Soupisky
3. liga mužů skupina C
TJ Sokol Stará Paka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajgl Pavel1976kraj. muži 21 
2.Dlabola Petr1977kraj. muži 24 
3.Šajner Lubomír1980kraj. muži 39 
4.Krtička Luboš1982kraj. muži 81-90 
5.Pánek Tomáš1985kraj. muži 91-100 
6.Herber Jan1973kraj. muži 101-120 
7.Budina Martin1979kraj. muži 201-230 
8.Kamler Ondřej1981kraj. muži 231-260 
9.Krutský Jiří st.1953kraj. muži 231-260 
10.Vávra Pavel1974reg. muži 68 
11.Hruška Ladislav1973reg. muži 143 
12.Krutský Jiří ml.1986nez. muži 151 
13.Kuřík Pavel1955reg. muži 165 
14.Flégl Tomáš1998nez. muži  
15.Divecký Filip2000kraj. muži 47Střídavý start z Tělovýchovná jednota Jiskra Jaroměř, z. s.
DTJ Hradec Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bittner Michal1979kraj. muži 13 
2.Lučan Martin1966kraj. muži 25 
3.Slavík Libor1975kraj. muži 26 
4.Sánchez Javier Francisco1993kraj. muži 28Ncizinec 
5.Mrázek Jiří1985kraj. muži 48 
6.Šumpík Viktor1984kraj. muži 49N 
7.Chládek Martin1997kraj. muži 51 - 60 
8.Daněk Roman1976kraj. muži 61 - 70 
9.Pozník David1985kraj. muži 61 - 70 
10.Foff Miroslav st.1969kraj. muži 80N 
11.Málek Daniel1996kraj. muži 91 - 100 
12.Pugzík Antonín1955kraj. muži 91 - 100 
13.Píše Pavel1976kraj. muži 91 - 100 
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaněra Jan1989kraj. muži 15. 
2.Protiva Luboš1988kraj. muži 18. 
3.Fabíni Marek1995kraj. muži 19. 
4.Zikmund Adam1995kraj. muži 21.-30. 
5.Klimenta Matouš1991kraj. muži 31.-40. 
6.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 31.-40. 
7.Pusch František2002kraj. muži 41.-60. 
8.Smetana Josef1983kraj. muži 61.-80. 
9.Butrym Dariusz1972kraj. muži 61.-80.cizinec 
10.Řípa David1991kraj. muži 61.-80. 
11.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 81.-100. 
12.Požárský Jiří1962kraj. muži 81.-100. 
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 16. 
2.Nevřela Daniel1973kraj. muži 21.-30. 
3.Škopek Pavel1997kraj. muži 31.-40. 
4.Loudín Petr1979kraj. muži 31.-40. 
5.Slavík Radek2000kraj. muži 40.N 
6.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 101.-130. 
7.Herout Tomáš1985kraj. muži 131.-160. 
8.Hameta Oldřich1967kraj. muži 161.-200. 
9.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 200.N 
10.Bleha Lukáš1991reg. muži 20.N 
11.Němec Marek1995reg. muži 30.N 
12.Herout Václav1981reg. muži 31.-40. 
TJ Lokomotiva Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlav Karel1973kraj. muži 13 
2.Pytlík Jiří1969kraj. muži 17 
3.Hájek Tomáš1962kraj. muži 22 
4.Drvota Miroslav1963kraj. muži N36 
5.Ecler Michal1973kraj. muži 41-50 
6.Špaňůr Josef1966kraj. muži 41-50 
7.Kortus Petr1967kraj. muži 51-60 
8.Voženílek Martin1975kraj. muži 61-70 
9.Mudruňka Karel2001kraj. muži 81-90 
10.Dočkal Radek1988kraj. muži N101 
11.Licek Radim1973kraj. muži 121-140 
12.Kolář Michal1965kraj. muži 121-140 
13.Václavek Michal1975reg. muži 41-60 
14.Rázek František1956reg. muži 41-60 
15.Hemerka Jiří1961reg. muži 41-60 
16.Suchánek Zdeněk1958reg. muži 61-80 
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Martin1986kraj. muži N2 
2.Merta Jakub1989kraj. muži 5 
3.Šimonek Petr1968kraj. muži 8 
4.Kadleček Radomír1969kraj. muži 31-35 
5.Kudýn Petr1987kraj. muži 31-35 
6.Lukeš Marek1994kraj. muži 41-50 
7.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 51-60 
8.Petřík Tomáš1973kraj. muži 61-70 
9.Novotný Luboš1979kraj. muži 71-80 
10.Zajíček Martin1998kraj. muži 71-80 
11.Marel David1999kraj. muži 81-90 
12.Karcol Martin1992kraj. muži 121-140 
13.Štěpánek Petr1977kraj. muži 141-160 
14.Stránský Matěj1998kraj. muži 19Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
15.Dostál Jan2002kraj. muži 24Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kézr Aleš1974kraj. muži 61-80 
2.Kuba Miloslav1973kraj. muži 61-80 
3.Juklík Tomáš1973kraj. muži 81-100 
4.Melichar Jiří1979kraj. muži 81-100 
5.Brož Pavel1977kraj. muži 81-100 
6.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 81-100 
7.Maršík Richard1970kraj. muži 101-150 
8.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 151-200 
9.Radouš Jaromír1958kraj. muži 151-200 
10.Růžička Filip1988kraj. muži 151-200 
11.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151-200 
12.Cihlář Matěj2000kraj. muži 201-250 
13.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 351-400 
14.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 61-80Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
SF SKK EL Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 31.-40. 
2.Půlpán David1993kraj. muži 41.-60. 
3.Plachý Jiří1967kraj. muži 61.-80. 
4.Kubát Petr1999kraj. muži 61.-80. 
5.Suvorov Maxim1989kraj. muži N. 61.-80.cizinec 
6.Khalaila Adam2002kraj. muži 151.-200.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Šíp Martin2006kraj. muži 201.-250.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 71.-100.Střídavý start z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brát Karel ml.1997kraj. muži 19 
2.Hrunka Jakub1992kraj. muži 20 
3.Hušek Adam2001kraj. muži 22 
4.Jakubský Filip2002kraj. muži 23 
5.Janovský Dan2003kraj. muži 31 
6.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 35 
7.Čepelka Jan1975kraj. muži 41 
8.Kačer Radek1997kraj. muži 51-60 
9.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 51-60 
10.Hýbl Jan1999kraj. muži 61-70 
11.Mynář Marian1988kraj. muži 71-80 
12.Zeman Daniel1983kraj. muži 80 N 
13.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 90 N 
14.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 121-140 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rose Radek1972kraj. muži 17 
2.Jahoda Martin1986kraj. muži 20 
3.Jirman Petr1977kraj. muži 21-30 
4.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 21-30 
5.Šilhán Josef1975kraj. muži 31-40 
6.Dominh Martin1996kraj. muži 41-60 
7.Urban Milan1960kraj. muži 41-60 
8.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
9.Švácha Ondřej1978kraj. muži 41-60 
10.Louda Jiří1964kraj. muži 61-80 
11.Tauš René1971kraj. muži 61-80 
12.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
TJ Jiskra Holice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Michal1986kraj. muži 6 
2.Mádlo Martin1986kraj. muži 9 
3.Táborský Jiří1976kraj. muži 11 
4.Kuchta Pavel1983kraj. muži 12 
5.Koubek René1974kraj. muži 26.-30. 
6.Zajíček Miroslav1987kraj. muži N36 
7.Socha Zdeněk1964kraj. muži 61.-70. 
8.Hladík Miroslav1955kraj. muži 71.-80. 
9.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 91.-100. 
10.Švec Jan1952kraj. muži 101.-120. 
11.Theodor Daniel1993kraj. muži 141.-160. 
12.Murdych Tomáš1970kraj. muži 141.-160. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS