Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1.třídy
SKST Úvaly A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Martin1987reg. muži 31.-40. 
2.Bříza Vlastislav1970reg. muži 41.-60. 
3.Jandovský Petr1986reg. muži 81.-100. 
4.Pilát Radek1980reg. muži 101.-130. 
5.Kukla Oldřich ml.1974nez. muži 81.-100.N 
6.Bambas Petr1974reg. muži 101.-130. 
7.Ittner Karel1962reg. muži 101.-130. 
8.Kukla Oldřich st.1946reg. muži 101.-130. 
9.Hanzlík Tomáš1976reg. muži 131.-160. 
10.Holý Zdeněk1989reg. muži 131.-160. 
11.Havel Marek1987reg. muži 131.-160. 
12.Michalcová Martina1976reg. muži 131.-160. 
13.Coufal Petr1971reg. muži 161.-190. 
14.Trojan Petr1972reg. muži 161.-190. 
15.Moucha Jaroslav1952reg. muži 161.-190. 
16.Jirásek Zdeněk1984reg. muži 191.-212. 
17.Doucha Mladoš1951reg. muži 191.-212. 
18.Hošek Petr1949reg. muži 191.-212. 
19.Staněk Miroslav1981nez. muži 191.-212.N 
20.Šochman Karel1952nez. muži  
21.Minařík Vladimír1951nez. muži  
22.Rubeš Jan2003nez. muži  
23.Ženíšek Zbyněk1977nez. muži  
24.Hanzlík Dobroslav1951nez. muži  
25.Štěpánek Vít2002nez. muži  
26.Hůlka Bohuslav 1974nez. muži  
27.Hůlková Amálie2008nez. muži  
28.Koch Antonín2007nez. muži  
29.Plátenka Miroslav2008nez. muži  
30.Tourek Vojtěch2008nez. muži  
31.Trojanová Alena2008nez. muži  
32.Zemanová Klára2008nez. muži  
33.Kuběna Ondřej1981nez. muži  
34.Moucha Radek1976nez. muži  
Sokol Líbeznice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrbáček Petr1964reg. muži 41-60 
2.Laštůvka Petr1982reg. muži 41-60 
3.Trgiňa Roman1971reg. muži 41-60N 
4.Václavík Pavel1964reg. muži 61-80 
5.Kolesnikov Nikita1995reg. muži 41-60cizinec 
6.Srbek Jan1957reg. muži 81-100 
7.Ptáček Josef1969reg. muži 81-100 
8.Pavlík Zbyšek1976reg. muži 101-130 
9.Procházka Vladimír1960reg. muži 101-130 
10.Flusser Jan1962reg. muži 101-130 
11.Samiec Roman1963reg. muži 101-130 
12.Kotrbáček Matyáš2003reg. muži 101-130 
Sokol Velké Popovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Martin1971reg. muži 61.-80. 
2.Semrád Petr1980reg. muži 31.-40. 
3.Strnadová Karolína2003reg. muži 41.-60. 
4.Strnad Martin1998reg. muži 61.-80. 
5.Kaválek Radim2002reg. muži 81.-100. 
6.Doule Josef1972reg. muži 81.-100. 
7.Holub Pavel1974reg. muži 81.-100. 
8.Hejda Karel1955reg. muži 101.-130. 
9.Hozman Luděk1964reg. muži 131.-160. 
10.Tyller Jiří1965reg. muži 131.-160. 
11.Beneš Vojtěch2002reg. muži 161.-190. 
12.Černý Václav2001reg. muži 191.-212. 
13.Hynek Jaroslav1949reg. muži 161.-190. 
14.Pospíšil Ondřej2009reg. muži 191.-212. 
15.Ouda Pavel1951nez.  
16.Petřík Zdeněk1956nez.  
17.Maršál Petr1964nez.  
18.Klápa Petr2008nez.  
19.Novosád Pavel1950nez.  
20.Sýkora Pavel2004nez.  
21.Zita Petr1968nez.  
Aero Odolena Voda B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hendrych Jan1987kraj. muži 101.-130. 
2.Topol Martin1973reg. muži 41.-60. 
3.Valenta Petr1960reg. muži 61.- 80. 
4.Tkáč Jan1955reg. muži 81. - 100. 
5.Topol Filip nejml.2004reg. muži 161. - 190. 
6.Fišmistr Josef2004reg. muži 191. - 212. 
7.Hloušková Jana1976reg. muži Nezařazen 
8.Soušek Daniel2011reg. muži Nezařazen 
9.Šulek Jakub2011reg. muži Nezařazen 
Aero Odolena Voda C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyvial Pavel1975reg. muži 61.- 80. 
2.Hudečková Věra1962reg. muži 61.- 80. 
3.David Jan1979reg. muži 81. - 100. 
4.Kuchynka Pavel1975reg. muži 101. - 130. 
5.Bubeníček Jan2006reg. muži 191. - 212. 
6.Pískovský Matěj2005reg. muži 191. - 212. 
7.Jež Rostislav1950reg. mži Nezařazen 
8.Kuchynka Lukáš2009reg. muži Nezařazen 
9.Vyvialová Tereza2008reg. muži Nezařazen 
Aero Odolena Voda D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Michal1979reg. muži N 61. - 80. 
2.Procházka Petr ml.1997reg. muži 81. - 100. 
3.Procházka Michal2002reg. muži 81. - 100. 
4.Procházka Petr st.1971reg. muži 101. - 130. 
5.Vaňásek Miloš1973reg. muži 131. - 160. 
6.Čejka Michal2005reg. muži 191. - 212. 
7.Krejčí Vojta2010reg. muži Nezařazen 
8.Martinák Daniel2010reg. muži Nezařazen 
Spartak Čelákovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přichystal Jiří1973reg. muži 11-15 
2.Mlejnek Jiří1977reg. muži 31-40 
3.Bodlák Jan1972reg. muži 41-60 
4.Duška Daniel1982reg. muži 61-80 
5.Pavlišák Jan1965reg. muži 61-80 
6.Dlouhý Martin1971reg. muži 61-80 
7.Duška Rudolf1957reg. muži 61-80 
8.Míchal Jiří1967reg. muži 81-100 
9.Šnajdr Jakub2001reg. dci 101-130 
10.Tuška Jan1994reg. muži 101-130 
11.Knor Tomáš1986reg. muži 101-130 
12.Bárta Jan1991reg. muži 131-160 
13.Paal Daniel2000reg. dci 131-160 
14.Kučera Jan1974reg. muži 161-200 
15.Vlček Matěj2005reg. sži 161-190 N 
16.Smolíková Jana1983reg. ženy N 
17.Lustigová Ivana1961reg. ženy N 
TTC Brandýs E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ivan Milan1964reg. muži 41-60 
2.Vošahlík Radek1976reg. muži 41-60 
3.Semián Richard1973reg. muži 61-80 
4.Pelant Jiří1979reg. muži 61-80 
5.Lang Petr1971reg. muži 101-130 
6.Svoboda Milan st.1975reg. muži 101-130 
7.Fabiánová Pavla1972reg. muži 131-160 
8.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 131-160 
9.Svoboda Milan1999reg. muži 131-160 
10.Hliněnský Martin2005reg. muži 161-190 
11.Vošahlík Marek2006reg. muži 191-212 
12.Koliandr Vladimír1946reg. muži 191-212N 
13.Nekola Tomáš st.1973nez. muži  
14.Šumelda Alan1990nez. muži  
15.Pokorný Tomáš1999nez. muži  
16.Nekola Tomáš ml.2001nez. muži  
17.Šeligová Tereza1995nez. muži  
18.Doležalová Pavlína1979nez. muži  
19.Tomsová Kateřina1972nez. muži  
20.Adámek Zdeněk1961nez. muži  
21.Jeník Tadeáš2008nez. muži  
22.Balák Kryštof2001nez. muži  
TTC Říčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pígl Tomáš1982reg. muži 41-60 
2.Míka Petr1965reg. muži 61-80 
3.Stárek Martin1983reg. muži 61-80 
4.Vitvar Milan1973reg. muži 81-100 
5.Štěpánek Aleš1981reg. muži 61-80 
6.Doskočil Jan1974reg. muži 161-190 
7.Doskočil Matěj2003reg. muži 161-190 
8.Kamenář Jan1991reg. muži 161-190 
9.Stárek Karel nejml.2006reg. muži 191-212 
10.Peřinová Adéla2005reg. muži 191-212 
11.Mencl Adam2006reg. muži 191-212 
12.Kohout Jindřich1949nez.  
13.Menclová Kateřina1977nez.  
14.Vitvar Lukáš2003nez.  
15.Pavlíček Radek1959nez.  
16.Valenta Vratislav1976nez.  
TTC Říčany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plíhal Martin1970reg. muži 61-80 
2.Riedl Martin1991reg. muži 81-100 
3.Bébr Leoš1957reg. muži 131-160 
4.Navrátil Jaroslav1963reg. muži 131-160 
5.Dědič David2004reg. muži 161-190 
6.Navrátil Pavel2001reg. muži 161-190 
7.Tichý Michal2003reg. muži 191-212 
8.Jícha Tomáš1972nez.  
9.Černý Roman1980nez.  
10.Dušek Zdeněk1983nez.  
11.Hobzík Ondřej2007nez.  
12.Kupec Josef1940nez.  
13.Masopust Josef1940nez.  
14.Postl Václav1938nez.  
15.Šanc Karel1953nez.  
16.Voráč Jiří1982nez.  
17.Vrána Lukáš2004nez.  
TJ Mnichovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martiš David1973reg. muži 15 
2.Hejný Stanislav ml.1973reg. muži 27 
3.Novotný Miloslav1959reg. muži 59 
4.Kožíšek Tomáš1961reg. muži 70 
5.Trojánek Antonín1962reg. muži 82 
6.Bareš Luboš1961reg. muži 109 
7.Novotný Richard1989reg. muži 147 
8.Kovařík Petr1963reg. muži N 
9.Zvěřina Tomáš1976reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy