Soupisky
2.liga mužů skupina B
Koral Tišnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cvrkal Rudolf1969ČR muži 80 
2.Svoboda Lukáš1981kraj. muži 9 
3.Smejkal Martin1975kraj. muži 33 
4.Dospíšil Jiří ml.1975kraj. muži 41 
5.Dospíšil Pavel1969kraj. muži 51-60 
6.Nováček Libor1965kraj. muži 61-70 
7.Antoš Jiří1977kraj. muži 71-80 
8.Sedlář Jakub1984kraj. muži 81-90 
9.Vitula Josef1974kraj. muži 91-100 
10.Horna Ivo1961kraj. muži 131-140 
11.Paciorek Roman1974kraj. muži 141-150 
12.Vybíral Marek1997kraj. muži 71.-80.Střídavý start z KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
13.Sedlář David2000kraj. muži 131.-140.NStřídavý start z Sportovní klub Kuřim, z.s.
SKST Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medvecký Ján1978ČR muži 76N 
2.Vaculovič Libor1987kraj. muži 15. 
3.Novák David1985kraj. muži 17 
4.Pospíšil Jiří1982kraj. muži 21 
5.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 22 
6.Lamač Petr1988kraj. muži 27. 
7.Motyčka Jan1990kraj. muži 36 
8.Brhel Richard1965kraj. muži 38 
9.Možíš Karel1996kraj. muži 51-60 
10.Buriánek Patrik1993kraj. muži 51.-60. 
11.Hašlík Jakub1996kraj. muži 150.-160. 
12.Veselý Jan1993kraj. muži 171-180 
13.Vedral David1993kraj. muži 18.Střídavý start z Tělovýchovná jednota Mikulčice
SK Přerov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červík Jaroslav1989kraj. muži 2-3 N 
2.Bednář Matěj1992kraj. muži 4-5 N 
3.Bařina Jiří1992kraj. muži 15-16 N 
4.Brázdil Jiří1988kraj. muži 15-16 N 
5.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 17 
6.Sekanina Karel1947kraj. muži 18 
7.Boháč Jan1994kraj. muži 21-30 
8.Divina Jiří1986kraj. muži 21-30 
9.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 50-60 N 
10.Hrabica Marián1995kraj. muži 51-70 
KST Vsetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janča Miroslav1986kraj. muži 5 
2.Sagáčik Štefan1966kraj. muži 7 
3.Slováček Libor1969kraj. muži 17 
4.Vaculík Vladimír1968kraj. muži 21-30 
5.Slováček Petr1973kraj. muži 31-40 nezař 
6.Pala Lubomír1972kraj. muži 91-100 
7.Trunkát Dalibor1985kraj. muži 111-120 nezař 
8.Kubík Josef1967kraj. muži 131-140 
Sokol Hr.Králové 2 B Atlanta
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlapák Miloš1986ČR muži 84 
2.Koblížek Martin1996kraj. muži 6 
3.Hrunka Jakub1992kraj. muži 8N 
4.Pozník David1985kraj. muži 14 
5.Brož Petr1996kraj. muži 14N 
6.Skákal Martin1974kraj. muži 30N 
7.Jakubec Jan1985kraj. muži 31 
8.Hort Tomáš1997kraj. muži 35N 
9.Čepelka Jan1975kraj. muži 38 
10.Zeman Daniel1983kraj. muži 44 
11.Málek Daniel1996kraj. muži 47 
12.Pleskač Jan1980kraj. muži 61-70 
13.Hampl Michal1992kraj. muži 121-140 
14.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 121-140 
15.Mynář Marian1988kraj. muži 170N 
OMYA KST Jeseník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybár Petr1974kraj. muži 2. 
2.Matějíček Miloš1975kraj. muži 4. 
3.Matějíček Martin1981kraj. muži 8. 
4.Janoštík Petr1966kraj. muži 10. 
5.Matějíček Miloš st.1947kraj. muži 11. 
6.Jurčák Milan1979kraj. muži 21.-30. 
7.Karatidis Petros1955kraj. muži 21.-30. 
8.Schopf Karel1965kraj. muži 31.-40. 
9.Paraskevopulos Andreas1957kraj. muži 41.-50. 
10.Senohrábek Zdeněk1944kraj. muži 51.-70. 
ČKD Blansko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudík Luboš1978kraj. muži 5. 
2.Přikryl Aleš1978kraj. muži 14. 
3.Čák Pavel1977kraj. muži 19. 
4.Kvíčala David1995kraj. muži 32. 
5.Mikula Stanislav1964kraj. muži 29. 
6.Chajda Roman1970kraj. muži 71.-80. 
7.Voráč Pavel1977kraj. muži 91.-100. 
8.Kvíčala Josef1971kraj. muži 91.-100. 
9.Kutil Libor1998kraj. muži 171.-180. 
10.Přikryl Jiří1977kraj. muži 141.-150. 
11.Hégr Milan1960reg. muži N13. 
12.Procházka Ondřej1986reg. muži 14.-20. 
Jiskra Holice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Jiří1976kraj. muži 7 
2.Mádlo Martin1986kraj. muži 12 
3.Jelínek Michal1986kraj. muži 14 
4.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 36-40 
5.Socha Zdeněk1964kraj. muži 31-35 
6.Švec Jan1952kraj. muži 51-60 
7.Hladík Miroslav1955kraj. muži 71-80 N 
8.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 101-120N 
9.Theodor Jiří1963kraj. muži 141-152 
10.Košťál Jiří1962kraj. muži 141-152 N 
11.Koubek Vojtěch2000reg. muži 101-160Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
12.Theodor Daniel1993reg. muži 101-160 
13.Brát Karel ml.1997kraj. muži 100NStřídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 6 
2.Fábo Ján1980kraj. muži 11 
3.Bíza Petr1995kraj. muži 12 
4.Lučko Martin1983kraj. muži 13 
5.Žoldoš Petr1986kraj. muži 12ncizinec 
6.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 16 
7.Svoboda Jan1991kraj. muži 26 
8.Svoboda Libor1983kraj. muži 39 
9.Sigmund Ivo1978kraj. muži 40 
10.Kozubík Pavel1994kraj. muži 43 
11.Juroška Ivan1955kraj. muži 49 
12.Bíza Martin1992kraj. muži 51-60 
13.Fischer Karel1997kraj. muži 131-140 
OP Prostějov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 6. 
2.Stužka Petr1977kraj. muži 9. 
3.Vejmola Pavel1967kraj. muži 14. 
4.Kumstát Roman1974kraj. muži 16. 
5.Sedláček Jiří1969kraj. muži 71.-100. 
6.Hrůza Petr1966kraj. muži 101.-150. 
7.Vysloužil Oldřich st.1967kraj. muži 101.-150. 
8.Stužka Oldřich st.1949reg. muži 41.-50. 
9.Benek Tomáš1995reg. muži 51.-70. 
10.Hrůza Pavel1971reg. muži 51.-70. 
11.Holáň Jan1993kraj. muži 5,5Střídavý start z KST Robot Mokré Lazce
12.Černocký Dominik1992kraj. muži 31-35NStřídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
13.Klos Patrik1998kraj. muži 41-45Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
14.Martinko Jiří1999kraj. muži 41-45Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
Sokol Čechovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapil Oldřich1977kraj. muži 3 
2.Šťastný Jaroslav1966kraj. muži 12 
3.Šťastný Zdeněk1964kraj. muži 13 
4.Matějka Pavel1975kraj. muži 21-30 
5.Formánek Jakub1989kraj. muži 19 
6.Lechner Radim1987kraj. muži 31-40 
7.Štěpán Jiří1970kraj. muži 31-40 
8.Kalabis Petr1971kraj. muži 41-50 
9.Stužka Oldřich ml.1978kraj. muži 41-50 
10.Jančík Jiří1973kraj. muži 51-70 
11.Lošťák Martin1978kraj. muži 51-70 
12.Richter David1973kraj. muži 51-70 
13.Maděrka Aleš1969kraj. muži 51-70 
14.Řehulka Michal1986kraj. muži 71-100 
15.Chytil Milan1965kraj. muži 71-100 
16.Čajka Filip1996kraj. muži 21-30Střídavý start z KST Zlín, z.s.
17.Sikora Filip1997kraj. muži N81-90Střídavý start z TTC Siko Orlová z.s.
18.Ryšavý Michal1992kraj. muži 7Střídavý start z Sportovní klub Slatina, z.s.
Slezan Opava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dzida Jan1973kraj. muži 11 
2.Chmela Tibor1985kraj. muži 21-25 
3.Wallik Lukáš1989kraj. muži 46-50 
4.Vícha Radomír1980kraj. muži 91-100 
5.Mrózek Marian1992kraj. muži 121-130N 
6.Onderka Radek1973kraj. muži 141-150 
7.Mrózek Marek1995kraj. muži 161-180 
8.Sidunov Matěj1995kraj. muži 181-200 
9.Valošek Jan1993kraj. muži 31-35Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
10.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 41-45Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS