Soupisky
5. třída B
TJ Sokol Michle Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závora Jiří1942 401-500 
2.Stejskal Jiří1948 401-500 
3.Veselý Milan1954 401-500 
4.Kudrna Petr1963 401-500 
5.Hájek Filip1987 501-600 
6.Gecko Jiří1990 601-700 
7.Černý Jáchym1990 601-700 
8.Chyba Lukáš1986 601-700 
9.Štancel Tobiáš1993 601N 
PSK Olymp Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirků Jaromír1991 401 
2.Turek Tomáš1967 401 
3.Novotný Martin1968 501 
4.Šindelář Michal1973 501 
5.Forejt Lukáš1985 601 
6.Hafič Martin1979 601 
7.Pocz Tomáš1979 601 
8.Pozníček Josef1946 701 
9.Hlaváček Jan1976 N 
10.Vágner Tomáš1961 N 
TJ Sokol Kbely D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neskusil Josef1948 401 
2.Hrubý Jan1967 501 
3.Klofanda Ladislav1951 501 
4.Trnka Josef1952 501 
5.Sváta Jiří1954 601 
6.Vrba Karel1948 601 
7.Bartoňová Eva1958 701 
TTC Elizza Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaniš Michal1992 401-500. Praha 
2.Akopyan Artur1969 501-600. Prahacizinec 
3.Marat Petr1999 501-600. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4.Nový Karel1956 501-600. Praha 
5.Vlček Martin1985 501-600. Praha 
6.Bialas Filip1998 501-600. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
7.Fausek Matěj1999 601-700. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Průša David2000 601-700. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
9.Boublík Jan1977 601-700. Praha 
10.Mužík Zdeněk1957 601-700. Praha 
11.Fausek Jiří1971 601-700. Praha 
12.Růžička Dominik1998 701- PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
13.Šedivý Stanislav1975 701- Praha 
14.Svoboda Petr1979 701- Praha 
15.Šindler Petr1978 701- Praha 
16.Daníček Adam2000 701- PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
17.Vohradský Stanislav1946 701- Praha 
18.Truc Petr ml.1998 701- PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
19.Franc Michal1999 NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
20.Šimeček Jan1995 NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
TJ Sokol Žižkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elčkner Miroslav1946 401 
2.Kozdera Pavel1982 501 
3.Olach Miloslav1945 501 
4.Treybal Václav1958 501 
5.Stejskal Tomáš1992 501 
6.Kotlorz Lukáš1989 601 
7.Ruml Jiří1983 601 
8.Čikl Martin1992 601 
9.Červeňák Marian1984 N 
10.Výborný Zdeněk1955 N 
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilar Bohuslav1960 501 
2.Štencek Jiří1987 501 
3.Houra Tomáš1996 501 
4.Dalešický Tomáš1991 501 
5.Ťuík Jan1990 601 
6.Benda Mikoláš1999 N 
TJ Avia Čakovice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herčík Lubomír1954 401 
2.Šrámek Daniel1989 401 
3.Nguyen Van Vui1958 501cizinec 
4.Šmíd Hynek1967 501 
5.Michna Jiří1976 601 
6.Štěrba Ondřej1997 601 
7.Formáček Jiří1938 601 
8.Štěpánek Otakar1944 601 
9.Kukla Vlastimil1962 701 
10.Fencl František1996 N 
11.Jandus Matěj1997 N 
12.Štěpánek Tomáš1999 N 
13.Trejbal Pavel1999 N 
14.Jež Dominik1997 NHostování z KST NOVÝ JIČÍN, z.s.
TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůčková Marie1971 501 
2.Reich František1947 501 
3.Šprongl Jaroslav1972 501 
4.Hobík Zdeněk1973 601 
5.Váňa Petr1964 601N 
6.Chmelík David1969 701 
7.Rejent Martin1968 N 
8.Lebowski Ondřej1969 N 
9.Hlaváč Tomáš1975 N 
AC Sparta Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kroupa Rudolf1949 501-600 
2.Honek Jan st.1964 501-600 
3.Krolop David1991 501-600 
4.Paulus Michal1986 501-600N 
5.Bárta Ladislav1991 601-700 
6.Gold Roman1976 601-700 
7.Záhatňanský Martin1984 601-700N 
8.Látal Jan1983 601-700N 
9.Vodal Petr1990 N 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hartmann Miroslav1959 501 
2.Hruban Vladimír1953 501 
3.Barbora Jiří1937 501 
4.Jágr Martin1960 601 
5.Fousek Zdeněk1962 601 
6.Dobroruka Karel1950 601 
7.Papoušek Vladimír1951 701 
8.Fejks Michal1982 701 
9.Ženíšek Jakub1972 N 
TTC Praha - klub rekreačního ST A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Remunda Štěpán1975 501 
2.Jelínek Tomáš1972 501 
3.Chlumský Petr1996 601 
4.Sobota Miroslav1971 601 
5.Fiala Aleš1973 601 
6.Zahradník Václav1960 601 
7.Frynta Tomáš1975 N 
8.Pouč Roman1970 N 
9.Halodová Petra1974 N 
10.Dvořák Pavel1974 N 
11.Farkaš Tibor1955 N 
12.Ševčík Ivan1959 N 
SF SKK EL Nino Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Oldřich1998 601-700.PrahaHostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Slepička David1978 601-700.Praha 
3.Töpfer Martin1992 601-700.Praha 
4.Štefan Nikola1951 701 
5.Vyvadil Jiří1961 601-700 
6.Töpfer Jakub1989 701 
7.Šindelář Tomáš1996 701Střídavý start z SK Kotlářka, z.s.
8.Korchak Oleksandr1989 Ncizinec 
9.Kozel Rudolf1959 N 
10.Tkačík Ján1991 Ncizinec 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS