Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1.třídy
TJ Sokol Všetaty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíba Jaroslav1951reg. muži 19.-30. 
2.Urban Milan1961reg. muži 31.-39. 
3.Polák Karel1997reg. muži 39.N 
4.Chalupa Josef1964reg. muži 40.-49. 
5.Primáč Vojtěch2002reg. muži 40.-49. 
Sokol Dolní Beřkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Antonín1964reg. muži 19.-30. 
2.Papež Miloslav1989reg. muži 31.39. 
3.Šimon Vladimír1952reg. muži 79.-99. 
4.Danaj Milan1945reg. muži 79.-99. 
5.Raček Jan1950reg. muži 79.-99. 
6.Hollein Martin1972reg. muži 79.-99. 
7.Brauner Josef1941reg. muži 99.N 
8.Krejčová Eliška1927reg. muži 115.N 
9.Holina Josef1941reg. muži 71.-78. 
TJ KRALUPY A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babák Josef1962reg. muži 40.-49 
2.Bulíček Michael1993reg. muži 40.-49 
3.Procházka Stanislav1957reg. muži 40.-49 
4.Týc Petr1962reg. muži 40.-49 
5.Votava Martin1993reg. muži 54.N 
6.Růžička Petr1973reg. muži 55.-70 
7.Slapnička Karel1953reg. muži 79.-99 
8.Karas Tomáš1988nez.  
TJ KRALUPY B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček Jiří1995reg. muži 19.-30. 
2.Točík Ondřej1992reg. muži 50.-54. 
3.Karas Ivan1960reg. muži 71.-78. 
4.Schweizer Tomáš2004reg. sži 7. 
5.Lalík Dominik2003reg. sži 9. 
6.Tkačuk Roman1965nez.  
7.Holan Josef1963nez.  
8.Bagal Zdeněk ml.1988nez.  
9.Hrdlička Pavel1974nez.  
10.Karas Ondřej1985nez.  
11.Slejška Ladislav1948nez.  
TJ Sokol Všetaty C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1975reg. muži 40.-49. 
2.Kubíček David1980reg. muži 55.-70. 
3.Kovacs Václav1953reg. muži 55.-70. 
4.Pokorný Antonín1957reg. muži 100.-107. 
5.Müller Václav1961reg. muži 107.N 
6.Ducháčková Lucie1996reg. muži 115.N 
7.Franěk David1973reg. muži 115.N 
8.Pešl Dominik2002reg. muži 115.N 
9.Lukeš Milan1956nez.  
Sokol Mělník - Pšovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braunšveig Aleš1973reg. muži 14.-15. 
2.Bízek Zdeněk1961reg. muži 31.-39. 
3.Švesták Petr1970reg. muži 40.-49. 
4.Kasáček Martin1973reg. muži 50.-54. 
5.Zelenka Petr1970reg. muži 50.-54. 
6.Čech Miroslav1958reg. muži 55.-70. 
7.Vítek Václav1962reg. muži 55.-70. 
8.Carva Pavel1981reg. muži 71.-78. 
9.Zelenka Rostislav1957reg. muži 100.-107. 
10.Hraba Milan1954reg. muži 19.-30. 
TJ Sokol Horní Počaply
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vízner Pavel1949reg. muži 12.N 
2.Němeček Vladimír1958reg. muži 31.-39. 
3.Hančl Jaroslav1973reg. muži 71.-78. 
4.Coufal Martin1972reg. muži 79.-99. 
5.Ježek František1944reg. muži 99.N 
6.Petera Jaroslav1941reg. muži 115.N 
7.Svárovský Luboš2004reg. muži 116.N 
8.Bradáč Jiří1941nez.  
TJ Sokol Dřínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kruml Jan1980reg. muži 14.-15. 
2.Káš Pavel1968reg. muži 31.-39. 
3.Poláková Lucie1985reg. muži 31.-39. 
4.Polák Jiří1956reg. muži 39. N 
5.Plocková Klára1991reg. muži 40.-49. 
6.Hloušek Jan1996reg. muži 78.N 
7.Pleticha Robert1995reg. muži 99.N 
8.Káš Pavel ml.2005reg. sži 4. 
9.Feriová Marie Rozálie2006reg. sži 17. 
TJ Neratovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabián Jiří1975reg. muži 16.-18. 
2.Brodský Miroslav1968reg. muži 19.-30. 
3.Weisser Petr1984reg. muži 19.-30. 
4.Kočiš Ludovít1970reg. muži 30.N 
5.Košatý Jan1985reg. muži 31.-39. 
6.Němeček Jakub1989reg. muži 31.-39. 
7.Kovařík Tomáš2006reg. muži 79.-99. 
8.Kovařík Pavel1974reg. muži 100.-107. 
9.Kratochvíl Ivo1966reg. muži 107.N 
TJ Neratovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Jan1949reg. muži 50.-54. 
2.Urban Jaroslav1943reg. muži 54.N 
3.Čubová Jana1988reg. muži 54.N 
4.Hampejs Tomáš1984reg. muži 55.-70. 
5.Salmon Ivan1961reg. muži 55.-70. 
6.Klouček Milan1957reg. muži 71.-78. 
7.Guth Michael1999reg. muži 79.-99. 
8.Kratochvíl Lukáš2003reg. muži 79.-99. 
9.Novák Jiří1969reg. muži 100.-107. 
10.Brodský Marek2002reg. muži 100.-107. 
11.Sauer Jan1960reg. muži 107.N 
12.Mecera Jan2003reg. sži 8.N 
13.Špinka Karel1949nez.  
14.Jeřábek Jaromír1944nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Točík Radek1994reg. muži 19.-30. 
2.Brož Petr1980reg. muži 19.-30. 
3.Novotný Josef1985reg. muži 40.-49. 
4.Motlová Michaela1986reg. muži 49.N 
5.Karas Jiří1983reg. muži 54.N 
6.Vedral Pavel1978reg. muži 54.N 
7.Štipák Roman1981reg. muži 54.N 
8.Tobiášek Martin1980reg. muži 54.N 
9.Ovsenáková Alena1952reg. muži 71.-78. 
10.Kotrč Miloslav1975reg. muži 79.-99. 
11.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 79.-99. 
12.Hamák Václav1969reg. muži 100.-107. 
13.Motl Ludvík1982nez.  
14.Gecašek Marek1995nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloda Jiří1966reg. muži 50.-.54. 
2.Kebrle Jan2000reg. muži 55.-70. 
3.Kloda Stanislav1999reg. muži 70.N 
4.Kebrle Jakub2000reg. muži 71.-78. 
5.Točík David1996reg. muži 78.N 
6.Štibinger Michal2002reg. muži 79.-99. 
7.Pop Petr1971reg. muži 99.N 
8.Popová Kateřina2002reg. muži 107.N 
9.Polách Vojtěch2003reg. sži 3. 
10.Eliáš Jakub1986reg. muži 70.N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy