Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP dorostu
MSK Břeclav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíček Jan1999reg. dci 1. 
2.Šubíková Magdalena1997reg. dci 3. 
3.Janků Svatava1996reg. dci 4. 
4.Tomek Kryštof1999reg. dci 6. 
5.Vališ Dominik1998reg. dci 7. 
6.Cerovská Nikol1998reg. dci 8. 
7.Vacek Jan2000reg. dci 14. 
8.Morc Dominik1998reg. dci 25. 
9.Tušlová Veronika1998nez.  
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíčková Martina2001reg. dci 35. 
2.Bruckner Tomáš2002reg. dci 36. 
3.Růžičková Natálie2002reg. dci 38. 
4.Fabikovič Daniel2004reg. dci 43. 
5.Večeřová Klára2001reg. dci 52. 
6.Mysliveček Maximilian2003nez.  
7.Javůrek Oliver2002nez.  
8.Pokludová Eliška2002nez.  
9.Vintrlíková Nela2004nez.  
10.Garčicová Karolína2005nez.  
11.Běhůnek Petr2001nez.  
12.Tomšej Jakub2001nez.  
13.Krejčiřík Stanislav2001nez.  
14.Lubal Jan2001nez.  
15.Hlavenka Dominik2001nez.  
16.Babič Petr2002nez.  
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Straka Dominik1995reg. dci 17 
2.Darmovzal Jan1995reg. dci 33. 
3.Průdek Filip1999reg. dci 39. 
4.Zlámal Vojtěch1998reg. dci 42 
5.Straka Daniel1998reg. dci 47 
6.Krůza Oldřich1969reg. dci N 
7.Suský Patrik1998reg. dci N 
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukal Jiří ml.1996reg. dci 12 
2.Poulík Jan1998reg. dci 22 
3.Novák Jiří ml.2000reg. dci 23 
4.Matějovič David2002nez.  
5.Tlach Miroslav1999nez.  
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoch Vítek2000reg. dci 15 
2.Kubík Josef1999reg. dci 29 
3.Šíblová Sára1999reg. dci 40 
4.Křivka Štěpán2000nez.  
TJ Sokol Lanžhot A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pyskatá Denisa1998reg. dci 2. 
2.Jeřábek Petr1997reg. dci 41. 
3.Brada Michal1997reg. dci 45. 
4.Petrla Jan2001nez.  
5.Ciprys Jiří2002nez.  
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Daniel1996reg. dci 28 
2.Pavelka Ondřej1997reg. dci 30 
3.Goliáš Pavel1998reg. dci 34 
4.Zmrzlík Pavel1996reg. dci 37 
5.Pokorný Petr1996nez.  
6.Veselá Pavlína1996nez.  
7.Dvořáčková Nela1999nez.  
TJ Agrotec Hustopeče A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Filip2000reg. dci 11 
2.Hovězák Filip2000reg. dci 26 
3.Pleskač Jan2001reg. dci 32 
4.Hytych Jakub1999nez.  
5.Groh Petr2001nez.  
6.Fíža David2001nez.  
7.Šubík Jiří2001nez.  
Orel Šitbořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokálová Kateřina2002reg. dci 46 
2.Halas Pavel ml.1999reg. dci 48 
3.Stejskal František1998reg. dci 49 
4.Halasová Ludmila2003reg. dci 50 
5.Stejskal Jan1999reg. dci 51 
6.Slavík Jakub1997nez.  
7.Slavík Ondřej2001nez.  
8.Halasová Marie1996nez.  
9.Halasová Veronika2001nez.  
10.Zimolka David1998nez.  
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek David1998nez.  
2.Blažek Petr1998nez.  
3.Dohnálek Luděk1999nez.  
4.Jakubčík Václav2003nez.  
5.Janoušek Tomáš2000nez.  
6.Kalus Tomáš2001nez.  
7.Klašková Natálie2002nez.  
8.Lesovský Tadeáš2003nez.  
9.Špaček Štěpán2002nez.  
10.Svoboda Petr2002nez.  
11.Vodáková Aneta2000nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy