Soupisky
2. liga žen skupina B
SKST AutoPartner Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Butrym Sandra2000kraj. ženy 1.cizinec 
2.Pařízková Monika2005kraj. ženy 3. 
3.Absolonová Marie2000kraj. ženy 7. 
4.Reslerová Věra2003kraj. ženy 11. 
5.Richterová Adéla2004kraj. ženy 16. 
6.Sálová Anežka2000kraj. ženy 18. 
7.Hůlková Anna2005kraj. ženy 27. 
8.Holasová Sofie2007nez. ženy xxx 
9.Kopecká Barbora1994nez. ženy xxx 
10.Zacharová Kateřina1980nez. ženy xxx 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rohlíková Michaela1988ČR ženy 75. 
2.Šimůnková Veronika2002kraj. ženy 21. - 40. 
3.Prášilová Andrea1980kraj. ženy 21. - 40. 
4.Timonina Vjatsheslavovna Valerija1999kraj. ženy 21. - 40.cizinec 
5.Mikešová Adéla2008kraj. nžy 3. 
6.Havlíčková Eva2008kraj. nžy 6. 
7.Slavíčková Eliška2009kraj. nžy 7. 
8.Kocová Miluše1964nez.  
9.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 21. - 40. 
10.Jungwirthová Andrea2005kraj. ženy 61-80Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TTC Brandýs nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudečková Hana1987kraj. ženy 9Hostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
2.Zatřepálková Lenka1968kraj. ženy 14 
3.Hudečková Věra1962kraj. ženy 21NHostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
4.Tomsová Kateřina1972kraj. ženy 22-28 
5.Doležalová Pavlína1979kraj. ženy 28N 
6.Fabiánová Pavla1972kraj. ženy 28N 
7.Šeligová Tereza1995nez. ženy  
8.Fusová Anička1964nez. ženy Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I
9.Čubová Jana1988nez. ženy Hostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
TTC Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisnerová Heda1983ČR ženy 100Hostování z Klub stolního tenisu Kalich Litoměřice, z.s.
2.Prášilová Petra1980kraj. ženy 8Hostování z Klub stolního tenisu Kalich Litoměřice, z.s.
3.Petržílková Eliška2006kraj. ženy 16 
4.Pavelková Lenka1981kraj. muži 275,5Hostování z T.J. Sokol Terezín
5.Vešicová Renata1976reg. muži 141-160 
6.Fedorovičová Petra2007reg. muži 181-200 
7.Dudová Magda2007nez.  
KST Jirkov TECHNOLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dosedělová Michaela2005kraj. ženy 6 
2.Koutská Marie1992kraj. ženy 11Hostování z Stolní tenis Baroni Třebívlice, z.s.
3.Ajdini Tereza2003kraj. ženy 13Hostování z Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.
4.Leitnerová Eva st.1947kraj. ženy 14 
5.Brožová Alena1974kraj. ženy 15Hostování z Table tenis club Litvínov z. s.
6.Vítová Drahomíra1959reg. muži 135,5 
7.Fulínová Hana1975reg. muži 135,5 
8.Faiglová Kamila1981nez.  
9.Kuželová Sabina2011nez.  
10.Kárová Karolína2007nez. ženy  
11.Škapová Alžběta2008nez. ženy  
TJ Sokol Česká Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamzová Klárka1996kraj. ženy 18 
2.Měšťanová Petra1996kraj. ženy 19 
3.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy 24Hostování z SK Dobré, z.s.
4.Špreňarová Miroslava1964kraj. ženy NHostování z Tělovýchovná jednota Jiskra Jaroměř, z. s.
5.Švábová Ráchel Magdaléna2003kraj. ženy 16.Střídavý start z TJ Tatran Hostinné, spolek
TJ ABC Branik
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomanová Jana1983kraj. ženy 11-20 
2.Černá Martina1983kraj. ženy 21-40 
3.Ulihrachová Jitka1956kraj. ženy 21-40 
4.Coubalová Martina1974kraj. ženy 21-40 
5.Scheubová Jana1962kraj. ženy 21-40 
6.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 21-40 
7.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41-60 
8.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 61-80 
TJ Jiskra Nový Bor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nykodýmová Natálie2002kraj. ženy 3 
2.Nolová Markéta1972kraj. ženy 6 
3.Kašubiaková Viktorie2004kraj. ženy 12 
4.Kopecká Klára1979kraj. ženy 13 
5.Doutnáčová Jitka1964nez. ženy  
6.Svobodová Gabriela1992nez. Hostování z Dům dětí a mládeže Cvikováček, příspěvková organiz

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS