Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
TJ Slovan Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechovský Václav1960kraj. muži 191-200N 
2.Král Jiří1969kraj. muži 221-230N 
3.Drábek Ivo1958kraj. muži 241-250N 
4.Vacenovský Pavel1970reg. muži 71-80 
5.Hřebačka Michal1988reg. muži 91-100N 
6.Stašek Lubomír1946reg. muži 131-140 
7.Schenel David1971reg. muži 141-150 
8.Kmeť Milan1958reg. muži 161-170 
9.Bursík Antonín1961reg. muži 201-210 
10.Vaňhara Michal1978reg. muži 201-210 
11.Kosek Milan1964reg. muži 221-230 
12.Malý Miroslav1968reg. muži 251-260 
13.Vjazanko Petr1952reg. muži 261-270 
14.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži 271-280 
15.Varmuža Mikuláš2006reg. muži 271-280 
16.Zelinka Oldřich1965reg. muži 281-290 
17.Říha Martin2006reg. muži 291-300 
18.Joska Václav1938reg. muži 301-310 
19.Procháska Stanislav2005reg. muži 311-320 
TJ Kovoděl Moravský Písek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozina Miroslav1956reg. muži 131. - 140. 
2.Halámek Zdeněk1953reg. muži 171. - 180. 
3.Odložilík Leoš1970reg. muži 211. - 220. 
4.Hodonský Miroslav1952reg. muži 231. - 240. 
5.Marek Ondřej1987reg. muži 231. - 240. 
SKST Rohatec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valuch Michal1992reg. muži 151-160 
2.Juryca Dalibor1984reg. muži 141-150 
3.Vymyslický Stanislav st.1969reg. muži 161-170 
4.Luzum Jaroslav1951reg. muži 171-180 
5.Salaba Petr1991reg. muži 181-190 
6.Rybecký Jakub1998reg. muži 181-190 
7.Vinklárek Filip1994reg. muži 201-210 
8.Příkaský Libor2005reg. muži 261-270 
9.Maňák Patrik1996reg. muži 281-290 
10.Hruška Jaroslav1965reg. muži 301-310 
11.Vymyslický Stanislav ml.2001reg. muži 311-320 
SKST Hodonín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Jan1993kraj. muži 141-150 
2.Lorenc David2002kraj. muži 181-190 
3.Kosík Tomáš1975kraj. muži 211-220 
4.Šebesta Štefan1951kraj. muži 241-250Ncizinec 
5.Mikulecký Marek1985reg. muži 71-80 
6.Kraus Jan1995reg. muži 81-90 
7.Gallus Petr st.1971reg. muži 81-90 
8.Hlobil Albert1998reg. muži 101-110 
9.Bača Tibor1967reg. muži 151-160cizinec 
10.Zaťko Karel1984reg. muži 161-170 
11.Mikulecký František1959reg. muži 201-210 
12.Jakubíček Matěj2004reg. muži 231-240 
13.Kvapil Erik2004reg. muži 301-310 
14.Surman Damien2007reg. muži 311-320 
15.Benda Vojtěch2004reg. dci 11 
16.Hájek Pavel1965nez.  
TJ Sokol Vracov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrželka Tomáš1992reg. muži 81 - 90 
2.Studnička Ondřej1997reg. muži 81 - 90 
3.Vašík Michal1998reg. muži 101 - 110 
4.Boruta Vladislav1965reg. muži 111 - 120 
5.Šnajdr Michal1988reg. muži 161 - 170 
6.Šnajdr Radomír1963reg. muži 161 - 170 
7.Bednařík Matěj1994reg. muži 171 - 180 
8.Boruta Matěj2004reg. muži 191 - 200 
9.Křiva Zdeněk1955reg. muži 191 - 200 
10.Stuchlík Jaroslav1966reg. muži 221 - 230 
11.Nikl František1968reg. muži 231 - 240 
12.Bábíček Radek2001reg. muži 251 - 260 
13.Vašina Antonín1950reg. muži 251 - 260 
14.Bábík Jan2004reg. muži 311 - 320 
15.Horký Ondřej1989nez. muži - 
16.Mořický Miroslav1966nez. muži - 
SK Čejč z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaha Stanislav1969reg. muži 151-160 
2.Ingr Lukáš1988reg. muži 151-160 
3.Bednář Bořivoj1968reg. muži 161-170 
4.Linner Marek1998reg. muži 161-170 
5.Smutný Antonín1963reg. muži 171-180 
6.Zvědělík Ondřej2003reg. muži 211-220 
7.Marada Petr1943reg. muži 231-240 
8.Jirásek Petr1946reg. muži 241-250 
9.Novák Jakub2003reg. dci 31-40 
TJ Sokol Veselí nad Moravou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodonský Vladislav1956reg. muži 111-120 
2.Břečka Karel1966reg. muži 121-130 
3.Dřevojan Martin1990reg. muži 121-130 
4.Dufek Josef1972reg. muži 131-140 
5.Komoň Richard1966reg. muži 151-160 
6.Slovák Tomáš1973reg. muži 191-200 
7.Třináctý Jan1975reg. muži 191-200 
8.Hlahůlek Emil1966reg. muži 211-220 
9.Pavlíček Jiří1967reg. muži 211-220 
10.Konečný Lubomír1958reg. muži 221-230 
TJ Sokol Kyjov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vavřínek Dominik1994reg. muži 121.-.130. 
2.Mikeska Jaroslav st.1965reg. muži 141.-.150. 
3.Chimiak Stanislav1956reg. muži 151.-160. 
4.Werner Jan1989reg. muži 161. - 170. 
5.Pozděch Josef1974reg. muži 151.-160. 
6.Jakubčík František1972reg. muži 181. - 190. 
7.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 181. - 190. 
8.Žídek Jiří1962reg. muži 191. - 200 
9.Moudrý Rostislav1961reg. muži 231. - 240. 
10.Šikuta Michal1969reg. muži 241. - 250. 
11.Vavřínek Zdeněk1962reg. muži 281. - 290. 
12.Šibal Denis1996reg. muži 281. - 290. 
13.Cafourek Karel1948reg. muži 321. - 330. 
14.Zapletalová Sylva1972reg. muži 321. - 330.N 
T.J. Sokol Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezucha Jan1962reg. muži 91-100 
2.Zlámal Martin1976reg. muži 131-140 
3.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 131-140 
4.Mikuš Martin2000reg. muži 181-190 
5.Mikuš Tomáš2000reg. muži 191-200 
6.Sokol Ivan1970reg. muži 191-200cizinec 
7.Hromek František st.1943reg. muži 211-220 
8.Létal Emil1962reg. muži 221-230 
9.Brezina Ondřej1966reg. muži 231-240 
10.Klečka Jaroslav1953reg. muži 241-250 
11.Mikuš Pavel1964reg. muži 291-300 
12.Bábík Miloslav1958reg. muži 301-310 
13.Zálešák Petr1966reg. muži 311-320 
14.Rosek Pavel1976reg. muži 171-180 
15.Pijáček Lukáš2004reg. muži 241-250Střídavý start z SKST Hodonín z.s.
TJ Sokol Lužice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komosný Miloslav1948reg. muži 161-170 
2.Konečný Miroslav1960reg. muži 181-190 
3.Ráb František1967reg. muži 211-220 
4.Mikula Ján1965reg. muži 211-220 
5.Hrubý Petr1993reg. mži 221-230 
6.Ráb Pavel1988reg. muži 241-250 
7.Parák František1959reg. muži 241-250 
8.Hřebíček Miroslav1948reg. muži 251-260 
9.Valoušek Jindřich1951reg. muži 261-270 
10.Kudrna Jaromír1964reg. muži 261-270 
11.Parák Lukáš1995reg. muži 261-270 
T.J. Sokol Svatobořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Firtl Radim1969reg. muži 111-120 
2.Synková Dagmar1986reg. muži 111-120 N 
3.Hála Josef1960reg. muži 121-130 
4.Hála Zbyněk1973reg. muži 171-180 
5.Palán František1965reg. muži 211-220 
6.Podveský Pavel1977reg. muži 211-220 
7.Chimiák Petr1977reg. muži 241-250 
8.Krist Jan1972reg. muži 251-260 
9.Toman Zbyněk1983reg. muži 261-270 
10.Zetocha František1953reg. muži 271-280 
11.Častulíková Lenka1972reg. muži 301-310 N 
SK Baník Ratíškovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Otto1999reg. muži 131-140 N 
2.Šrédl Pavel1989reg. muži 181.-190. 
3.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 211.-220. 
4.Kladňák Martin1998reg. muži 221.-230. 
5.Bolf Marek1991reg. muži 291.-300. 
6.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 241.-250. 
7.Zemánková Gabriela2001reg. muži 301.-310.N 
8.Charvátová Natálie2003reg. dky 14 
9.Smolka David1975nez. muži  
10.Toman Petr1950nez. muži  
11.Zelinka Radovan2004nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy