Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
TJ Sokol Vlkoš A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elznic Drahomír1969reg. muži 101-110 
2.Smolka Jiří1977reg. muži 111-120 
3.Mikl Antonín1960reg. muži 121-130 
4.Smolka Longin1944reg. muži 161-170 
5.Ondrůšek Vlastislav1945reg. muži 201-210 
6.Fiala Radim1974reg. muži 221-230 
7.Sobotka Roman1988reg. muži 231-240 
TJ Sokol Kyjov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Firtl Radim1969reg. muži 91.-100. 
2.Dočekal Pavel1969reg. muži 111.-120. 
3.Chimiak Stanislav1956reg. muži 141.-150. 
4.Žídek Jiří1962reg. muži 141.-150. 
5.Mikeska Jaroslav st.1965reg. muži 181.-190. 
6.Jelínek Jiří1953reg. muži 181.-190. 
7.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 191.-200. 
8.Vavřínek Dominik1994reg. muži 211.-220. 
9.Cafourek Karel1948reg. muži 281.-290. 
10.Bábíček Radek2001reg. mži 21 
11.Mořický Aleš1972nez. muži  
SKST Čeložnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hering Roman1980reg. muži 113 
2.Kalod Radek st.1966reg. muži 124 
3.Kojecký Jaroslav1969reg. muži 175 
4.Hojač Pavel1980reg. muži 203 
5.Valenta Josef1948reg. muži 210 
6.Něnička Petr1966reg. muži 257 
7.Hojač Bohuslav1950reg. muži 272 
8.Kojecký Dalibor1997reg. dci 284 
9.Šimeček Radek1971reg. muži 288 
10.Tihlařík Ondřej1993reg. muži 289 
11.Trávník Zdeňek1998reg. sži 290 
12.Šibal Denis1996reg. dci 299 
TJ Sokol Vracov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ďuriš Josef1984reg. muži 111-120 
2.Šnajdr Radomír1963reg. muži 121-130 
3.Šnajdr Michal1988reg. muži 141-150 
4.Vašíček Tomáš1997reg. muži 141-150 
5.Studnička Ondřej1997reg. muži 161-170 
6.Stuchlík Jaroslav1966reg. muži 181-190 
7.Vašina Antonín1950reg. muži 191-200 
8.Valko Jan1999reg. muži 211-220 
9.Bednařík Matěj1994reg. muži 221-230 
10.Mopils Aleš1966nez. muži  
11.Cibulka Marek2002reg. nži 13 
12.Mořický Maxim2002reg. nži 16 
TJ Slavoj Rohatec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvátal Antonín1968reg. muži 101.-110. 
2.Luzum Jaroslav1951reg. muži 121.-130. 
3.Valuch Michal1992reg. muži 161.-170. 
4.Vymyslický Stanislav1969reg. muži 161.-170. 
5.Voznica Vlastimil1942reg. muži 161.-170. 
6.Juryca Dalibor1984reg. muži 181.-190. 
7.Salaba Petr1991reg. muži 181.-190. 
8.Chvátal Tomáš1996reg. muži 201.-210. 
9.Vinklárek Filip1994reg. muži N231.-240. 
10.Báborský Tomáš1993reg. muži 261.-270. 
11.Rybecký Jakub1998reg. muži 291.-300. 
13.Maňák Patrik1996reg. muži 291--300. 
TJ Slovan Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hřebačka Michal1988reg. muži 51.-60. 
2.Salajka Milan1966reg. muži 61.-70. 
3.Osička Jan st.1966reg. muži 61.-70. 
4.Stašek Lubomír1946reg. muži 81.-90. 
5.Kaňuk Petr1993reg. muži 81.-90. 
6.Drábek Ivo ml.1993reg. muži 131.-140. 
7.Kmeť Milan1958reg. muži 141.-150. 
8.Šavara Milan1967reg. muži 141.-150. 
9.Bursík Antonín1961reg. muži 151.-160. 
10.Režňák Pavel1993reg. muži 161.-170. 
11.Schenel David1971reg. muži 181.-190. 
12.Vjazanko Petr1952reg. muži 221.-230. 
13.Hromek František st.1943reg. muži 221.-230. 
14.Hrubý Otto1999reg. muži 231.-240. 
15.Vaňhara Michal1978reg. muži 241.-250. 
16.Zelinka Oldřich1965reg. muži 241.-250. 
17.Kaňuk Aleš1996reg. muži 241.-250. 
18.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži 251.-260. 
19.Králík Martin1998reg. muži 251.-260. 
20.Malý Miroslav1968reg. muži 271.-280. 
21.Ringer Lukáš2000reg. muži 271.-280. 
22.Trnečka Vlastimil1957nez. muži  
Orel Vnorovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břečka Karel1966reg. muži 121.-130. 
2.Tomeček Josef1984reg. muži 121.-130. 
3.Ondruš Luboš1959reg. muži 141.-150. 
4.Motyčka Petr1976reg. muži 141.-150. 
5.Komoň Richard1966reg. muži 151.-160. 
6.Tomčala Jiří1959reg. muži 211.-220. 
7.Studnička Jiří1984nez.  
SK Baník Ratíškovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kordula Jiří1984reg. muži 111 - 120 
2.Toman Petr1950reg. muži 161 - 170 
3.Kordula Petr1983reg. muži 171 - 180 
4.Hrbáček Patrik1997reg. muži 171 - 180 
5.Příkaský Jakub1993reg. muži 181 - 190 
6.Kudr Martin1991reg. muži 201 - 210 
7.Charvát Vít ml.1997reg. muži 231 - 240 
8.Šupálek Milan1985reg. muži 231 - 240 
9.Kladňák Martin1998reg. muži 271 - 280 
10.Koplík Radim1995reg. muži 281 - 290 
11.Šebek Vladimír1995reg. muži 291 - 300 
TJ Sokol Lužice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondruš Milan1956reg. muži 131-140 
2.Macůrek Marek1978reg. muži 131-140 
3.Ráb František1967reg. muži 151-160 
4.Konečný Miroslav1960reg. muži 151-160 
5.Komosný Miloslav1948reg. muži 151-160 
6.Hřebíček Miroslav1948reg. muži 211-220 
7.Kudrna Jaromír1964reg. muži 231-240 
8.Parák František1959reg. muži 231-240 
9.Ráb Pavel1988reg. muži 251-260 
TJ Sokol Čejč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smutný Antonín1963reg. muži 131-140 
2.Ingr Lukáš1988reg. muži 151-160 
3.Linner Marek1998reg. muži 161-170 
4.Marada Petr1943reg. muži 201-210 
5.Blaha Stanislav1969reg. muži 171-180 
6.Linner Radoslav1970nez.  
7.Výmolová Marta1961kraj. ženy 31-40 
TJ Sokol Bzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Antonín1966reg. muži 131-140 
2.Vašík Miroslav1969reg. muži 171-180 
3.Kudrna Radek1966reg. muži 181-190 
4.Gablas Kamil1980reg. muži 211-220 
5.Vašík Michal1998reg. muži 221-230 
6.Juras Pavel2001reg. muži 231-240 
7.Kmínek Vojtěch1993reg. muži 231-240 
8.Nevřivý Radek1977reg. muži 231-240 
9.Růčka Pavel1988reg. muži 241-250 
10.Cileček Petr1993reg. muži 261-270 
11.Juras Martin1999reg. muži 261-270 
TJ Vlast Ježov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blahůšek Filip1981reg. muži 131-140 
2.Marada Tomáš1952reg. muži 151-160 
3.Pantlík Ladislav1955reg. muži 161-170 
4.Kostelanský Stanislav1955reg. muži 171-180 
5.Kůřil Pavel ml.1992reg. muži 171-180 
6.Kůřil Radim1995reg. dci 171-180 
7.Kalod Radek ml.1992reg. muži 181-190 
8.Jestřáb Tomáš1993reg. muži 211-220 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS