Soupisky
3. liga mužů skupina E
TJ Chropyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Filip1992kraj. muži 5 
2.Konečný Lukáš1998kraj. muži 7 
3.Bednář Matěj1992kraj. muži 9N 
4.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 31-50 
5.Plšek Josef1966kraj. muži 21-30 
6.Grmela Aleš1968kraj. muži 31-50 
7.Topič Petr1964kraj. muži 51-70 
8.Grmela Tomáš2003kraj. muži 51-70 
9.Utíkal Zdeněk1963kraj. muži 101-150 
10.Hrdina Jan1960kraj. muži 101-150 
11.Zapletal Miroslav1964reg. muži 51-100 
TJ Sokol Šarovy z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bojko Karel1975kraj. muži 1 
2.Dorňák Zdeněk1991kraj. muži 10 
3.Křen Lubor1979kraj. muži 20 
4.Jahůdka Petr1976kraj. muži 21-30 
5.Strejček Jiří1973kraj. muži 21-30 
6.Solař Martin1982kraj. muži 101-110 
7.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 101-110 N 
8.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 121-130 
9.Zuzaník Marek1972reg. muži 91-100 
10.Chytil Jan1984reg. muži 111-120 
11.Henzl Libor1969reg. muži 121-130 
SK Přerov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlach Martin1998kraj. muži 8 
2.Valašík Lukáš1984kraj. muži 16 
3.Olejník Jakub1997kraj. muži 21.-30. 
4.Skalský Ondřej1999kraj. muži 21.-30. 
5.Šoc Milan1980kraj. muži 31.-50. 
6.Šikl Richard2002kraj. muži 101.-150. 
7.Krudenc Martin1975kraj. muži 151.-200. 
8.Hejduk Pavel2003kraj. muži 151.-200. 
9.Dufek Jakub1999kraj. muži 17Střídavý start z KST Zlín, z.s.
10.Siwiec Matěj2001kraj. muži 50,5Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
11.Harenčák Jakub2000kraj. muži 75,5Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
TTC Bolatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wollný Michal1993kraj. muži 21-50 
2.Burdík Vítězslav1985kraj. muži 21-50 
3.Harazim Zdeněk1967kraj. muži 51-100 
4.Siebert Karel1962kraj. muži 101-150 
5.Bereiter Marek1971kraj. muži 101-150 
6.Laburda František1985kraj. muži 101-150 
7.Musiol Kamil1971kraj. muži 101-150 
8.Vavřínek Hubert1954kraj. muži 151-200 
9.Rataj Jakub1984kraj. muži 251-300 
10.Polák Jan1968kraj. muži 251-300 
TJ Ostrava KST D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 35,5 
2.Vybíral Filip2002kraj. muži 75,5 
3.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 75,5 
4.Kadlec Vít2005kraj. muži 75,5 
5.Krupník Jan1980kraj. muži 75,5 
6.Demek Zdeněk1963kraj. muži 75,5 
7.Bajger Jiří1972kraj. muži 100N 
8.Merta Marek1992kraj. muži 125,5 
9.Křenek Tomáš1994kraj. muži 150Ncizinec 
10.Beránek Pavel2002kraj. muži 150N 
11.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 150N 
12.Szwarc Matěj2001kraj. muži 51-100Střídavý start z TJ TŽ Třinec
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabica Marián1995kraj. muži 21.-30. 
2.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 21.-30. N 
3.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31.-50. 
4.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 31-50 N 
5.Galanda Tomáš1975kraj. muži 101.-150. 
6.Netesal Jiří1971kraj. muži 151.-200. 
7.Otáhal Bořek2004kraj. muži 151.-200. 
8.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 151.-200. 
9.Červinka Lukáš2002kraj. muži 201-245N 
10.Jelínek Vojtěch2001kraj. muži 31-40Střídavý start z KST Zlín, z.s.
11.Koudelík Lukáš2002kraj. muži 51-60Střídavý start z KST Zlín, z.s.
Orel Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závada Adam1990kraj. muži 4 
2.Polák Petr1953kraj. muži 31-40 
3.Doležel Tomáš2002kraj. muži 41-50 
4.Klímek Zdeněk1980kraj. muži 61-70N 
5.Krejčiřík David1985kraj. muži 51-60 
6.Vítek Pavel1988kraj. muži 71-80 
7.Šaur David1988kraj. muži 131-140 
8.Orság Erik1996kraj. muži 191-200 
9.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 71-80 
10.Svoboda Vlastimil ml.1974reg. muži 71-80N 
11.Vítek Milan1961reg. muži 81-90N 
12.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 91-100 
13.Novák Josef1997reg. muži 101-110 
KST Vsetín z.s
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sagáčik Štefan1966kraj. muži 2 
2.Slováček Libor1969kraj. muži 7 
3.Cvečko Daniel1962kraj. muži 8Ncizinec 
4.Došek Jaroslav1962kraj. muži 16 
5.Škrla Jaroslav1964kraj. muži 14 
6.Černohorský Tomáš2004kraj. muži 31-40 
7.Vaculík Vladimír1968kraj. muži 31-40 
8.Juřica Tomáš1997kraj. muži 41-50 
9.Bártek Dušan1974kraj. muži 81-90 
TTC Poruba Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velebil Lukáš1975kraj. muži 35,5 
2.Bugaj Pavel1978kraj. muži 35,5 
3.Solanský Pavel1973kraj. muži 35,5 
4.Mikeska Jakub1991kraj. muži 75,5 
5.Cabiš Michal1988kraj. muži 125,5 
6.Kolář Martin1973kraj. muži 125,5 
7.Solanský Petr1973kraj. muži 125,5 
8.Danko Petr1966kraj. muži 175,5 
9.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 225,5 
10.Vilč Martin1978kraj. muži 250,5 
11.Jurdzin Tomáš1969kraj. muži 105,5 
TTC Frýdlant
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršálek Vladimír1970kraj. muži 17 
2.Tobola Petr1972kraj. muži 51-100 
3.Kaloč Svatopluk1953kraj. muži 51-100 
4.Vévoda Ondřej1999kraj. muži 51-100 
5.Kotek Dominik1999kraj. muži 51-100 
6.Sedláček Michael2003kraj. muži 51-100Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
7.Hrabec Michal1979kraj. muži 51-100N 
8.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 51-100N 
9.Maršálek Patrik1994kraj. muži 101-150 
10.Skotnica Martin2004kraj. muži 101-150Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
11.Sviták Jakub1983kraj. muži 101-150N 
12.Vaňous Jiří1981kraj. muži 151-200 
T. J. Sokol Olomouc-Neředín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovačik Jakub1992kraj. muži 9. 
2.Valošek Jan1993kraj. muži 10. 
3.Chalupa Jakub1987kraj. muži 15. 
4.Dočkal Tomáš1983kraj. muži 31.-50. 
5.Pospíšil Jaroslav1980kraj. muži 18. 
6.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 31.-50. 
7.Šuba Vojtěch ml.1994kraj. muži 31.-50. 
8.Saksa Ivan1990kraj. muži 51.-70. 
9.Kovačík Roman1988kraj. muži 71.-100. 
10.Holík Petr1979kraj. muži 71.-100. 
11.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
12.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 101.-150.N 
TTC MG Odra GAS Vratimov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štůsek David1983kraj. muži 21 - 50N 
2.Vrtal Oldřich1958kraj. muži 51 - 100 
3.Skalický Jiří1994kraj. muži 51 - 100 
4.Kavala Filip1979kraj. muži 51 - 100 
5.Uhlář Radim1972kraj. muži 51 - 100 
6.Unzeitig Daniel1975kraj. muži 51 - 100 
7.Guřan Jiří1978kraj. muži 51 - 100 
8.Kalina František1989kraj. muži 101 - 150N 
9.Lulek Tomáš1961kraj. muži 151 - 200 
10.Válek Filip2000kraj. muži 151_200 
11.Olbricht Petr1978kraj. muži 201 - 250 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS