Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 2.třídy
SKST Úvaly B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kukla Oldřich ml.1974nez. muži 81.-100.N 
2.Bambas Petr1974reg. muži 101.-130. 
3.Ittner Karel1962reg. muži 101.-130. 
4.Kukla Oldřich st.1946reg. muži 101.-130. 
5.Hanzlík Tomáš1976reg. muži 131.-160. 
6.Holý Zdeněk1989reg. muži 131.-160. 
7.Michalcová Martina1976reg. muži 131.-160. 
8.Havel Marek1987reg. muži 131.-160. 
9.Moucha Jaroslav1952reg. muži 161.-190. 
10.Coufal Petr1971reg. muži 161.-190. 
11.Trojan Petr1972reg. muži 161.-190. 
12.Doucha Mladoš1951reg. muži 191.-212. 
13.Hošek Petr1949reg. muži 191.-212. 
14.Jirásek Zdeněk1984reg. muži 191.-212. 
15.Staněk Miroslav1981nez. muži 191.-212.N 
16.Šochman Karel1952nez. muži  
17.Minařík Vladimír1951nez. muži  
18.Ženíšek Zbyněk1977nez. muži  
19.Rubeš Jan2003nez. muži  
20.Hůlka Bohuslav 1974nez. muži  
21.Hůlková Amálie2008nez. muži  
22.Hanzlík Dobroslav1951nez. muži  
23.Koch Antonín2007nez. muži  
24.Plátenka Miroslav2008nez. muži  
25.Štěpánek Vít2002nez. muži  
26.Tourek Vojtěch2008nez. muži  
27.Trojanová Alena2008nez. muži  
28.Zemanová Klára2008nez. muži  
29.Kuběna Ondřej1981nez. muži  
30.Moucha Radek1976nez. muži  
Sokol Přezletice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poláček Petr1972reg. muži 41-60 
2.Hataš Martin1963reg. muži 41-60 
3.Ondráček Evžen1973reg. muži 41-60N 
4.Kail Roman1974reg. muži 61-80 
5.Horálek Jiří1966reg. muži 81-100 
6.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 81-100 
7.Hron Martin1978reg. muži 101-130 
8.Nováková Ivana1970reg. muži 101-130 
9.Weishaupt Antonín1953reg. muži 131-160 
10.Burša Martin1970reg. muži 131-160 
11.Ptáčník Luboš1959reg. muži 131-160 
12.Macek Pavel1963reg. muži 161-190 
13.Spretka Jerzy1954reg. muži 161-190 
14.Rabochová Hana1975reg. muži 161-190 
15.Macho Martin1967nez.  
16.Hanzal Filip2003nez.  
17.Antoš Václav2008nez.  
Slavoj Veleň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhán Rudolf ml.1978reg. muži 61-80 
2.Němeček Petr1977reg. muži 101-130 
3.Novák Václav1977reg. muži 101-130 
4.Světlík Jiří1974reg. muži 131-160 
5.Malý Jaroslav1960reg. muži 131-160 
6.Šilhán Rudolf st.1956reg. muži Nez 
7.Němeček Pavel1977reg. muži Nez 
8.Moc Marek1978reg. muži Nez 
9.Sládek Daniel1974reg. muži Nez 
10.Smetana Jiří1990reg. muži Nez 
Sokol Líbeznice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srbek Jan1957reg. muži 81-100 
2.Ptáček Josef1969reg. muži 81-100 
3.Pavlík Zbyšek1976reg. muži 101-130 
4.Procházka Vladimír1960reg. muži 101-130 
5.Procházka Miroslav1945reg. muži 131-160 
6.Kreibich Pavel1976reg. muži 161-190 
7.Srbek Jiří1954reg. muži 161-190 
8.Švec Karel1959reg. muži 161-190N 
Sokol Líbeznice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolesnikov Nikita1995reg. muži 41-60cizinec 
2.Flusser Jan1962reg. muži 101-130 
3.Kotrbáček Matyáš2003reg. muži 101-130 
4.Samiec Roman1963reg. muži 101-130 
5.Mohyla Jiří1944reg. muži 131-160 
6.Švinger Jan1977reg. muži 161-190 
7.Smetana Roman1969reg. muži 161-190 
8.Hejný Miroslav1972reg. muži 191-212 
Sokol Velké Popovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaválek Radim2002reg. muži 81.-100. 
2.Holub Pavel1974reg. muži 81.-100. 
3.Doule Josef1972reg. muži 81.-100. 
4.Hejda Karel1955reg. muži 101.-130. 
5.Hozman Luděk1964reg. muži 131.-160. 
6.Šiler Jiří1946reg. muži 131.-160. 
7.Tyller Jiří1965reg. muži 131.-160. 
8.Beneš Vojtěch2002reg. muži 161.-190. 
9.Hynek Jaroslav1949reg. muži 161.-190. 
10.Černý Václav2001reg. muži 191.-212. 
11.Klápa Petr2008nez.  
12.Sýkora Pavel2004nez.  
13.Novosád Pavel1950nez.  
14.Petřík Zdeněk1956nez.  
15.Maršál Petr1964nez.  
16.Ouda Pavel1951nez.  
17.Zita Petr1968nez.  
Spartak Čelákovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlišák Jan1965reg. muži 61-80 
2.Dlouhý Martin1971reg. muži 61-80 
3.Duška Rudolf1957reg. muži 61-80 
4.Míchal Jiří1967reg. muži 81-100 
5.Šnajdr Jakub2001reg. dci 101-130 
6.Tuška Jan1994reg. muži 101-130 
7.Knor Tomáš1986reg. muži 101-130 
8.Bárta Jan1991reg. muži 131-160 
9.Paal Daniel2000reg. dci 131-160 
10.Kučera Jan1974reg. muži 161-200 
11.Böhmová Wangová Yong1963reg. ženy 161-190 N 
12.Vlček Matěj2005reg. sži 161-190 N 
13.Skála Lukáš1980reg. muži 191-212N 
14.Tvrdý Vladimír1960reg. muži 191-212N 
15.Smolíková Jana1983reg. ženy N 
16.Lustigová Ivana1961reg. ženy N 
17.Čech Ondřej2006reg. sži N 
18.Čech Jakub1976reg. muži N 
19.Alexander Jaroslav1949reg. muži N 
20.Ulip Miloslav1949reg. muži N 
TTC Říčany E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Aleš1981reg. muži 61-80 
2.Doskočil Matěj2003reg. muži 161-190 
3.Dědič David2004reg. muži 161-190 
4.Navrátil Pavel2001reg. muži 161-190 
5.Kamenář Jan1991reg. muži 161-190 
6.Doskočil Jan1974reg. muži 161-190 
7.Stárek Karel nejml.2006reg. muži 191-212 
8.Peřinová Adéla2005reg. muži 191-212 
9.Mencl Adam2006reg. muži 191-212 
10.Tichý Michal2003reg. muži 191-212 
11.Černý Roman1980nez.  
12.Dušek Zdeněk1983nez.  
13.Hobzík Ondřej2007nez.  
14.Jícha Tomáš1972nez.  
15.Kohout Jindřich1949nez.  
16.Kupka Ondřej2005nez.  
17.Menclová Kateřina1977nez.  
18.Šanc Karel1953nez.  
19.Severa Lukáš2005nez.  
20.Valenta Vratislav1976nez.  
21.Vrána Lukáš2004nez.  
Jizera Káraný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drlička Jan1968reg. muži 61 - 80 
2.Čmuhař Daniel1993reg. muži 81 - 100 
3.Michalec Ondřej1997reg. muži 101 - 130 
4.Leistner Jan ml.1975reg. muži 101 - 130 
5.Pokorná Bára2003reg. muži 101 - 130 
6.Notek Denis1999reg. muži 131 - 160 
7.Jarý Jan1972reg. muži 161 - 190 
8.Mrázová Aneta2003reg. muži 191 - 212 
9.Pivoňka Bedřich2007reg. muži 191 - 212 
10.Fridrichová Nikola2002reg. muži N 
TTC Brandýs F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lang Petr1971reg. muži 101-130 
2.Svoboda Milan st.1975reg. muži 101-130 
3.Fabiánová Pavla1972reg. muži 131-160 
4.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 131-160 
5.Svoboda Milan1999reg. muži 131-160 
6.Hliněnský Martin2005reg. muži 161-190 
7.Vošahlík Marek2006reg. muži 191-212 
8.Koliandr Vladimír1946reg. muži 191-212N 
9.Adámek Zdeněk1961nez. muži  
10.Jeník Tadeáš2008nez. muži  
11.Nekola Tomáš ml.2001nez. muži  
12.Nekola Tomáš st.1973nez. muži  
13.Pokorný Tomáš1999nez. muži  
14.Šumelda Alan1990nez. muži  
15.Tomsová Kateřina1972nez. muži  
Sokol Nehvizdy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Počepický Petr1972reg. muži 101-130 
2.Jankovská Iveta1984reg. muži 101-130 
3.Cimbůrek Martin1980reg. muži 131-160 
4.Liehm Ondřej1988reg. muži 131-160 
5.Macko Arnošt1968reg. muži 161-190 
6.Horák Jan1998reg. muži 161-190 
7.Macko Lukáš1991reg. muži 161-190 
8.Znamenáček Petr1968reg. muži 161-190 
9.Hrdina Pavel1968reg. muži 161-190 
10.Horák Pavel1972reg. muži 191-212 
11.Holub Daniel1979reg. muži 191-212 
12.Pastír Roman1965reg. muži 191-212 
Sokol Mratín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skopal Roman1967reg. muži 81-100 
2.Vajgl Lukáš1979reg. mži 81-100 
3.Samborský Vladimír1961reg. muži 121 - 140 
4.Semerák Lukáš1975reg. muži 121 - 140 
5.Samborský Jakub1987reg. muži 121 - 140 
6.Slezák Jakub1987reg. muži 161 - 180 
7.Carda Roman1961reg. muži 161 - 180 
8.Slouka Martin1963reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy