Soupisky
Krajská soutěž 2. tř. sk. C
TJ Tatran Sedlčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 231-261 
2.Linhart František ml.1977kraj. muži 295-331 
3.Lesák Jakub1987kraj. muži 295-331 
4.Mašek Roman1975kraj. muži 368 N 
5.Kovář Jan1988kraj. muži 369-397 
6.Kruchňa Tomáš1968reg. muži 50 N 
7.Lískovec Ivan1957reg. muži 70 N 
8.Homolka Libor1970reg. muži 71-100 
9.Jarolímek Miroslav1954reg. muži 71-100 
10.Neužil Pavel1963reg. muži 71-100 
11.Nevlida Karel1955reg. muži 71-100 
12.Stein Pavel1952reg. muži 101-130 
13.Kocura Ondřej1994reg. muži 101-130 
14.Šíp Martin1981reg. muži 130 N 
15.Kratochvíl Jiří1992reg. muži 131-155 
16.Jech Martin1994reg. muži 131-155 
17.Kunc Zdeněk1967nez. muži  
TJ Slavoj Obecnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hušek Antonín1968kraj. muži 295.-331. 
2.Steiner František1983kraj. muži 332.-368. 
3.Steiner Petr1971reg. muži 31.-50. 
4.Hála Pavel1977reg. muži 31.-50. 
5.Podsedník Jan1987reg. muži 51.-70. 
6.Slabyhoudek Pavel1961reg. muži 51.-70. 
7.Tůma Radek1992reg. muži 71.-100. 
8.Suchý Miroslav1956reg. muži 71.-100. 
9.Šefl Václav1960reg. muži 101.-130. 
10.Burian Václav1962reg. muži 101.-130. 
11.Vinš Stanislav1979reg. muži 101.-130. 
12.Rozsypal Jan1978reg. muži 131.-155. 
Sokol Neveklov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačmar David1982reg. muži 9 
2.Peter Luboš1981reg. muži 14 
3.Holý Pavel1981reg. muži 17 
4.Horálek Jan1980reg. muži 85 
5.Peter Karel1950reg. muži 119 
6.Kříž Zdeněk1975reg. muži 133 
7.Fišer Petr1982reg. muži 138 
8.Forman Pavel1952nez. muži  
TJ Sokol Příbram "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šprysl Josef1945kraj. muži 133.N 
2.Havelka Marek1965kraj. muži 149.-157. 
3.Mráz Roman1964reg. muži 33. 
4.Císař Jan1965reg. muži 35. 
5.Hlaváček Jaromír1962reg. muži 36. 
6.Řehoř Radek1980reg. muži 91. 
7.Drozd Aleš1974reg. muži 104. 
8.Deml Vladimír1963reg. muži 122. 
9.Beran Vladislav1973reg. muži 123. 
10.Průšová Barbora1993reg. muži 150. 
TJ Sokol Hořovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Pavel1954kraj. muži 262-294 
2.Ungr Jan II.1958kraj. muži 331N 
3.Čepelák Vladimír st.1959kraj. muži 332-368 
4.Pancíř Josef1957kraj. muži 397N 
5.Novák Ondřej1992kraj. muži 369-397 
6.Martinkovič Rudolf1960reg. muži 51-65 
7.Kebrle Josef1955reg. muži 51-65N 
8.Špička Jiří1958reg. muži 66-80 
9.Novák Stanislav1967reg. muži 81-100 
10.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 81-100 
11.Novák Michal1998reg. muži 101-125 
12.Sedláček Petr1997reg. muži 151-167N 
13.Folk Tomáš1996reg. muži 151-167N 
14.Flemr Lubomír1956nez.  
15.Koros Zdeněk1980nez.  
16.Rataj Miloš1976nez.  
17.Kotalíková Pavlína1997nez.  
18.Nejedlý Michal1998nez.  
19.Nykl Zdeněk1999nez.  
20.Šlehofer Kristian1999nez.  
21.Šperlík Michal1997nez.  
22.Ngo Hai Nam1996nez.  
TJ Sokol Velké Popovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stupavský Milan1966kraj. muži 149.-157. 
2.Randák Adam1975kraj. muži 158.-170. 
3.Semrád Petr1980kraj. muži 201.-230. 
4.Zita Petr1968kraj. muži 262.-294. 
5.Petřík Zdeněk1956kraj. muži 230.N 
6.Šiler Jiří1946kraj. muži 369.-397. 
7.Ouda Pavel1951reg. muži 21.-25. 
8.Roško Jaroslav1958reg. muži 51.-60.N 
9.Dvořák Martin1971reg. muži 61.-70. 
10.Chrt Martin1974reg. muži 81.-90. 
11.Maršál Petr1964nez.  
12.Truc Petr ml.1998kraj. muži 401Střídavý start z Sportovní Jižní Město o.p.s.
13.Bialas Filip1998kraj. muži 501Střídavý start z Sportovní Jižní Město o.p.s.
14.Růžička Dominik1998nez. Střídavý start z Sportovní Jižní Město o.p.s.
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Michael st.1967kraj. 332.-368. 
2.Macháček Pavel st.1963kraj. 397.N 
3.Freisleben Zdeněk1955reg. 21 
4.Zamazal Pavel1962reg. 35,5 
5.Freisleben Radek1984reg. 36 
6.Tomiska Luboš1963reg. 46 
7.Bartůněk Petr1950reg. 56 
8.Volf Jaroslav1955reg. 56 
9.Šedivý Jan1984reg. 86 
10.Znamenáček Bohumil1948reg. 126,5 
11.Macháček Pavel ml.1994reg. 137,5 
TJ Olešná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopp Jan1959kraj. muži 295-331 
2.Lysák Stanislav1959kraj. muži 332-368 
3.Poch Pavel1965kraj. muži 332-368 
4.Skalka Josef1974kraj. muži 332-368 
5.Herman Miloš1976kraj. muži 368 N 
6.Vurm Jiří1970reg. muži 51-65 
7.Kroc František1973reg. muži 66-80 
8.Vohradský Jaroslav1974reg. muži 101-125 N 
9.Koros Zdeněk1953reg. muži 126-150 
10.Solar Václav1991reg. muži N 
11.Švamberk Michal1990reg. muži N 
12.Vacherlohn Václav1952reg. muži N 
13.Švamberk Jan1995reg. dci N 
14.Vurm Radek1996reg. dci N 
KST Týnec nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hameta Oldřich1967kraj. muži 180-190 
2.Balata Vladimír1960reg. muži 2 
3.Abrahám Petr1963reg. muži 3 
4.Kašpárek František1954reg. muži 10 
5.Halák Karel1957reg. muži 41 
6.Kastner Karel1973reg. muži 71 
7.Pospíšil Jiří1951reg. muži 78 
8.Jančář Josef1950reg. muži 92 
TJ Sokol Benešov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnal Jaroslav1988kraj. muži 201.-230. 
2.Šturc Jiří1989kraj. muži 201.-230. 
3.Povolný Aleš1968kraj. muži 201.-230. 
4.Hrazdíra Jiří1948kraj. muži 262.-294. 
5.Šostý Michal1978reg. muži 8. 
6.Mohr Tomáš1979reg. muži 20. 
7.Srb Pavel1978reg. muži 22. 
8.Košař Pavel1952reg. muži 24. 
9.Hnátek Jan1946reg. muži 30. 
10.Bělina Nikola1965reg. muži 36. 
11.Strachota Jan1967reg. muži 38. 
12.Švarc Ondřej1996reg. muži 17.Střídavý start z TJ Sokol Uhlířské Janovice, z.s.
13.Šafránek Martin1994reg. muži 25.Střídavý start z TJ Sokol Uhlířské Janovice, z.s.
SK Březnice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soused Zbyněk1974kraj. muži 262.-294 
2.Soused Milan1970kraj. muži 332.-368. 
3.Čížek Marek1995reg. muži 31.-50 
4.Šimek Jakub1994reg. muži 51.-70. 
5.Michal Radek1976reg. muži 31.-50. 
6.Suchopár Miroslav1959reg. muži 51.-70 
7.Říha Bohumil1983reg. muži 71.-100 
8.Peterka Lukáš1985reg. muži 71.-100 
9.Fait Ondřej1981reg. muži 131-155 
SK Březnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřábek Tomáš1981kraj. muži 295.-331. 
2.Haník Josef1961kraj. muži 332.-368. 
3.Dušek Vladimír1965reg. muži 31.-50. 
4.Medvecký Jan1951reg. muži 51.-70. 
5.Benda Milan1977reg. muži 31.-50. 
6.Petrovic Pavel1964reg. muži 51.-70 
7.Michal Tomáš1981reg. muži 71.-100 
8.Jeřábek Václav1953reg. muži 71.-100 
9.Slavíková Jana1968reg. muži 130N 
10.Bubeníček Josef1964reg. muži 131-155. 
11.Bubeníček Ondřej1989reg. muži 131-155. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy