Soupisky
městská soutěž IV.třídy
Orel Šlapanice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčková Lucie1994reg. muži 241-250 
2.Remeš Dominik1992reg. muži 251- 
3.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 251- 
4.Král Dominik1996reg. muži 251- 
5.Frýb Jan1946reg. muži 251- 
6.Krček Pavel1993reg. muži 251- 
7.Jašková Monika1997reg. muži 251- 
8.Králová Veronika2001reg. muži 251- 
9.Slavík Vojtěch1999reg. muži 251- 
Orel Šlapanice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Julínek Petr1973reg. muži 231-140 
2.Novák Vojtěch1994reg. muži 231-240 
3.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 251- 
4.Medek Vratislav1940reg. muži 251- 
5.Klimeš Petr1978reg. muži 251- 
6.Jelínek Vladimír1998reg. muži 251- 
7.Hudeček Patrik1996reg. muži 251- 
8.Podsedník Dominik2001reg. muži 251- 
9.Sedláček Jan1999reg. muži 251- 
10.Šmerda Jan1997reg. muži 251- 
Salesko Líšeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šustera Michal1996reg. muži 211-220 
2.Vondráček David1996reg. muži 221-230 
3.Belka Jan1969reg. muži 251-300 
4.Švarc Jakub1994reg. muži 251-300 
5.Hajster Tomáš2001reg. muži 251-300 
6.Svoboda Ondřej2000reg. muži 251-300 
7.Slavíček Martin2001reg. muži 251-300 
Salesko Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Petr1992reg. muži 251-300 
2.Nečas Michal1996reg. muži 251-300 
3.Horvath Dominik1998reg. muži 251-300 
4.Pollak Vojtěch1998reg. muži 251-300 
5.Tučka David2000reg. muži 251-300 
6.Odložilík Michal2001reg. muži 251-300 
7.Sklenák Jakub2000reg. muži 251-300 
8.Trnková Gabriela2000reg. muži 251-300 
SK Slatina I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huml Otakar st.1938reg. muži 181-190 
2.Huml Otakar ml.1964reg. muži 201-210 
3.Halický Roman1994reg. muži 241-250 
4.Linhárek Jan1981reg. muži 251 
5.Linhárek František1946reg. muži 251 
6.Varady Martin1984reg. muži 251 
7.Halický Tomáš1997reg. muži 251 
8.Hodek Vojtěch1993reg. muži 251 
9.Martauz Tomáš1998reg. muži 251 
10.Novák Jakub1997reg. muži 251 
SKST Nový Lískovec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozumek Blažej1952reg. muži 241-250 
2.Hyspecký Petr1965reg. muži 251 
3.Florián Petr1998reg. muži 251 
4.Štoček Dalibor1973reg. muži 251 
5.Podhrázský Martin1994reg. muži 251 
6.Klimeš Dominik1997reg. muži 251 
7.Šutera Ondřej1994reg. muži 251 
8.Vítkovič Martin1967reg. muži 251 
9.Prokop Martin1969reg. muži 251 
10.Holas Oldřich1952reg. muži 251 
11.Paar Jakub1995reg. muži 251 
12.Král Martin1994reg. muži 251 
13.Vaněk Martin1993reg. muži 251 
14.Leikep Rostislav1959reg. muži 251N 
15.Ouroda Petr1999reg. muži 251 
16.Šenk Michal1999reg. muži 251 
17.Dočekal Petr1999reg. muži 251 
Sokol Sokolnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Jaroslav1967reg. muži 230 
2.Kukla Marek st.1964reg. muži 240 
3.Jandl Pavel1973reg. muži 250 
4.Wünsch Radek1974reg. muži 250 
5.Ketman Dalibor1964reg. muži 250 
TJ Holásky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysloužil Jan1996reg. muži 231-240 
2.Zimola Ondřej1981reg. muži 231-240 
3.Mašek Michal1990reg. muži 241-250 
4.Škvařil Petr1997reg. muži 251 
5.Kocián Jaroslav1987reg. muži 251 
6.Buchta Štěpán1995reg. muži 251 
7.Rýdl Jan1996reg. muži 251 
8.Bišof Radim1997reg. muži 251 
9.Břížďala Jiří1976reg. muži 251 
10.Anděl Radomír1965reg. muži 251 
11.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 251 
12.Anděl Tomáš1998reg. muži 251 
13.Zbořil Dan1999reg. muži 251 
KST Oltec Brno F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouřil Martin1989reg. muži 191-200 
2.Pečenka Karel1944reg. muži 201-210 N 
3.Svoboda Miroslav1957reg. muži 211-220 
4.Koláček Michal1992reg. muži 251-300 
5.Švehla Jiří1939reg. muži 251-300 
6.Cardová Kateřina1991reg. ženy 251-300 
7.Šebek Emil1977reg. muži 251-300 
8.Petrůj David1994reg. muži 251-300 
Sokol Líšeň F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žák Jiří 1987reg. muži 211-220 
2.Halouzka Michal1977reg. muži 211-220 
3.Komárková Jana1972reg. muži 221-230 
4.Nováček Jiří1970reg. muži 231-240 
5.Hrazdira Adam1987reg. muži 231-240 
6.Mrazíková Anna1993reg. muži 251-300 
7.Augustin Jan1943reg. muži 251-300 
8.Hanáková Ilona1974reg. muži 251-300 
9.Zemanová Irena1966reg. muži 251-300 
10.Koláček Jan st.1962reg. muži 251-300 
11.Vybíral Zdeněk1955reg. muži 251-300 
12.Beyer Maxmilián1997nez. muži  
13.Gajdušek David2000nez. muži  
14.Konvalinka Adam2000nez. muži  
15.Pavliňák Lukáš1999nez. muži  
16.Štoudek Jakub1997nez. muži  
Sokol Bílovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oplatek Jiří1957reg. muži 241-250 
2.Uličný Petr1950reg. muži 251-300 
3.Koláček Jan ml.1980reg. muži 251-300 
4.Meluzín Tomáš1985reg. muži 251-300 
5.Závodný Luděk1977reg. muži 251-300 
6.Nejezchleb Radek1986reg. muži 251-300 
7.Mráz Pavel1963reg. muži 251-300 
8.Doseděl Ondřej1979reg. muži 251-300 
9.Bouška Tomáš1972reg. muži 251-300 
10.Šerák Martin1978reg. muži 251-300 
11.Havelka Libor1980reg. muži nezařazen 
12.Adámek Milan1970nez. muži  
Sokol Židenice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zobec Pavel1956reg. muži 201 *210 
2.Kusák Ivo1955reg. muži 211 -220 
3.Šebesta Jiří1942reg. muži 231 -240 
4.Milichovský Josef1944reg. muži 241 -250 
5.Sedlář Jaroslav1954reg. muži nez. 
6.Nečas Igor1958reg. muži nez. 
7.Schmid Pavel1944reg. muži nez. 
8.Hromniak Zuzana1969reg. ženy nez. 
9.Krbálek Libor1955reg. muži nez 
10.Fischmeister Jaroslav1943reg. muži nez. 
11.Weber Bohuslav1945reg. muži nez. 
12.Lukáš Vladimír1939reg. muži nez. 
13.Lukáš Jiří1939reg. muži nez. 
14.Mezník Jan1956reg. muži nez. 
15.Hegr Jiří1962reg. muži nez 
16.Rudyk Martin1973reg. muži nez. 
17.Grán Pavel1980reg. muži nez. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy