Soupisky
Okresní přebor 3
SDH Petroupim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šturc Jaroslav1982reg. muži 51-70 
2.Klatovský Petr1983reg. muži 51-70 
3.Černý Jiří1987reg. muži 120 N 
4.Lejček Roman1970reg. muži 121-150 
5.Škvor Josef1950reg. muži 121-150 
6.Šturc Zdeněk1952reg. muži 151-190 
7.Rabiňák Ondřej1999reg. muži 151-190 
8.Zavaďák Pavel1955reg. muži 191-230 
9.Hruška Jan2004reg. sži 191-230 
10.Kysela Stanislav2007reg. mži 191-230 
11.Hruška Petr1969reg. muži 231-258 
12.Fišer Michal1991reg. muži 258 N 
13.Černý Aleš1994nez. muži  
TJ Sokol Votice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zavadil Rostislav1967reg. muži 32 
2.Písařík Tomáš1995reg. muži 52 
3.Jíša Tomáš1971reg. muži 98 
4.Lovíšek Lubomír1954reg. muži 127 
5.Procházka Pavel1970reg. muži 147 
6.Budka Miloslav1957reg. muži 149 
7.Zoul Petr1966reg. muži 162 
8.Žák Martin1992reg. muži 168 
9.Pařík Aleš1968reg. muži 173 
10.Žák Vladimír1955reg. muži 180 
11.Janštová Šárka1964reg. muži 193 
Sokol Divišov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křížová Alena1989reg. ženy 8 
2.Vodička Petr1971reg. muži 115 
3.Kříž Lubomír st.1958reg. muži 121 
4.Slunečko Petr1975reg. muži n 
5.Vlk Jaromír1982reg. muži 133 
6.Lehán Marko1993reg. muži 128 
7.Pekárek Milan st.1974reg. muži 122 
8.Kuneš Luboš1992reg. muži 142 
9.Svoboda Lukáš1983reg. muži 159 
10.Lacko Pavel1950reg. muži 202 
11.Müller Petr st.1968reg. muži 220 
12.Malý Marek1976reg. muži 277 
13.Pekárek Milan ml.1982reg. muži 256 
14.Dedera Jan2005reg. muži 230 
15.Dedera Tomáš2007reg. muži 261 
16.Ševčík Vojta2005reg. muži 223 
17.Hurdová Gabriela2005reg. ženy 23 
18.Müller Petr ml.1991reg. muži n 
Sokol Netvořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fulín Václav1961reg. muži 120N 
2.Kubásek Jiří1960reg. muži 121-150 
3.Vodehnal Petr1984kraj. muži 121-150 
4.Bron Pavel1969reg. muži 151-190 
5.Truhlář Ladislav1946reg. muži 151-190 
6.Havelka Richard st.1973reg. muži 151-190 
7.Ernestová Lucie1973reg. muži 191-230 
8.Šádek Zdeněk1972reg. muži 191-230 
9.Novotný Aleš2007reg. muži 231-258 
10.Šmeral Adam2005reg. muži 231-258 
11.Skalický Dominik2005reg. muži 231-258 
12.Havelka Richard2007kraj. muži 956Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
TATRAN Kamenný Přívoz A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirka Oldřich ml.1978reg. muži 91-120 
2.Jirka Oldřich st.1951reg. muži 121-150 
3.Volek Radomír1948reg. muži 121-150 
4.Kukla Karel1965reg. muži 151-190 
5.Kováč Robert1973reg. muži 131-230 
6.Kukla Jakub2001reg. muži 131-230 
7.Hruška Pavel1977reg. muži 230N 
8.Bernard Adam Jan2007reg. mži 230N 
Krusičany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heřman Karel st.1969reg. muži 121-150 
2.Vozár Ján1972reg. muži 121-150 
3.Heřman Karel ml.1996reg. muži 151-190 
4.Kašpárek Marcel1975reg. muži 191-230 
5.Ptáčník Petr1971reg. muži 230N 
6.Jančář Josef1950reg. muži N 
KST Týnec nad Sázavou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Tomáš1975reg. muži 71-90 
2.Cvaniga Jan1975reg. muži 91-120 
3.Váňa Jiří1953reg. muži 91-120 
4.Halák Karel1957reg. muži 120N 
5.Ouřada František1961reg. muži 120N 
6.Jarolím Jakub1999reg. muži 151-190 
7.Masojídek Jiří1948reg. muži 151-190 
8.Slavík Zdeněk1961reg. muži 190N 
9.Kastner Karel1973nez.  
10.Kratochvíl Christian1999nez.  
11.Šafrata Miroslav1952nez.  
12.Souček Pavel1955nez.  
SK Bystřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bidlo Tomáš1989reg. muži 97 
2.Jedlan Jaroslav1973reg. muži 217 
3.Vrtiška Martin1976reg. muži 247 
4.Vrtiška David2003reg. dci 256 
5.Nedvěd Karel1946reg. muži 299 
6.Šach Jiří1983reg. muži 233 
7.Kozák Jiří1975reg. muži 279 
8.Randa David1979reg. muži 284 
9.Matoušková Zuzana2001reg. ženy 286 
10.Barák Luboš1972reg. muži 295 
Sokol Neveklov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačmar Michal1955reg. muži 110 
2.Veselý Libor1963reg. muži 127 
3.Kříž Zdeněk1975reg. muži 131 
4.Peter Karel1950reg. muži 199 
5.Koutenská Zuzana1973reg. ženy 27 
6.Kellner Jan1982nez. muži  
Sokol Heřmaničky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrtiška Tomáš1992reg. muži 101 
2.Pištěk Jan1966reg. muži 116 
3.Davídek Milan1983reg. muži 152 
4.Šplíchal Ladislav1984reg. muži 166 
5.Cmíral Jaroslav1986reg. muži 211 
6.Dolejší Václav2002reg. dci 229 
7.Řezáč Petr ml.2002reg. dci 278 
TJ Úročnice Benešov, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šejstal Zdeněk1974reg. muži 3 
2.Klinger Vratislav1974reg. muži 3 
3.Müller Tomáš1979reg. muži 3 
4.Balata Luboš1963reg. muži 3 
5.Hruška Vojtěch1976reg. muži 3 
6.Jindřich Václav1976reg. muži 3 
7.Klinger Jakub2005reg. muži 3 
8.Jindřich Václav ml.2011reg. muži 3 
9.Šejstal Tomáš2004reg. muži 3 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy