Soupisky
2. liga žen skupina C
SK Frýdlant n.O.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Somrová Gabriela1981ČR ženy 74 
2.Daňová Barbora1999kraj. ženy 26-30 
3.Kurajská Tereza2001kraj. ženy 31-35 
4.Březinová Barbora2004kraj. ženy 36-39Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
5.Stramová Eliška2007kraj. dky 13 
6.Papíková Irena Elizabeth2006kraj. dky 16 
7.Nitrová Valerie2007kraj. dky 28 
8.Kotková Daniela2000nez.  
9.Májová Markéta1979nez.  
10.Rozkydalová Eliška2002nez.  
11.Ševcová Eva1977nez.  
12.Chlebcová Lucie1986nez.  
13.Daňová Andrea1997kraj. ženy 26-30 
SK Dobré C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlávková Hana1976kraj. ženy N12 
2.Koďousková Eliška2003kraj. ženy 13 
3.Zemanová Michaela1990kraj. ženy 17 
4.Macurová Andrea1978kraj. ženy N17 
5.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N20 
6.Doucková Aneta1997kraj. ženy N22 
7.Sazimová Adéla2006kraj. ženy 23 
8.Šichanová Vendula2007kraj. ženy 26 
9.Grimmerová Diana2004kraj. ženy N27 
10.Bačinová Lucie2004ČR dky 37 
11.Macurová Denisa2003ČR dky 63 
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Tereza1999ČR ženy 94 
2.Sedláčková Martina1985kraj. ženy 6Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Chrast
3.Kaplanová Miroslava1983kraj. ženy 10NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Chrast
4.Laubová Žaneta1996kraj. ženy 11-15 
5.Jílková Vanesa1997kraj. ženy 16-20 
6.Juklová Kateřina1996kraj. ženy 16-20 
7.Sedláčková Karla2001kraj. ženy 16-20 
8.Vohradníková Adéla2004kraj. dky 5-8 
9.Heřmánková Andrea1998nez. Hostování z USK Pardubice
10.Morávková Petra2002nez.  
T.J. Sokol Vsetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnátková Kateřina2003kraj. ženy 5 
2.Krčmářová Magdaléna2002kraj. ženy 7 
3.Holíková Kristýna2005kraj. ženy 8 
4.Juchelková Lucie2007kraj. ženy 10 
5.Novosadová Hana2008kraj. ženy 12 
6.Macháčková Marie2006kraj. ženy 13N 
7.Kubicová Natálie2007kraj. dky 14 
8.Baletková Ema2007kraj. dky 17 
9.Filipová Sára2009kraj. nžy 6 
10.Vránová Radana1994kraj. muži 71-80NHostování z TJ Sokol Šarovy z.s.
11.Zámečníková Iveta1970reg. muži 161-170Hostování z Orel Zlín
12.Bezděková Gábina1972kraj. muži 171-180Hostování z Orel Zlín
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blatná Alena1957kraj. ženy 31-35 
2.Šebková Kristýna2001kraj. ženy 31-35N 
3.Pozníková Veronika1988kraj. ženy 31-35Ncizinec 
4.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 36-40 
5.Halasová Ludmila2003kraj. ženy 36-40 
6.Stejskalová Nikol2004kraj. ženy 46-50 
7.Goliášová Jana1967kraj. ženy 46-50 
8.Svobodová Anna2006reg. ženy 17 
9.Ulrychová Hana1988reg. muži 131-140Hostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
10.Zánová Martina1997reg. muži 151.-160.NcizinecHostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
11.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 31-35 
SK - Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horná Petra1986kraj. ženy 6.-10.Hostování z TTC Bolatice, z.s.
2.Bezděčíková Lenka1978kraj. ženy 20 NHostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
3.Vicherková Šárka1995kraj. ženy 21.-25. 
4.Bajgerová Kristýna2003kraj. ženy 26.-30.Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
5.Hranická Jana1971kraj. ženy 26.-30.Hostování z USP Muglinov
6.Chovancová Marie2002kraj. ženy 31.-35. 
7.Madden Kateřina1978nez.  
Sportovní klub Jihlava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrová Michaela1988ČR ženy 89 
2.Píšová Adéla1982kraj. ženy 14 
3.Cahová Zuzana2001nez.  
4.Bartošová Hana1948nez.  
5.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 31-35NStřídavý start z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
SKST Mart Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Jana1996ČR ženy 62 
2.Blechová Barbora1998ČR ženy 76 
3.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 31-35 
4.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35 
5.Koplíková Klára2003kraj. ženy 41-45 
6.Látalová Lucie2005kraj. ženy 46-50 
7.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 46-50N 
8.Novotná Eliška2009reg. ženy 31-40 
9.Šerešová Timea2009reg. ženy 31-40 
10.Holubová Simona2010reg. dky 25 
Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koberová Klára2003ČR ženy 69.Hostování z Městský sportovní klub Břeclav, z.s.
2.Králová Lucie1998kraj. ženy 4.Hostování z TJ Sokol Loučka
3.Glücková Lenka2003kraj. ženy 7.Hostování z TJ Granitol Moravský Beroun
4.Ďuláková Kateřina2006ČR sžy 35.Hostování z KST Zlín, z.s.
5.Ratajská Linda2012nez.  
6.Velechová Adéla1993nez. Hostování z USK Pardubice
7.Kadlčáková Alena1981kraj. ženy 5.Hostování z GRM Systems Olomouc
8.Glücková Romana2008ČR mžy 46.Střídavý start z TJ Granitol Moravský Beroun
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částková Eliška1991kraj. ženy 5 
2.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 7 
3.Motlová Jitka1967kraj. ženy N7 
4.Rebejová Karla1959kraj. ženy N7 
5.Motlová Monika1994kraj. ženy 9 
6.Zemková Barbora1988kraj. ženy N9 
7.Doležalová Markéta2004kraj. ženy 11-15 
8.Krupová Soňa2005kraj. ženy 21-23 
9.Nováková Šárka1959nez. ženy  
10.Šedová Natálie2008nez. ženy  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS