Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor žactva
TJ Kly
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Jan2005reg. sži 15 
2.Schamberger Zdeněk2005reg. sži 20 
3.Hrubý Tomáš2005reg. sži 22 
4.Trnka Václav2007reg. sži 25N 
5.Kučerová Beáta2007nez.  
6.Svoboda Oliver2007nez.  
SK Liběchov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Dominik2004reg. sži 8 
2.Ryšavý Jiří2007reg. sži 22.N 
3.Vítová Johana2007reg. sži 26. 
TJ Dynamo Nelahozeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kebrle Jindřich2007reg. sži 16 
2.Koudelka Patrik2006reg. sži 19 
3.Dvořák Vojtěch2007nez.  
4.Hollein Adam2008nez.  
5.Hrůza Šimon2008nez.  
6.Kuchta Adam2006nez.  
7.Kuchta Šimon2006nez.  
8.Volf Jiří2004nez.  
TJ Sokol Všetaty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kůsová Adéla2007reg. sži 18. 
2.Jablončík Tomáš2006reg. sži 21. 
3.Kopecký Václav2004reg. sži 23. 
4.Přibyl Marek2007reg. sži 25.N 
5.Bartoníčková Lucie2007reg. sži 26.N 
6.Kulíšek Matěj2007nez.  
7.Trnka Šimon2006nez.  
8.Trnková Soňa2005nez.  
TJ KRALUPY
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schweizer Tomáš2004reg. sži 7. 
2.Novák Jiří2005reg. sži 14. 
3.Hamák Daniel2004reg. sži 14.N 
4.Mareš Jan2005nez.  
5.Hrdlička Michal2004nez.  
6.Procházka Jan2008nez.  
7.Hartl Matěj2007nez.  
TJ Neratovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Zdeněk ml.2007reg. sži 6. 
2.Beneš Pavel2006reg. sži 9.N 
3.Krojidlo Jan2005reg. sži 10. 
4.Salajka Petr2004nez.  
5.Hnátek Lukáš2004nez.  
6.Blecher Tobiáš2009nez.  
TJ Neratovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Tomáš2006reg. sži 1. 
2.Vítek Adam2004reg. sži 12. 
3.Žitník Samuel2005reg. sži 13. 
4.Kovařík Adam2011nez.  
5.Šťastný Ondřej2008nez.  
6.Lindr Filip2005nez.  
7.Hurdálek Pavel2004nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy