Soupisky
Okresní přebor V. třídy
Poděšín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroš Zdeněk1953 191 - 200 
2.Musil David1979 221 - 230 
3.Vejvodová Marie1987 261 - 270 
4.Myslivec Tomáš1993 281 - 290 
5.Dajč Jiří1990 281 - 290 
6.Chvátal Jaroslav1956 nezařazen 
7.Landová Jitka1965 nezařazena 
Velká Losenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bratršovský Ivo1992reg. muži 231.-240. 
2.Frai Vlastimil1956reg. muži 191.-200. 
3.Štíbal Lukáš1989reg. muži 171.-180. 
4.Zástěra Petr1970reg. muži 211.-220. 
5.Zástěra Petr ml.1997reg. muži N 
Orel Nové Město na Mor.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kula Jiří1979reg. muži 181-190 
2.Lukeš Stanislav1989reg. muži 181-190 
3.Gazi Miroslav1998reg. muži 201-210 
4.Miko Marek1978reg. muži 201-210 
5.Svoboda Jiří1982reg. muži 231-240 
6.Miko Michal1954nez.  
7.Suchý Dušan1998nez.  
TJ Žďár n/Sáz. G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Jiří1955reg. muži 151-160 
2.Chalupník Michal1994reg. muži 161-170 
3.Vítek Jiří1946reg. muži N161-170 
4.Váša Lukáš1995reg. muži 171-180 
5.Firiščak Jaroslav1994reg. muži 201-210 
6.Válka Vojtěch1994reg. muži 201-210 
7.Blažíček Dominik1994reg. muži 211-220 
8.Boček Martin1997reg. muži 211-220 
9.Freiwald Michal1995reg. muži N231-240 
10.Vavřík Lukáš1998reg. muži 241-250 
11.Jajtner Dušan1999reg. muži 241-250 
12.Šorf Milan1995reg. muži N251-260 
13.Němcová Eliška2000reg. muži 261-270 
14.Samek Vojtěch1999reg. muži 261-270 
15.Hamáková Pavlína2000nez.  
16.Havel Jaroslav1997nez.  
17.Švoma Vít1996nez.  
18.Chvátal Jiří1987nez.  
19.Novotný Michal1993nez.  
20.Šimek Štěpán2003nez.  
21.Ťupa Miroslav2000nez.  
Orel Bystřice n/Per. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Rostislav1969reg. muži 91-100 
2.Horký Martin1974reg. muži 171-180 
3.Plánka Ladislav1965reg. muži 191-200 
4.Soukalová Alena1978reg. muži 201-210 
5.Zítka Jan1976nez. muži 221-230 
6.Kopecký Michal1997nez. muži 261-270 
7.Mičunek Pavel1962nez. muži 281-290 
8.Krásenský Antonín1996nez. muži  
9.Cacka Radek1976nez. muži  
10.Uhrinec Martin st.1970nez. muži  
11.Uhrinec Martin ml.1997nez. muži  
12.Janda Jan2000nez. muži  
13.Pečinka Bohumír2000nez. muži  
14.Nosek Patrik1995nez. muži  
Poděšín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maša Stanislav1969 181 - 190 
2.Smolík Jaromír1966 191 - 200 
3.Maša Petr1983 221 - 230 
4.Maša Pavel1975 251 - 260 
5.Šustr Radek1965 nezařazen 
6.Maša Oldřich1995 nezařazen 
Borovnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Milan1974reg. muži 221 
2.Hloušek František1972reg. muži 232 
3.Šikula Pavel ml.1989reg. muži 246 
4.Šikula Pavel st.1961reg. muži 261 
5.Kadlec Bohdan1996reg. dci 265 
6.Semerád Jiří1950reg. muži - 
7.Neděla Aleš1981reg. muži - 
8.Slavíček Zdeněk1992reg. muži - 
Rovečné C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sys Jaromír1962reg. muži 211-220. 
2.Hrstka Milan st.1959reg. muži 221-230. 
3.Kadlec Ivo ml.1994reg. muži 241-250. 
4.Kadlec Josef1959reg. muži 251.-260.R 
5.Přidalík Milan1976nez.  
6.Petr Martin1993nez.  
7.Hájek Josef1955nez.  
8.Viktorín Jiří1975nez.  
Nové Veselí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pohanka Josef ml.1983 221. – 230. 
2.Vencálek Libor st.1975 221. – 230. 
3.Kudílek Otakar1987 241. – 250. 
4.Vencálek Petr1971 241. – 250. 
5.Pohanka Zdeněk1951 N 
6.Pohanka Josef st.1953 N 
7.Hladík Pavel1968 N 
8.Vencálková Monika1999 N 
9.Vencálek Libor ml.2003 N 
Bory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek František1965reg. muži 181,-190. 
2.Krejčí Vladimír1963reg. muži 191.-200. 
3.Ochrana Miroslav1972reg. muži 201.-210. 
4.Chalupa Ondřej1984reg. muži 211.-220. 
5.Dufkova Šárka1998nez.  
6.Kotačková Kristina1997nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy