Soupisky
OP 5. třídy
TJ Sokol KORY Tvrdonice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pyskatý Roman1971reg. muži 201. - 250. 
2.Láníček Vítězslav1952reg. muži 201. - 250. 
3.Brychta Josef1963nez.  
4.Hunkař Marek1986nez.  
5.Sláma Stanislav1973nez.  
6.Slezar Petr1976nez.  
7.Vala Luděk1970nez.  
8.Vala Miroslav1951nez.  
9.Vališ Milan1988nez.  
SPIN Lednice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 181.-200. 
2.Tisar Jaroslav1969reg. muži 251.-300 
3.Bobrzyk Daniel2004reg. muži 251.-300 
4.Sicha Zbyněk1985nez.  
5.Horák Samuel2008nez.  
SPIN Lednice - Bulhary H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosek David1970reg. muži 251.-300. 
2.Budlanský Radim1978reg. muži 251.-300. 
3.Budlanský Luboš1988reg. muži 251.-300. 
4.Polák Michal1985nez.  
5.Pek Richard2004nez.  
6.Šulc Zdeněk1960nez.  
7.Budlanský Milan1974nez.  
TJ Sokol Brumovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šišma Ondřej2006reg. muži 251.-300. 
2.Šišma Marek2006reg. muži 251.-300. 
3.Miklík Pavel ml.2003reg. muži 251.-300. 
4.Zítka Lukáš2006reg. muži 301.-350. 
5.Miklíková Helena1975nez.  
6.Dufek Matyas2006nez.  
7.Lauterbach Samuel2007nez.  
8.Přibyl Václav2006nez.  
9.Ševela František ml.2009nez.  
10.Szabó Attila2007nez.  
11.Zítková Emily2004nez.  
12.Zítková Sára2009nez.  
SK Březí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Oldřich1948reg. muži 201-250 
2.Rašovský Daniel2006reg. muži 251-300 
3.Osička Viktor2005reg. muži 251-300 
4.Chromík Martin2006reg. muži 301-350 
5.Chromík Milan1971nez.  
6.Zeiner Max2007nez.  
7.Rašovský Damian2008nez.  
TJ Jevišovka-Drnholec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomola Vladimír1960reg. muži 251-300 
2.Mrenica Ondřej1960reg. muži 251-300 
3.Mikulík Jan2003reg. muži 251-300 
4.Lukáč Josef1978reg. muži 251-300 
5.Trněná Anna1983reg. muži 301-350 
6.Lukáčová Klára2005reg. muži 301-350 
7.Feilhauerová Veronika2005reg. muži 301-350 
8.Trněná Laura2008reg. ženy 18 
9.Smíšek Libor1957nez.  
10.Lukáč Denis2007nez.  
11.Bergman Vladimír2007nez.  
12.Lukáčová Lucie2008nez.  
SK Březí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Straková Dagmar1987nez.  
2.Kornhauser Pavel1976nez.  
3.Prachař Pavel1975nez.  
4.Lásková Helena1981nez.  
5.Cvrček Michal1977nez.  
6.Michálek Jiří1976nez.  
7.Štvrtecký René1973nez.  
8.Štvrtecká Markéta2007nez.  
TJ Sokol Křepice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papež Radek1980reg. muži 101-120 
2.Rubeš Jakub1994reg. muži 181-200 
3.Strouhal Jiří1954nez.  
4.Papež Jan1955nez.  
5.Knöttig Ondřej1989nez.  
6.Maška Květoslav1981nez.  
7.Brychta Ivo1982nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy