Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1.třídy
Sokol Mělník - Pšovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braunšveig Aleš1973reg. muži 11.-25. 
2.Švesták Petr1970reg. muži 26.-38. 
3.Zelenka Petr1970reg. muži 39.-48. 
4.Kasáček Martin1973reg. muži 48.N 
5.Carva Pavel1981reg. muži 59.-71. 
6.Dvořák Michal2001reg. muži 59.-71. 
7.Čech Miroslav1958reg. muži 72.-85. 
8.Zelenka Rostislav1957reg. muži 102.-111. 
9.Dvořák Miroslav1969reg. muži 102.-111. 
10.Hraba Milan1954nez.  
Sokol Dolní Beřkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Antonín1964reg. muži 11.-25. 
2.Papež Miloslav1989reg. muži 39.-48. 
3.Danaj Milan1945reg. muži 72.-85. 
4.Raček Jan1950reg. muži 72.-85. 
5.Borecká Světluška1948reg. muži 72.-85. 
6.Šimon Vladimír1952reg. muži 86.-93. 
7.Hollein Martin1972reg. muži 94.-101. 
8.Brauner Josef1941reg. muži 102.-111. 
9.Krejčová Eliška1927reg. muži 115.-122. 
TJ Sokol Horní Počaply
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vízner Pavel1949reg. muži 8.N 
2.Němeček Vladimír1958reg. muži 26.-38. 
3.Coufal Martin1972reg. muži 59.-71. 
4.Hančl Jaroslav1973reg. muži 72.-85. 
5.Ježek František1944reg. muži 111.N 
6.Svárovský Luboš2004reg. muži 123.N 
7.Petera Jaroslav1941nez.  
8.Bradáč Jiří1941nez.  
TJ Sokol Všetaty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíba Jaroslav1951reg. muži 11.-25. 
2.Moulis Pavel1968reg. muži 38.N 
3.Primáč Vojtěch2002reg. muži 39.-48. 
4.Urban Milan1961reg. muži 39.-48. 
5.Chalupa Josef1964reg. muži 49.-58. 
6.Bartoníčková Lucie2007reg. sži 14.N 
TJ Sokol Všetaty C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1975reg. muži 38.N 
2.Kubíček David1980reg. muži 59.-71. 
3.Pokorný Antonín1957reg. muži 94.-101. 
4.Müller Václav1961reg. muži 101.N 
5.Franěk David1973reg. muži 111.N 
6.Ducháčková Lucie1996reg. muži 112.-114. 
7.Pešl Dominik2002reg. muži 123. 
8.Lukeš Milan1956reg. muži 123.N 
9.Kůsová Adéla2007reg. sži 11. 
10.Kovacs Václav1953nez.  
TJ KRALUPY A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček Jiří1995reg. muži 11.-25. 
2.Tkačuk Roman1965reg. muži 26.-38. 
3.Hrdlička Pavel1974reg. muži 38.N 
4.Točík Ondřej1992reg. muži 39.-48. 
5.Holan Josef1963reg. muži 49.-58. 
6.Schweizer Tomáš2004reg. muži 114.N 
7.Sobota Miroslav1971reg. muži 114.N 
8.Bjalončík Emil1970reg. muži 114.N 
9.Tesárek Jiří1974nez.  
TJ KRALUPY B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Týc Petr1962reg. muži 39.-48. 
2.Votava Martin1993reg. muži 48.N 
3.Bulíček Michael1993reg. muži 49.-58. 
4.Růžička Petr1973reg. muži 49.-58. 
5.Babák Josef1962reg. muži 58.N 
6.Procházka Stanislav1957reg. muži 59.-71. 
7.Slapnička Karel1953reg. muži 114.N 
SK Mšeno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Petr1975reg. muži 10.N 
2.Bízek Zdeněk1961reg. muži 26.-38. 
3.Kummer Václav1961reg. muži 48.N 
4.Sedlák Tomáš1992reg. muži 49.-58. 
5.Koloc Milan1961reg. muži 49.-58. 
6.Kůtek Jaroslav1963reg. muži 59.-71. 
7.Stritzko Vojtěch1953reg. muži 59.-71. 
8.Hájková Magdalena1974reg. muži 72.-85. 
TJ Dynamo Nelahozeves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štipák Roman1981reg. muži 26.-38. 
2.Kebrle Jan2000reg. muži 49.-58. 
3.Karas Jiří1983reg. muži 58.N 
4.Novotný Josef1985reg. muži 58.N 
5.Vedral Pavel1978reg. muži 58.N 
6.Tobiášek Martin1980reg. muži 58.N 
7.Točík David1996reg. muži 59.-71. 
8.Štibinger Michal2002reg. muži 72.-85. 
9.Ovsenáková Alena1952reg. muži 72.-85. 
10.Kloda Jiří1966reg. muži 72.-85. 
11.Kloda Stanislav1999reg. muži 85.N 
12.Kebrle Jakub2000reg. muži 86.-93. 
13.Pop Petr1971reg. muži 86.-93. 
14.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 86.-93. 
15.Polách Vojtěch2003reg. muži 86.-93. 
16.Kotrč Miloslav1975reg. muži 94.-101. 
17.Hamák Václav1969reg. muži 94.-101. 
18.Popová Kateřina2002reg. muži 102.-111. 
19.Novotný Petr1988reg. muži 111.N 
20.Kuchta Šimon2006reg. sži 12. 
21.Kebrle Jindřich2007reg. sži 14. 
22.Koudelka Patrik2006reg. sži 17. 
23.Kuchta Adam2006reg. sži 19. 
TJ Sokol Dřínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kruml Jan1980reg. muži 11.-25. 
2.Káš Pavel1968reg. muži 26.-38. 
3.Poláková Lucie1985reg. muži 26.-38. 
4.Plocková Klára1991reg. muži 39.-48. 
5.Polák Jiří1956reg. muži 48.N 
6.Pleticha Robert1995reg. muži 72.-85. 
7.Káš Pavel ml.2005reg. muži 111.N 
8.Chvojková Štěpánka1974reg. muži 115.-122. 
9.Šály Vladimír1987reg. muži 115.-122. 
10.Dvořáková Lucie1975reg. muži 122.N 
11.Feriová Marie Rozálie2006reg. muži 122.N 
TJ Neratovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabián Jiří1975reg. muži 11.-25. 
2.Košatý Jan1985reg. muži 11.-25. 
3.Němeček Jakub1989reg. muži 11.-25. 
4.Weisser Petr1984reg. muži 26.-38. 
5.Brodský Miroslav1968reg. muži 26.-38. 
6.Novák Jiří1969reg. muži 94.-101. 
7.Špinka Karel1949nez.  
TJ Start Mlékojedy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Jiří1972reg. muži 39 - 48 
2.Zajbrlík Petr1972reg. muži 49 - 58 
3.Svatoň Tomáš1973reg. muži 59 - 71 
4.Grigoriadi Roman1981reg. muži 59 - 71 
5.Týnek Jan1958reg. muži 59 - 71 
6.Novotný Petr1964reg. muži 86 - 93 
7.Dvořák Zdeněk ml.2007reg. muži 101 NHostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
TJ Neratovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čubová Jana1988reg. muži 11.-25. 
2.Klouček Milan1957reg. muži 49.-58. 
3.Kočiš Ludovít1970reg. muži 58.N 
4.Salmon Ivan1961reg. muži 59.-71. 
5.Hanák Jan1949reg. muži 85.N 
6.Guth Michael1999reg. muži 85.N 
7.Mekiš Milan1954reg. muži 85.N 
8.Kratochvíl Ivo1966reg. muži 93.N 
9.Sauer Jan1960reg. muži 101.N 
10.Žitník Samuel2005reg. sži 4 
11.Krojidlo Jan2005reg. sži 5 
12.Urban Jaroslav1943nez.  
TJ Neratovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Filip2000reg. muži 39.-48. 
2.Válek Zdeněk1974reg. muži 39.-48. 
3.Hampejs Tomáš1984reg. muži 49.-58. 
4.Kratochvíl Lukáš2003reg. muži 59.-71. 
5.Kovařík Tomáš2006reg. muži 72.-85. 
6.Kovařík Pavel1974reg. muži 86.-93. 
7.Kovaříková Marcela1979reg. muži 114.N 
8.Hurdálek Pavel2004reg. sži 19.N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy