Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 2.třídy
Sokol Dolní Beřkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borecká Světluška1948reg. muži 71.-78. 
2.Raček Jan1950reg. muži 79.-99. 
3.Hollein Martin1972reg. muži 79.-99. 
4.Brauner Josef1941reg. muži 99.N 
5.Krejčová Eliška1927reg. muži 115.N 
SK Liběchov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gregorová Markéta1975reg. muži 79.-99. 
2.Mikyska Radek1972reg. muži 79.-99. 
3.Vít Miloslav1973reg. muži 79.-99. 
4.Miženko Milan1991reg. muži 99.N 
5.Strnadová Kateřina2003reg. muži 108.-115. 
6.Pokorný Dominik2004reg. muži 115.N 
7.Ryšavý Jiří2007reg. sži 22.N 
8.Vítová Johana2007reg. sži 26. 
9.Jaskolla Patrick2002nez.  
Sokol Mělník - Pšovka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Petr1970reg. muži 50.-54. 
2.Čech Miroslav1958reg. muži 55.-70. 
3.Carva Pavel1981reg. muži 71.-78. 
4.Zelenka Rostislav1957reg. muži 100.-107. 
5.Dvořák Miroslav1969nez.  
6.Dvořák Michal2001nez.  
7.Vítek Václav1962reg. muži 55.-70. 
TJ Sokol Byšice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vais Jindřich1971reg. muži 78.N 
2.Horák Milan1973reg. muži 79.-99. 
3.Kolka Daniel1979reg. muži 79.-99. 
4.Pakandl Zbyněk1962reg. muži 99.N 
5.Píša Martin1974reg. muži 107.N 
6.Ducháček Milan1969reg. muži 107.N 
TJ Sokol Byšice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubánek Kamil1974reg. muži 107.N 
2.Krejčí František1975reg. muži 107.N 
3.Pařízek Miloslav1962reg. muži 107.N 
4.Žára Robert1976reg. muži 108.-115. 
5.Hájek Jaroslav1978reg. muži 108.-115. 
6.Hora Martin1975reg. muži 108.-115. 
7.Žára Michal1986reg. muži 108.-115. 
8.Loudín Přemysl1986nez.  
9.Myška Radek1967nez.  
TJ Sokol Dřínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plocková Klára1991reg. muži 40.-49. 
2.Hloušek Jan1996reg. muži 78.N 
3.Pleticha Robert1995reg. muži 99.N 
4.Káš Pavel ml.2005reg. sži 4. 
5.Feriová Marie Rozálie2006reg. sži 17. 
6.Krumlová Lucie2005reg. sži 24. 
7.Tyle Tomáš2006reg. sži 25. 
8.Mikysková Karolína2000nez.  
9.Ransdorf David2008nez.  
10.Chvojková Štěpánka1974nez.  
11.Dvořáková Lucie1975nez.  
12.Šály Vladimír1987nez.  
SK Mšeno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koloc Milan1961reg. muži 55.-70. 
2.Kůtek Jaroslav1963reg. muži 55.-70 
3.Sedlák Tomáš1992reg. muži 55.-70. 
4.Hájková Magdalena1974reg. muži 79.-99. 
5.Živec Petr1948nez.  
6.Stritzko Vojtěch1953nez.  
7.Vaněk Jindřich1953nez.  
8.Papík Petr1967nez.  
9.Vysloužil Jaroslav1960nez.  
10.Kummer Václav1961nez.  
TJ Start Mlékojedy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Jiří1972reg. muži 55 - 70 
2.Zajbrlík Petr1972reg. muži 55 - 70 
3.Novotný Petr1964reg. muži 79 - 99 
4.Svatoň Tomáš1973nez.  
5.Krejčí Michal1976nez.  
TJ Start Mlékojedy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikolov Kiril1947reg. muži 79 - 99 
2.Chriti Karim1993reg. muži 107N 
3.Kostelecký Zdeněk1939reg. muži 108 - 115 
4.Pilinský Michal1994reg. muži 108 - 115 
5.Vondruška Vladimír1947reg. muži 108 - 115 
6.Dvořák Zdeněk ml.2007reg. sži 6Hostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
7.Beneš Pavel2006reg. sži 9 NHostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
8.Krojidlo Jan2005reg. sži 10Hostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
9.Žitník Samuel2005reg. sži 13Hostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
10.Bartók Štefan1983nez. cizinec 
11.Pilinský Tomáš1993nez.  
12.Grigoriadi Roman1981nez.  
13.Urban Nicolas2006nez. Hostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
14.Šťastný Ondřej2008nez. Hostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
15.Lindr Filip2005nez. Hostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
16.Hnátek Lukáš2004nez. Hostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
17.Salajka Petr2004nez. Hostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Týnek Jan1958reg. muži 79 - 99 
2.Lhotský Miroslav1963reg. muži 100 - 107 
3.Pelikán Luboš1958reg. muži 100 - 107 
4.Šebek Petr1978reg. muži 115 N 
5.Čáp Kamil1965reg. muži 116 
6.Kundera Martin1988reg. muži 116 N 
7.Petržílka Ivan1965nez.  
8.Štěpán Stanislav1965nez.  
9.Havel Jiří1961nez.  
TJ Neratovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košatý Jan1985reg. muži 31.-39. 
2.Klouček Milan1957reg. muži 71.-78. 
3.Guth Michael1999reg. muži 79.-99. 
4.Kovařík Tomáš2006reg. muži 79.-99. 
5.Kratochvíl Lukáš2003reg. muži 79.-99. 
6.Brodský Marek2002reg. muži 100.-107. 
7.Kovařík Pavel1974reg. muži 100.-107. 
8.Novák Jiří1969reg. muži 100.-107. 
9.Kratochvíl Ivo1966reg. muži 107.N 
10.Sauer Jan1960reg. muži 107.N 
11.Mecera Jan2003reg. sži 8.N 
12.Vítek Adam2004reg. sži 12 
13.Kovaříková Marcela1979nez.  
14.Mekiš Milan1954nez.  
15.Kovařík Adam2011nez.  
TJ Sokol Libiš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Ivo1972nez.  
2.Holub Petr1975nez.  
3.Homola Marek1975nez.  
4.Homolová Martina1975nez.  
5.Mróz Roman1977nez.  
6.Mrózová Martina1979nez.  
7.Pour Svatopluk1974nez.  
8.Ryšlavá Pavla1976nez.  
9.Ryslavý Marek1976nez.  
10.Šebek Eduard1949nez.  
11.Škaloud Martin1978nez.  
12.Škrna Michal1971nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vedral Pavel1978reg. muži 54.N 
2.Karas Jiří1983reg. muži 54.N 
3.Štipák Roman1981reg. muži 54.N 
4.Tobiášek Martin1980reg. muži 54.N 
5.Ovsenáková Alena1952reg. muži 71.-78. 
6.Kotrč Miloslav1975reg. muži 79.-99. 
7.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 79.-99. 
8.Hamák Václav1969reg. muži 100.-107. 
9.Koudelka Patrik2006reg. sži 19. 
10.Volf Jiří2004nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Točík David1996reg. muži 78.N 
2.Štibinger Michal2002reg. muži 79.-99. 
3.Pop Petr1971reg. muži 99.N 
4.Popová Kateřina2002reg. muži 107.N 
5.Polách Vojtěch2003reg. sži 3. 
6.Kebrle Jindřich2007reg. sži 16. 
7.Kuchta Adam2006nez.  
8.Kuchta Šimon2006nez.  
9.Novotný Petr1988nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy