  
8.Kavinová Klára2006nez.  
TJ Sokol Nezvěstice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kantor František1969reg. muži 121-130 
2.Louda Jan st.1953reg. muži 131-140 
3.Hejduk Zdeněk1950reg. muži 131-140 
4.Hobl Václav1948nez.  
5.Čechura Jakub2005nez.  
6.Knoflíčková Nela2006nez.  
7.Knoflíček Jan1977nez.  
8.Knoflíček Dan2011nez.  
9.Skřivánek Ladislav1983nez.  
10.Vlčková Kamila1989nez.  
Union Plzeň F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Petr2003reg. muži 81-90 
2.Kovář Martin1986reg. muži 101-110 
3.Pachner Jaroslav1956reg. muži 111-120 
4.Višňovský Václav2003reg. muži 131-140 
5.Kylián Zdeněk1969reg. muži 141-150 
6.Kovářík Josef1978reg. muži 161-173 
7.Oliva Petr1973reg. muži 161-173 
8.Kratochvílová Alena1993nez.  
9.Břetenářová Vlastimila1962nez.  
Union Plzeň G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář David2006reg. muži 111-120 
2.Bistřický David2003reg. muži 121-130 
3.Kokoška Jakub2003reg. muži 141-150 
4.Bohdan Michal2007reg. muži 141-150 
5.Švarc Jan2007reg. muži 141-150 
6.Vintr Josef2006nez.  
7.Liška Josef2006nez.  
8.Sýkora David2006nez.  
SKUŘ Plzen F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hána Jiří1963reg. muži 121-130 
2.Horek Martin1976reg. muži 121-130 
3.Kysela Martin1975reg. muži 121-130 
4.Žižkovský Ivo1967reg. muži 121-130 
5.Kucendörfer Jan1950reg. muži 121-130 
6.Malý Ladislav1967reg. muži 131-140 
7.Chromý Václav1962reg. muži 131-140 
8.Fuchs Michal1962reg. muži 131-140 
9.Hodek Filip1975reg. muži 131-140 
10.Kračmer Petr1962nez.  
SKUŘ Plzen G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Háže Filip2003reg. muži 141-150 
2.Čákora Ladislav ml.2004reg. muži 151-160 
3.Gábor Milan2005reg. muži 151-160 
4.Modzelewski Daniel2003reg. muži 161-173 
5.Modzelewski David2003reg. muži 161-173 
6.Čákorová Tereza2007kraj. dky 8 
7.Loskotová Barbora2007nez.  
8.Krommer Jakub2006nez.  
9.Lešek Josef2006nez.  
10.Naxera Jan2005nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS