Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Region soutěž Play off 1.třídy
TJ Sokol Velký Osek "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Pavel1976reg. muži 21-40 
2.Vendl Jakub1985reg. muži 21-40 
3.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 41-70 
4.Čížek Martin1984reg. muži 41-70 
5.Čebiš Luboš1973reg. muži 41-70 
6.Laštovička Jiří1952reg. muži 71-100 
7.Novotný Karel1956reg. muži 71-100 
8.Hanušová Blanka1951reg. muži 71-100 
9.Kukal Antonín1949reg. muži 131-160 
10.Otta Jiří1962reg. muži 131-160 
11.Psota Karel1958reg. muži 161-190 
12.Žižka Ladislav1947reg. muži 161-190 
13.Váňa Dominik2002reg. muži 191-242 
14.Čebiš Patrik2006reg. muži 191-242 
15.Chod Jakub2004reg. muži 191-242 
16.Koubek Václav1976reg. muži N 
17.Čebišová Linda2010reg. muži N 
SK Nová Ves I. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řehák Josef st.1960reg. muži reg. 41-70 
2.Lupták Marián1970reg. muži reg. 41-70 
3.Pych Luděk1972reg. muži reg. 41-70 
4.Bodlák Karel1963reg. muži reg. 41-70 
5.Holeček Martin1989reg. muži reg. 71-100 
6.Tvrdík Leoš1964reg. muži reg. 71-100 
7.Řehák Josef ml.1987reg. muži reg. 71-100 
8.Šíma Roman1966reg. muži reg.101-130 
9.Voslař Jiří1949reg. muži reg.101-130 
10.Šafránek Jaroslav1942reg. muži reg.101-130 
11.Hladík Martin1975reg. muži reg.131-160 
12.Bodláková Tereza1988reg. muži reg.131-160 
13.Nosek Lukáš1994reg. muži reg.161-190 
14.Kubišta Petr1965reg. muži reg.161-190 
15.Hrouda Vladimír2004reg. muži reg.161-190 
16.Tvrdíková Veronika1994reg. muži reg.191-238 
17.Polák Filip2006reg. muži reg.191-238 
18.Kadlec Lukáš2004reg. muži reg.191-238 
19.Petřík Daniel1967reg. muži N 
20.Polák Zbyněk2005reg. muži N 
21.Šárovec Pavel2007reg. muži N 
22.Szitás Petr2007reg. muži N 
KST Týnec nad Labem "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Daniel2000reg. muži 41.-70. 
2.Cincibus Milan1967reg. muži 41.-70. 
3.Brunclík Marek1969reg. muži 41.-70. 
4.Cincibus Milan ml.2003reg. muži 101.-130. 
5.Buriánek Vladislav1967reg. muži 101.-130. 
6.Jehlička Jan1957reg. muži 131.-160. 
7.Kubelka Lukáš1979reg. muži 131.-160. 
8.Fousek Jiří1967reg. muži 161.-190. 
9.Novotný Radek1965reg. muži 191.-222. 
Stolní tenis Kolín "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolejš Martin1970reg. muži 21-40 
2.Svoboda Miloš1968reg. muži 21-40 
3.Havlíček Vladimír1974reg. muži 21-40 
4.Bednařík Martin1966reg. muži 41-70 
5.Holler Jan1974reg. muži 101-130 
6.Kuch Tomáš1999reg. muži 131-160 
7.Jelínek Karel1973reg. muži 161-190 
8.Punar Kamil2000reg. muži 191-238 
9.Waters Jiří ml.1994reg. muži 999 
10.Kout Miroslav2000reg. muži 999 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy