Soupisky
Krajská soutěž 2.třídy C
TJ Sokol Krchleby B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břetenář Petr1961kraj. muži 161-200 
2.Sádlo Josef1973kraj. muži 161-200 
3.Jaroň Daniel2002reg. muži 31-50 
4.Špitálský Ladislav1962reg. muži 31-50 
5.Havel Martin1977reg. muži 51-70 
6.Paclt Milan1961reg. muži 51-70 
7.Janda Martin1978reg. muži 51-70 
8.Miškovský Josef1957reg. muži 71-100 
9.Kulhánek Vladimír1958reg. muži 100N 
TJ Sokol Všetaty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulíšek Milan1966reg. muži 9. 
2.Rubín Pavel1974reg. muži 11.-25. 
3.Polák Karel1997reg. muži 26.-38. 
4.Růžička Zdeněk1959reg. muži 26.-38. 
5.Moulis Pavel1968reg. muži 38.N 
6.Novák Aleš1975reg. muži 38.N 
7.Primáč Vojtěch2002reg. muži 39.-48. 
8.Urban Milan1961reg. muži 39.-48. 
9.Chalupa Josef1964reg. muži 49.-58. 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Luboš1972kraj. muži 131.-160. 
2.Beniš Ondřej1990kraj. muži 201.-250. 
3.Dusil Petr1999kraj. muži 201.-250. 
4.Kastner Patrik1974kraj. muži 201.-250. 
5.Bukovský Radek1977reg. muži 5N 
6.Černovský Pavel1981reg. muži 21.-30. 
7.Knobloch Pavel1989reg. muži 21.-30. 
8.Pleticha Vladimír1973reg. muži 21.-30. 
9.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31.-40. 
10.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40. 
11.Kracman Martin1973reg. muži 41.-50. 
12.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 61.-80. 
13.Mareš Jan1983reg. muži 81.-100. 
14.Kučera Josef1961reg. muži 101.-120. 
15.Švasta Jindřich1957reg. muži 101.-120. 
16.Maděra Zdeněk1958reg. muži 121.-150.N 
TJ Dynamo Nelahozeves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Točík Radek1994reg. muži 10. 
2.Gecašek Marek1995reg. muži 11.-25. 
3.Sirůček Jiří1972reg. muži 25.N 
4.Brož Petr1980reg. muži 26.-38. 
5.Štipák Roman1981reg. muži 26.-38. 
6.Kebrle Jan2000reg. muži 49.-58. 
7.Tobiášek Martin1980reg. muži 58.N 
8.Vedral Pavel1978reg. muži 58.N 
9.Novotný Josef1985reg. muži 58.N 
10.Karas Jiří1983reg. muži 58.N 
11.Točík David1996reg. muži 59.-71. 
12.Štibinger Michal2002reg. muži 72.-85. 
13.Kloda Jiří1966reg. muži 72.-85. 
14.Ovsenáková Alena1952reg. muži 72.-85. 
15.Kloda Stanislav1999reg. muži 85.N 
16.Polách Vojtěch2003reg. muži 86.-93. 
17.Pop Petr1971reg. muži 86.-93. 
18.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 86.-93. 
19.Kebrle Jakub2000reg. muži 86.-93. 
20.Kotrč Miloslav1975reg. muži 94.-101. 
21.Hamák Václav1969reg. muži 94.-101. 
22.Popová Kateřina2002reg. muži 102.-111. 
23.Novotný Petr1988reg. muži 111.N 
24.Motl Ludvík1982nez.  
25.Motlová Michaela1986nez.  
Sokol Dolní Beřkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Danaj Tomáš1974kraj. muži 201.-250. 
2.Hrdý Radek1995reg. muži 8. 
3.Halama Jiří1963reg. muži 11.-25. 
4.Hrdý Miroslav1967reg. muži 26.-38. 
5.Vaněk Antonín1964reg. muži 11.-25. 
6.Papež Miloslav1989reg. muži 39.-48. 
7.Danaj Milan1945reg. muži 72.-85. 
8.Borecká Světluška1948reg. muži 72.-85. 
9.Raček Jan1950reg. muži 72.-85. 
10.Šimon Vladimír1952reg. muži 86.-93. 
11.Hollein Martin1972reg. muži 94.-101. 
12.Brauner Josef1941reg. muži 102.-111. 
13.Krejčová Eliška1927reg. muži 115.-122. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy