Soupisky
Divize ženy
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 41-60 
2.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 41-60 
3.Vránová Helena1976kraj. ženy 41-60 
4.Krompolcová Jana1991kraj. ženy 81-100 
5.Kalinová Martina2002kraj. ženy 101-120 N 
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franeková Věra2003kraj. ženy 41-60 
2.Rosová Kateřina2001kraj. ženy 61-80 
3.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 61-80 
4.Semeráková Jitka1985kraj. ženy 61-80 
5.Pražáková Šárka2001kraj. ženy 101-120 N 
6.Uzlová Veronika1997kraj. ženy 101-120 N 
7.Kemlinková Nela2008kraj. nžy 8 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažková Anežka2002kraj. ženy 61-80 
2.Kačírková Martina1970kraj. ženy 61-80 
3.Závodská Katarína1964kraj. ženy 61-80 
4.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 81-100 
5.Filová Simona1998kraj. ženy 101-120 
6.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101-120 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Helisová Kateřina1981kraj. ženy 41-60Hostování z VSK MFF UK Praha
2.Adamová Božena1947kraj. ženy 81-100 
3.Zýková Renata1961kraj. ženy 81-100 
4.Bláhová Milena1968kraj. ženy 81-100 
5.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 101-120 
6.Ziková Hana1960kraj. ženy N 
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 21-40 
2.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41-60 
3.Hummelová Jarmila1944kraj. ženy 41-60 
4.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 101-120 
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coubalová Martina1974kraj. ženy 21-40 
2.Scheubová Jana1962kraj. ženy 21-40 
3.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 61-80 
4.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy 81-100 N 
5.Vožehová Lucie1974kraj. ženy N 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlčková Monika1966kraj. ženy 41-60Hostování z TJ Jiskra Humpolec, z.s.
2.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-60 
3.Vrzalová Jitka1956kraj. ženy 61-80 
4.Špicarová Ivana1967kraj. ženy 61-80 
5.Hájková Anna1945kraj. ženy 61-80 
6.Nesvačilová Petra1973kraj. ženy 61-80 
7.Špicarová Veronika1995kraj. ženy 101-120 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 61-80 
2.Handlová Natálie2004kraj. ženy 61-80 
3.Jungwirthová Andrea2005kraj. ženy 61-80 
4.Petříková Kateřina2006kraj. ženy 81-100 
5.Krajíčková Zuzana2002kraj. ženy 101-120 
6.Fabiánová Natálie2004kraj. ženy 101-120 
7.Jaroňová Karolína2007ČR mžy 18 
8.Melíšková Tereza2007ČR nžy 37 
SF SKK EL Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jebavá Lucie1991kraj. ženy 41.-60. 
2.Seidlová Monika2000kraj. ženy 61.-80. 
3.Buchtová Tereza2001kraj. ženy 61.-80.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Bendová Amálie2005kraj. ženy 81-100Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
5.Kaucká Hana1949kraj. ženy 101.-120. 
6.Pokorná Helena1961kraj. ženy Nezařazena 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41 - 60 
2.Slatinská Nataša1954kraj. muži 41 - 60 
3.Lösterová Anna1951kraj. ženy 61 - 80Hostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita, z.s.
4.Charvátová Zuzana1978kraj. ženy N 
TJ AVIA Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 21-40 
2.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 41-60 
3.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 61-80 
4.Petříková Michaela1991kraj. ženy 41-60 
TJ AVIA Čakovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 21-40 
2.Havlíková Jana1976kraj. ženy 41-60 
3.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 61-80 
4.Najbertová Lucie1974kraj. ženy 61-80Hostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita, z.s.
5.Spilková Ivana1987kraj. ženy 61-80NHostování z TJ Sadská

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS