Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 2.třídy
TTC Říčany "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šerlinger Rudolf1939 Reg 71-80 
2.Postl Václav1938 Reg 91-100 
3.Kupec Josef1940 Reg 101-110 
4.Masopust Josef1940 Reg 121-130 
5.Navrátil Jaroslav1963 Reg 141-150 
6.Bébr Leoš1957 Reg 151-160 
TTC Říčany "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitvar Milan1973 Reg 91-100 
2.Novotný Kryštof1993 Reg 111-120 
3.Riedl Martin1991 Reg 111-120 
4.Riedl Jakub1994 Reg 121-130 
5.Salačová Helena1990 Reg 161-170 
6.Marvan Jiří1993 Reg 161-170 
7.Jícha Jan2001 - 
8.Jícha Tomáš1972 - 
9.Kepka Jakub1999 - 
10.Verbík Bohuslav1964 - 
11.Verbík Jan2001 - 
AERO Odolena Voda "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudečková Věra1962 Reg 61-70 
2.Franěk Miloslav1954 Reg 81-90 
3.Tkáč Jan1955 Reg 91-100 
4.Novosad Rostislav1960 Reg 91-100 
5.Kulíšková Miroslava1987 Reg 111-120 
6.Procházka Petr st.1971 Reg 121-130 
7.Kuchynka Pavel1975 Reg 131-140 
8.Ptáček Martin1964 Reg 131-140 
9.Jež Rostislav1950 Reg 141-150 
10.Vaňásek Miloš1973 N 
11.Haider Josef1929 N 
12.Procházková Eva1972 N 
13.Kuchynková Zuzana1997 N 
SK Úvaly "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šochman Karel1952 Reg 71-80 
2.Kukla Oldřich ml.1974 Reg 91-100 
3.Kukla Oldřich st.1946 Reg 101-110 
4.Pilát Radek1980 Reg 101-110 
5.Jandovský Petr1986 Reg 111-120 
6.Havel Marek1987 Reg 131-140 
7.Minařík Vladimír1951 Reg 141-150 
8.Moucha Jaroslav1952 Reg 171-179 
9.Ittner Karel1962 N 
10.Pilát Václav1954 N 
11.Červenka Petr1972 N 
12.Květoň Miroslav1962 N 
13.Michalcová Martina1976 N 
14.Žitek Jiří1962 N 
15.Bambas Petr1974 N 
16.Žižka Milan1982 N 
Sokol Přezletice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Göndör Josef1980 Reg 61-70 
2.Poláček Petr1972 Reg 81-90 
3.Hron Martin1978 Reg 81-90 
4.Štefan Marek1987 Reg 101-110 
5.Weishaupt Antonín1953 Reg 111-120 
6.Stříbrný Martin1993 Reg 131-140 
7.Burša Martin1970 Reg 131-140 
8.Ptáčník Luboš1959 Reg 131-140 
9.Teplý Stanislav ml.1992 Reg 131-140 
10.Macek Pavel1963 Reg 151-160 
11.Spretka Jerzy1954 Reg 151-160 
12.Nováková Ivana1970 N 
13.Hleděncová Adéla1992 N 
14.Berdych Tomáš1973 N 
15.Kolářová Vendula1993 N 
16.Potůček Jiří1992 N 
17.Schneiberk Filip1994 N 
18.Štěpánek Petr1959 N 
Sokol Mratín "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skopal Roman1967 Reg 71-80 
2.Samborský Vladimír1961 Reg 101-110 
3.Vajgl Lukáš1979 Reg 121-130 
4.Protiva Václav1965 Reg 151-160 
5.Samborský Jakub1987 Reg 161-170 
6.Semerák Lukáš1975 Reg 161-170 
7.Slezák Jakub1987 Reg 171-179 
8.Šulc Pavel1963 Reg 171-179 
9.Kovář Michal1968 Reg 171-179 
10.Marek Milan1961 N 
11.Slouka Martin1963 N 
12.Svoboda Martin1991 N 
13.Dunovský Daniel1968 N 
TJ Mnichovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejný Stanislav st.1937 Reg 71-80 
2.Novák Milan1969 Reg 81-90 
3.Kožíšek Tomáš1961 Reg 81-90 
4.Skolil Lukáš1974 Reg 91-100 
5.Bělina Jan1969 Reg 91-100 
6.Votípka Stanislav1942 Reg 101-110 
7.Trojánek Antonín1962 Reg 111-120 
8.Janoud Luboš1960 Reg 121-130 
9.Homoláč Pavel1971 Reg 141-150 
10.Šebánek Miroslav1956 Reg 141-150 N 
11.Zvěřina Tomáš1976 N 
12.Šmíd Stanislav1925 N 
13.Schneider Petr1974 N 
14.Bareš Luboš1961 N 
Sokol V.Popovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Martin1971 Reg 61-70 
2.Lukáš Petr1944 Reg 91-100 
3.Chrt Martin1974 Reg 101-110 
4.Brož Zdeněk1963 Reg 151-160 
5.Hynek Jaroslav1949 Reg 151-160 
6.Čihák František1994 Reg 161-170 
7.Petřík Václav1954 N 
8.Durčák René1939 N 
9.Roško Jaroslav1958 N 
10.Smola Jiří1958 N 
Sokol Líbeznice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Vladimír1960 Reg 121-130 
2.Doubrava Petr1992 Reg 131-140 
3.Moravec Jan1949 Reg 141-150 
4.Srbek Jiří1954 Reg 151-160 
5.Švec Karel1959 Reg 151-160 
6.Janko Ota1951 N 
7.Svoboda Václav1998 N 
8.Uher Vít1998 N 
Sokol Líbeznice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Zbyšek1976 Reg 61-70 
2.Václavík Pavel1964 Reg 61-70 
3.Procházka Miroslav1945 Reg 71-80 
4.Mohyla Jiří1944 Reg 71-80 
5.Samiec Roman1963 Reg 71-80 
6.Ptáček Josef1969 Reg 81-90 
7.Voňka Tomáš1991 N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy