Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 3.třídy
SKST Úvaly C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzlík Tomáš1976reg. muži 131.-160. 
2.Michalcová Martina1976reg. muži 131.-160. 
3.Holý Zdeněk1989reg. muži 131.-160. 
4.Havel Marek1987reg. muži 131.-160. 
5.Moucha Jaroslav1952reg. muži 161.-190. 
6.Jirásek Zdeněk1984reg. muži 191.-212. 
7.Šochman Karel1952nez. muži  
8.Rubeš Jan2003nez. muži  
9.Štěpánek Vít2002nez. muži  
10.Koch Antonín2007nez. muži  
11.Zemanová Klára2008nez. muži  
12.Plátenka Miroslav2008nez. muži  
13.Kuběna Ondřej1981nez. muži  
14.Moucha Radek1976nez. muži  
15.Mouchová Andrea2007nez. muži  
SKST Úvaly D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufal Petr1971reg. muži 161.-190. 
2.Trojan Petr1972reg. muži 161.-190. 
3.Doucha Mladoš1951reg. muži 191.-212. 
4.Hošek Petr1949reg. muži 191.-212. 
5.Staněk Miroslav1981nez. muži 191.-212.N 
6.Ženíšek Zbyněk1977nez. muži  
7.Hanzlík Dobroslav1951nez. muži  
8.Hůlka Bohuslav 1974nez. muži  
9.Hůlková Amálie2008nez. muži  
10.Minařík Vladimír1951nez. muži  
11.Tourek Vojtěch2008nez. muži  
12.Trojanová Alena2008nez. muži  
Sokol Přezletice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horálek Jiří1966reg. muži 81-100 
2.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 81-100 
3.Hron Martin1978reg. muži 101-130 
4.Nováková Ivana1970reg. muži 101-130 
5.Weishaupt Antonín1953reg. muži 131-160 
6.Burša Martin1970reg. muži 131-160 
7.Ptáčník Luboš1959reg. muži 131-160 
8.Macek Pavel1963reg. muži 161-190 
9.Spretka Jerzy1954reg. muži 161-190 
10.Rabochová Hana1975reg. muži 161-190 
11.Macho Martin1967nez.  
12.Hanzal Filip2003nez.  
13.Antoš Václav2008nez.  
Sokol Líbeznice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Miroslav1945reg. muži 131-160 
2.Mohyla Jiří1944reg. muži 131-160 
3.Smetana Roman1969reg. muži 161-190 
4.Srbek Jiří1954reg. muži 161-190 
5.Švinger Jan1977reg. muži 161-190 
6.Kreibich Pavel1976reg. muži 161-190 
7.Švec Karel1959reg. muži 161-190N 
8.Hejný Miroslav1972reg. muži 191-212 
Sokol Velké Popovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hozman Luděk1964reg. muži 131.-160. 
2.Tyller Jiří1965reg. muži 131.-160. 
3.Beneš Vojtěch2002reg. muži 161.-190. 
4.Hynek Jaroslav1949reg. muži 161.-190. 
5.Černý Václav2001reg. muži 191.-212. 
6.Novosád Pavel1950nez.  
7.Petřík Zdeněk1956nez.  
8.Klápa Petr2008nez.  
9.Sýkora Pavel2004nez.  
10.Pospíšil Ondřej2009reg. muži 191.-212. 
11.Šiler Jiří1946reg. muži 131.-160. 
12.Maršál Petr1964nez.  
13.Ouda Pavel1951nez.  
14.Zita Petr1968nez.  
ASK Stará Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juhász Radovan1955reg. muži 136 
2.Králík Pavel1964reg. muži 145 
3.Králík Martin1993reg. muži 147 
4.Svášek Bohumil st.1957reg. muži 195 
5.Pitro Miroslav1956reg. muži N 
6.Mařák Zdeněk1944reg. muži N 
Aero Odolena Voda E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňásek Miloš1973reg. muži 131. - 160. 
2.Topol Filip nejml.2004reg. muži 161. - 190. 
3.Bubeníček Jan2006reg. muži 191. - 212. 
4.Čejka Michal2005reg. muži 191. - 212. 
5.Fišmistr Josef2004reg. muži 191. - 212. 
6.Pískovský Matěj2005reg. muži 191. - 212. 
7.Jež Rostislav1950reg. mži Nezařazen 
8.Hloušková Jana1976reg. muži Nezařazen 
9.Šulek Jakub2011reg. muži Nezařazen 
10.Kuchynka Lukáš2009reg. muži Nezařazen 
11.Soušek Daniel2011reg. muži Nezařazen 
12.Vyvialová Tereza2008reg. muži Nezařazen 
13.Krejčí Vojta2010reg. muži Nezařazen 
14.Martinák Daniel2010reg. muži Nezařazen 
Spartak Čelákovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuška Jan1994reg. muži 101-130 
2.Šnajdr Jakub2001reg. dci 101-130 
3.Knor Tomáš1986reg. muži 101-130 
4.Kučera Jan1974reg. muži 161-200 
5.Vlček Matěj2005reg. sži 161-190 N 
6.Čech Ondřej2006reg. sži N 
7.Staněk David2005reg. sži N 
8.Ulip Miloslav1949reg. muži N 
9.Dvořák Jakub2006reg. sži N 
10.Wolf Josef2005reg. sži N 
11.Musil Tomáš2007reg. mži N 
12.Michelčík Adam2007reg. mži N 
13.Novotný Jakub2006reg. sži N 
14.Zamrazil Vít2006reg. sži N 
15.Čech Jakub1976reg. muži N 
Spartak Čelákovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Jan1991reg. muži 131-160 
2.Paal Daniel2000reg. dci 131-160 
3.Böhmová Wangová Yong1963reg. ženy 161-190 N 
4.Marfinec Václav1974reg. muži 191-212 
5.Sobotka Jiří1944reg. muži 191-212N 
6.Tvrdý Vladimír1960reg. muži 191-212N 
7.Skála Lukáš1980reg. muži 191-212N 
8.Alexander Jaroslav1949reg. muži N 
9.Matouš Karel1948reg. muži N 
10.Mužíková Jana1976reg. ženy N 
11.Lustigová Ivana1961reg. ženy N 
12.Smolíková Jana1983reg. ženy N 
13.Zaviačičová Monika1989reg. ženy N 
TTC Říčany F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamenář Jan1991reg. muži 161-190 
2.Doskočil Jan1974reg. muži 161-190 
3.Stárek Karel nejml.2006reg. muži 191-212 
4.Peřinová Adéla2005reg. muži 191-212 
5.Tichý Michal2003reg. muži 191-212 
6.Mencl Adam2006reg. muži 191-212 
7.Dušek Zdeněk1983nez.  
8.Hobzík Ondřej2007nez.  
9.Jícha Tomáš1972nez.  
10.Kohout Jindřich1949nez.  
11.Kupec Josef1940nez.  
12.Kupka Ondřej2005nez.  
13.Masopust Josef1940nez.  
14.Menclová Kateřina1977nez.  
15.Postl Václav1938nez.  
16.Pavlíček Radek1959nez.  
17.Šanc Karel1953nez.  
18.Severa Lukáš2005nez.  
19.Valenta Vratislav1976nez.  
20.Vitvar Lukáš2003nez.  
21.Vrána Lukáš2004nez.  
Jizera Káraný B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorná Bára2003reg. muži 101 - 130 
2.Notek Denis1999reg. muži 131 - 160 
3.Jarý Jan1972reg. muži 161 - 190 
4.Mrázová Aneta2003reg. muži 191 - 212 
5.Horčic Michal1999reg. muži 161 - 190 
6.Pivoňka Bedřich2007reg. muži 191 - 212 
7.Fridrichová Nikola2002reg. muži N 
8.Weinlich Štěpán1987reg. muži N 
9.Komárková Alžběta2004reg. muži N 
10.Bergman Matyáš2008reg. muži N 
11.Cafmeyer Nathan2009reg. muži NHostování z TJ Slavoj Praha, spolek
Sokol Nehvizdy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macko Arnošt1968reg. muži 161-190 
2.Horák Jan1998reg. muži 161-190 
3.Macko Lukáš1991reg. muži 161-190 
4.Znamenáček Petr1968reg. muži 161-190 
5.Hrdina Pavel1968reg. muži 161-190 
6.Horák Pavel1972reg. muži 191-212 
7.Holub Daniel1979reg. muži 191-212 
8.Pastír Roman1965reg. muži 191-212 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy