Soupisky
Regionální přebor dorostu
TJ Sokol Mistrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Robin1996 4 
2.Kapalčík Šimon1995 20 
3.Čada Marek1996 30 
4.Kalousek Ondřej1995 30 
TJ Lanškroun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nečas Lukáš1995 R17 
2.Zechovský Jan1995 R19 
3.Langr Lukáš ml.1997 R21-30 
4.Chládek Karel1997 R21-30 
5.Podzemský Tomáš1996 R31-42 
6.Cacková Tereza1998 R220 
7.Doležel Daniel1998 R220 
8.Dokoupil Marek2001 R220 
9.Bako Adam1999 R220 
10.Bako Radim2001 R220 
11.Vybíral Filip2002 R220 
12.Jílek Lukáš1999 R220 
13.Pokorná Andrea1997 R220 
14.Vybíral Jakub1998 R220 
15.Duničková Tereza1996 R220 
TJ Sokol Česká Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hajný Miroslav1994 R30 
2.Rybka Tomáš ml.1994 R30 
3.Markl Tomáš1995 R30 
4.Valenta Aleš1996 R220 
5.Dubovik Nikita1994 R220 
6.Vích Radim1996 R220 
7.Všetula Antonín1996 R220 
8.Kolář Matěj2000 R220 
TJ Sokol Česká Třebová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Preisler Jan1996 R220 
2.Daniel Lukáš1995 R220 
3.Ryšálek Tomáš1995 R220 
4.Bělka Vít1996 R220 
5.Hustý Lukáš1994 R220 
6.Kašpar Radek1995 R220 
7.Skalická Markéta1996 R220 
8.Verešpej Josef1999 R220 
9.Pleskot Tomáš1999 R220 
10.Draxler Tomáš2002 R220 
TJ Sokol Sudslava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drábková Tereza1995 R30 
2.Drábková Veronika1995 R40 
3.Bubnová Kateřína1996 R40 
4.Hyláková Monika2000 R40 
5.Marek Jakub1997 R40 
6.Pavelka Daniel1997 R40 
7.Pavelka Dominik1999 R40 
8.Zemanová Olga1998 R40 
9.Zemanová Pavlína2000 R40 
TJ Jiskra Králíky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Dominik1996 R120-140 
2.Pospíšil Tomáš ml.1996 RD14 
3.Opravil Jiří1995 RD22 
4.Planka Jakub2000 RŽ27 
5.Kubiš Jakub2001 RŽ28 
6.Dostál Martin ml.2000 RŽ29 
7.Tomek Luboš1999 RŽNe 
US Steinerová Choceň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlávek Lukáš1996 K41 
2.Držmíšek Ondřej1994 K46 
3.Kaňka Tomáš1996 R31-40 
4.Beneš Václav ml.1998 R220 
5.Šejnoha Jiří1997 R220 
6.Král Tomáš1998 R220 
7.Slavík Vojtěch2000 R220 
8.Šeda Jan1998 R220 
9.Novotný Matouš1998 R220 
10.Papáček Robin1999 R220 
11.Lenoch Radim2001 R220 
12.Kaňka Ondřej2000 R220 
13.Ulrych Milan1997 R220 
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaplan Vojtěch1996 K5 
2.Moravec Oldřich1997 NK 
3.Bartoš Matěj2000 NK 
4.Doležal Tomáš1997 NK 
5.Šedová Eliška2001 NK 
6.Kuchařová Anna1999 NK 
7.John Jiří1996 NK 
8.Pinkas Matyáš1995 NK 
9.Motlová Monika1994 NK 
Orel Orlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Lukáš1995 R10 
2.Fogl Lukáš1996 R37 
3.Kvapil Martin1995 R38 
4.Vychytil Vojtěch1994 R43 
5.Zářecký Edvard1995 R43 
6.Slavíček Martin2000 R43 
7.Svoboda David1998 R43 
8.Hubálek Jiří1999 R43 
9.Fajt Jakub1999 R43 
10.Slánský Ladislav1999 R43 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS