Soupisky
Okresní přebor 1
Stolní tenis Benešov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 41.-50. 
2.Košař Pavel1952reg. muži 50. N. 
3.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 51.-70. 
4.Plíšek Pavel2008reg. muži 91.-120. 
5.Hnátek Jan1946reg. muži 91.-120. 
6.Vlasák Vladimír1967reg. muži 121.-150. 
7.Plíšek Jan2003reg. muži 151.-190. 
8.Dvořák Martin2005reg. muži 151.-190. 
9.Schuster Michael1948reg. muži 151.-190. 
10.Ottl František1938reg. muži 151.-190. 
11.Mrázek Miroslav1964reg. muži 191.-230. 
12.Povolný Aleš1968reg. muži N. 
Stolní tenis Benešov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srb Pavel1978kraj. muži 250. N. 
2.Krejčí Milan1968reg. muži 11.-15. 
3.Hausenblas Jakub1997reg. muži 41.-50. 
4.Mohr Tomáš1979reg. muži 51.-70. 
5.Šachl David1972reg. muži 91.-120. 
6.Kohout Ondřej1982reg. mži 91.-120. 
7.Černý Zdeněk1997reg. muži N. 
8.Strachota Jan1967reg. muži N. 
TJ Sokol Votice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáková Lenka1970reg. muži 14 
2.Januš Ivan1958reg. muži 16 
3.Brejla Libor1967reg. muži 17 
4.Januš Filip1994reg. muži 40 
5.Zavadil Rostislav1967reg. muži 32 
6.Písařík Tomáš1995reg. muži 52 
7.Jíša Tomáš1971reg. muži 98 
8.Lovíšek Lubomír1954reg. muži 127 
9.Procházka Pavel1970reg. muži 147 
10.Budka Miloslav1957reg. muži 149 
11.Zoul Petr1966reg. muži 162 
12.Žák Martin1992reg. muži 168 
13.Pařík Aleš1968reg. muži 173 
Sokol Louňovice pod Blaníkem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škopková Věra1994reg. muži 21-30 
2.Štěpánek Milan1978reg. muži 31-40 
3.Hazmuka Pavel1981reg. muži 41-50 
4.Jíša Petr1980reg. muži 71-90 
5.Tichá Vendula1994reg. muži 41-50 
6.Kakos Miroslav1967reg. muži 91-120 
7.Bébr Milan1986reg. muži 121-150 
8.Kahoun Petr1988reg. muži 190N 
9.Kahoun Josef1952reg. muži 230N 
10.Kahoun Josef ml.1978reg. muži 231-258 
11.Kahoun Josef nejml.2006reg. muži 231-258 
12.Matoušek Jan2007reg. muži 231-258 
13.Suk František2005reg. muži 231-258 
14.Tichá Lenka1988reg. muži 258N 
15.Robertson Samuel2003reg. muži 258N 
SDH Petroupim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šostý Michal1978reg. muži 16-20 
2.Pohunek Petr1985reg. muži 16-20 
3.Škvor David1980reg. muži 31-40 
4.Svoboda Petr1987reg. muži 41-50 
5.Šturc Jaroslav1982reg. muži 51-70 
6.Klatovský Petr1983reg. muži 51-70 
7.Černý Jiří1987reg. muži 120 N 
8.Lejček Roman1970reg. muži 121-150 
9.Škvor Josef1950reg. muži 121-150 
10.Šturc Zdeněk1952reg. muži 151-190 
11.Rabiňák Ondřej1999reg. muži 151-190 
12.Beňatinský Jiří1974reg. muži 191-230 
13.Zavaďák Pavel1955reg. muži 191-230 
14.Kysela Stanislav st.1980reg. muži 258 N 
15.Muller Jan2006reg. mži 231-258 
16.Beňatinská Tereza2004reg. sžy 231-258 
17.Svoboda Jiří2004reg. sži 231-258 
18.Fišer Michal1991reg. muži 258 N 
Sokol Ostředek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Menz František1967reg. muži 15 
2.Měchura Stanislav1951reg. muži 41 
3.Vosátka Patrik2006reg. muži 41Hostování z SKST Vlašim
4.Vosátka Martin1975reg. muži 91 
5.Vaigl Martin2007reg. muži 60.NStřídavý start z SKST Vlašim
6.Žydyk Juraj1971reg. muži 91.-120. 
7.Škvor Marek ml.1975reg. muži 91.-120. 
8.Vobecký Petr1968reg. muži 120N 
9.Bartůšková Jarmila1968reg. muži 151.-190. 
10.Matouš Dominik1974reg. muži 190N 
11.Styblik Petr1969reg. muži 151.-190. 
12.Nenáhlo Jindřich1952reg. muži 151.-190. 
13.Lemberk Josef1963reg. muži 191.-230. 
14.Janata Miroslav1956reg. muži N 
15.Vosádka Martin1977reg. muži 191.-230. 
Sokol Divišov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bošinová Veronika1998reg. ženy 5 
2.Růžička Vladimír1950reg. muži 29 
3.Nožka Věslav1971reg. muži 39 
4.Bělina Nikola1965reg. muži 48 
5.Křížová Alena1989reg. ženy 8 
6.Kříž Lubomír st.1958reg. muži 121 
7.Vodička Petr1971reg. muži 115 
8.Pekárek Milan st.1974reg. muži 122 
9.Vlk Jaromír1982reg. muži 133 
10.Lehán Marko1993reg. muži 128 
11.Kuneš Luboš1992reg. muži 142 
12.Svoboda Lukáš1983reg. muži 159 
13.Malý Marek1976reg. muži 277 
14.Lacko Pavel1950reg. muži 202 
15.Slunečko Petr1975reg. muži n 
Sokol Netvořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netolický Petr1996reg. muži 50N 
2.Netolický Stanislav1963reg. muži 51-70 
3.Ošmera Zdeněk1971reg. muži 51-70 
4.Čipera Miroslav1973reg. muži 121-150 
5.Fulín Václav1961reg. muži 120N 
6.Kubásek Jiří1960reg. muži 121-150 
7.Vodehnal Petr1984kraj. muži 121-150 
8.Bron Pavel1969reg. muži 151-190 
9.Truhlář Ladislav1946reg. muži 151-190 
10.Havelka Richard st.1973reg. muži 151-190 
11.Ernestová Lucie1973reg. muži 191-230 
12.Šádek Zdeněk1972reg. muži 191-230 
13.Peřina Tadeáš1989nez.  
14.Havelka Richard2007kraj. muži 956Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
15.Daníček Adam2000kraj. muži 301-350Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
16.Ošmera Jan2006kraj. muži 501-600Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
KST Týnec nad Sázavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kašpárek František1954reg. muži 21-30 
2.Balata Vladimír1960reg. muži 21-30 
3.Pospíšil Jiří1951reg. muži 71-90 
4.Šípek Jiří1989reg. muži 71-90 
5.Pospíšil Tomáš1975reg. muži 71-90 
6.Cvaniga Jan1975reg. muži 91-120 
7.Váňa Jiří1953reg. muži 91-120 
8.Halák Karel1957reg. muži 120N 
9.Ouřada František1961reg. muži 120N 
10.Jarolím Jakub1999reg. muži 151-190 
11.Masojídek Jiří1948reg. muži 151-190 
12.Slavík Zdeněk1961reg. muži 190N 
Sokol Pyšely A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrt Martin1974reg. muži 1533 
2.Černý Matěj1996reg. muži 1341 
3.Vejmelka Jaroslav1952reg. muži 1340 
4.Dráb Milan1974reg. muži 1310 
5.Kovařík Jiří1948reg. muži 1262 
6.Jiraň Jiří1981reg. muži 1251 
7.Melíšek Marian1968reg. muži 1242 
8.Hrach Miroslav1954reg. muži 1206 
9.Melíšek Martin2002reg. muži 800 
10.Ptáček Pavel1948reg. muži 1193 
Sokol Neveklov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačmar David1982reg. muži 7 
2.Holý Pavel1981reg. muži 12 
3.Peter Luboš1981reg. muži 19 
4.Valterová Markéta1993reg. ženy 9 
5.Horálek Jan1980reg. muži 125 
6.Kačmar Michal1955reg. muži 110 
7.Veselý Libor1963reg. muži 127 
8.Kříž Zdeněk1975reg. muži 131 
9.Peter Karel1950reg. muži 199 
10.Koutenská Zuzana1973reg. ženy 27 
TJ Kavalier Sázava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trmal Jan1988reg. muži 4 
2.Žoha Michal1979reg. muži 8 
3.Houdek Jakub2000reg. muži 21 
4.Linhart Pavel ml.1992reg. muži 25 
5.Šteflíček Jiří1957reg. muži 33 
6.Šturc Jaroslav1951reg. muži 85 
7.Srb Miroslav1963reg. muži 104 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy