Soupisky
Regionální přebor žactva
TJ Sokol Votice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sloupová Magdalena2007nez.  
2.Sloup David2007nez.  
3.Křemen Jan2010nez.  
4.Duchoňová Karolína2008nez.  
5.Veselý Jakub2008nez.  
6.Vaňková Marika2007nez.  
7.Loudová Andrea2009nez.  
8.Kývalová Edina2010nez.  
Sokol Ostředek E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císař Daniel2005reg. muži N 
2.Styblík Šimon2005reg. muži N 
3.Styblík Matyáš2002reg. muži N 
4.Škvorová Tereza2005reg. muži N 
5.Kovář Vojtěch2008reg. muži N 
6.Haiš Ondřej2008reg. muži N 
7.Kovářová Daniela2006reg. muži N 
Sokol Divišov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dedera Jan2005reg. muži 230 
2.Dedera Tomáš2007reg. muži 261 
3.Frauenterková Andrea2002reg. ženy 22 
4.Hurdová Gabriela2005reg. ženy 23 
5.Hurdová Zdeňka2008reg. ženy n 
6.Říkovský Adam2007reg. muži n 
7.Ševčík Vojta2005reg. muži 220 
8.Gregor Filip2010nez. nži 0 
SK Bystřice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hasselrot Mathias Jonas2008nez. mži  
2.Hendrych Ondřej2006nez. mži  
3.Křivánek Dalibor2008nez. mži  
4.Vala Jakub2007nez. mži  
Sokol Netvořice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Aleš2007nez.  
2.Šmeral Adam2005nez.  
3.Skalický Dominik2005nez.  
4.Čipera Martin2003nez.  
5.Langer Ondřej2005nez.  
6.Nejedlo Tadeáš2004nez.  
7.Slavík Jakub2006nez.  
8.Vejmelka Tomáš2004nez.  
SDH Petroupim D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kysela Stanislav2007reg. mži 191-230 
2.Hruška Jan2004reg. dci 191-230 
3.Muller Jan2006reg. sži 231-258 
4.Svoboda Jiří2004reg. dci 231-258 
5.Beňatinská Tereza2004reg. dky 231-258 
Stolní tenis Benešov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plíšek Pavel2008reg. muži 91.-120. 
2.Plíšek Jan2003reg. muži 151.-190. 
3.Dvořák Martin2005reg. muži 151.-190. 
4.Melíšek Martin2002reg. muži 800Střídavý start z Sokol Pyšely
TJ Tatran Sedlčany E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Jan2002nez.  
2.Nguyen Kamil2005nez.  
3.Zeman Jakub2006nez.  
4.Havel Filip2006nez.  
5.Nguyen Hoang Lam2009nez.  
6.Zeman Matěj2009nez.  
7.Krištof Štěpán2010nez.  
TJ Tatran Sedlčany F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matuška Vojtěch2007nez.  
2.Král Ondřej2007nez.  
3.Hofmann Michael2006nez.  
4.Brejla Petr2007nez.  
5.Tatek Vojtěch2007nez.  
6.Masarik Šimon2010nez.  
7.Pokorný Jan2009nez.  
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kupsa Radim2008reg. muži 231.-258. 
2.Kupsa Tomáš2008reg. muži 231.-258. 
3.Horáková Iveta2009reg. muži 258.N 
SKST Vlašim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršíčková Laura2011reg. muži 231.-258. 
2.Kriglová Denisa2009reg. muži 258.N 
3.Müllerová Sofie2010reg. muži 258.N 
4.Budilová Ella2012nez.  
5.Plešnerová Yveta2011nez.  
SK Bystřice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrtiška David2003reg. dci 256 
2.Ebert Richard2006nez. sži  
3.Křivánek Matyáš2007nez. sži  
4.Šímová Lucie2009nez. mžy  
5.Novotný Michal2004nez. dci  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy