Soupisky
Kvalifikace o 3LM 2019/20
TJ Sokol Vodňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borovka Tomáš1974kraj. muži 11 
2.Hubáček Filip1998kraj. muži 20 
3.David Jakub1991kraj. muži 21-30 
4.Hach Martin1986kraj. muži 21-30 
5.David Jaroslav1967kraj. muži 51-70 
6.Dunovský Libor1978kraj. muži 71-100 
7.Svoboda David1992kraj. muži 71-100 
8.Turek Václav1948kraj. muži 131-160 
9.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 161-200 
10.Bílý Michal1984kraj. muži 161-200 
11.Šimoník Vladimír1977reg. muži 7 
12.Fesl Martin1999kraj. muži 21-30Střídavý start z OST Velešín, z.s.
SK Štětí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 6 
2.Novák Libor1977kraj. muži 17 
3.Dvořák Milan ml.1988kraj. muži 31-40 
4.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 41-50 
5.Ullman Miloslav1964kraj. muži 41-50 
6.Vízek Martin1973kraj. muži 71-80 
7.Nedoma Jiří1958kraj. muži 101-120 
8.Líska Vladislav1969kraj. muži 181-200 
9.Jurista Josef1951kraj. muži 201-250 
SF SKK EL Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 31.-40. 
2.Půlpán David1993kraj. muži 41.-60. 
3.Plachý Jiří1967kraj. muži 61.-80. 
4.Kubát Petr1999kraj. muži 61.-80. 
5.Suvorov Maxim1989kraj. muži N. 61.-80.cizinec 
6.Khalaila Adam2002kraj. muži 151.-200.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Šíp Martin2006kraj. muži 201.-250.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 71.-100.Střídavý start z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Aleš1985kraj. muži 31-40 
2.Novák David1985kraj. muži 41-50 
3.Jelínek Stanislav1984kraj. muži 71-80 
4.Seďa Jakub1989kraj. muži 81-90 
5.Varga Mario1995kraj. muži 71-80Ncizinec 
6.Peterka Ondřej1994kraj. muži 81-90 
7.Bíla Jindřich1980kraj. muži 91-100N 
8.Filák Tomáš1988kraj. muži 101-110 
9.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 141-150 
T. J. Sokol Olomouc-Neředín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovačik Jakub1992kraj. muži 9. 
2.Valošek Jan1993kraj. muži 10. 
3.Chalupa Jakub1987kraj. muži 15. 
4.Dočkal Tomáš1983kraj. muži 31.-50. 
5.Pospíšil Jaroslav1980kraj. muži 18. 
6.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 31.-50. 
7.Šuba Vojtěch ml.1994kraj. muži 31.-50. 
8.Saksa Ivan1990kraj. muži 51.-70. 
9.Kovačík Roman1988kraj. muži 71.-100. 
10.Holík Petr1979kraj. muži 71.-100. 
11.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
12.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 101.-150.N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS