Soupisky
3.liga mužů skupina C
Sokol Stará Paka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlabola Petr1977kraj. muži 22 
2.Šajner Lubomír1980kraj. muži 28 
3.Vajgl Pavel1976kraj. muži 33 
4.Herber Jan1973kraj. muži 61-70 
5.Krtička Luboš1982kraj. muži 101-120 
6.Budina Martin1979kraj. muži 202-240 
7.Pánek Tomáš1985reg. muži 56 
8.Krutský Jiří st.1953reg. muži 57 
9.Vávra Pavel1974reg. muži 72 
10.Krutský Jiří ml.1986reg. muži 107 
Bižuterie Jablonec nad Nisou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švácha Ondřej1978kraj. muži 13 
2.Rose Radek1972kraj. muži 15 
3.Minář Jiří1975kraj. muži 16 
4.Bradáč Petr1976kraj. muži 20 
5.Koťátko Luboš1971kraj. muži 21-30 
6.Louda Jiří1964kraj. muži 41-60 
7.Šilhán Josef1975kraj. muži 41-60 
8.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
9.Urban Milan1960kraj. muži 41-60 
10.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 81-100 
11.Hlavsa Tomáš1996kraj. muži 101-130 
12.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
13.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
14.Bittner Martin1967nez. muži  
TJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 15 
2.Foff Miroslav st.1969kraj. muži 20 
3.Hrycík Radim1983kraj. muži 21 
4.Slavík Libor1975kraj. muži 23 
5.Foff Miroslav ml.1994kraj. muži 29 
6.Šulc Petr1964kraj. muži 49 
7.Krýza Luděk1962kraj. muži 71-80 
8.Jež Rostislav1975kraj. muži 71-80 
9.Kléma Jan1976kraj. muži 71-80 
10.Všetečka Martin1956reg. muži 56-60 
11.Janovský Jan1996reg. muži 111-120 
12.Jůza Jaroslav1973nez. muži  
Sokol Kostelec nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Karel1965kraj. muži N 18 
2.Brůna Petr1962kraj. muži 19 
3.Malík Lukáš1989kraj. muži 25 
4.Ježek Robert1969kraj. muži N 37 
5.Balous Milan1969kraj. muži 51-60 
6.Malínský Milan1956kraj. muži 101-120 
7.Jakubec Martin1992kraj. muži 101-120 
8.Malík Tomáš1987kraj. muži 141-170 
9.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži 171-201 
10.Divíšek Dušan1971kraj. muži 202-240 
11.Myšák Luděk1967reg. muži 36 
12.Kršiak Tomáš1997reg. muži N 50 
13.Brož Petr1996kraj. muži 14NStřídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
14.Hort Tomáš1997kraj. muži 35NStřídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
15.Brát Karel ml.1997kraj. muži 100NStřídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
16.Buben Vlastimil1999reg. muži 80NStřídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
Jiskra Raspenava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Masák Jan1977kraj. 8. 
2.Bartoň Aleš1972kraj. 11. 
3.Horák Leoš1967kraj. 41. - 60. 
4.Zahradník Tomáš1968kraj. 41. - 60. 
5.Horák Čeněk1965kraj. 41. - 60. 
6.Drechsler Jan1985reg. 41. - 60. 
7.Boháč Vladimír1951reg. 61. - 80. 
8.Blažek Petr1958reg. 61. - 80. 
9.Drechsler Matěj1987reg. 61. - 80. 
10.Dufek Josef1947nez.  
11.Suchánek Martin1987nez.  
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řípa David1991kraj. muži 19 
2.Pokorný Marcel1975kraj. muži 21-30 
3.Svoboda Michal1993kraj. muži 21-30 
4.Zikmund Adam1995kraj. muži 31-40 
5.Kaněra Jan1989kraj. muži 21-30 
6.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 41-60 
7.Bártl Jan1973kraj. muži 61-80 
8.Smetana Josef1983kraj. muži 81-100 
9.Mikula Oldřich1935kraj. muži 101-130 
10.Dominh Martin1996reg. muži 61-80 
11.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 9Střídavý start z KPST Liberec
Converse Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesárek Lukáš1979kraj. muži 21-30 
2.Nejedlý Petr1978kraj. muži 21-30 
3.Kudrna Jan1993kraj. muži 31-40 
4.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 41-50 
5.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 31-40 
6.Kala Petr1962kraj. muži 61-80 
7.Melíšek Roman1979kraj. muži 61-80 
8.Vondráš Jan1964kraj. muži 61-80 
9.Braňka Štěpán1987kraj. muži 61-80 
10.Tlustý Miroslav1978kraj. muži 61-80 
11.Janíček Petr1962nez. muži 61-80 
12.Dušek Jan1976kraj. muži 101-150 
13.Vožický Bohumil1957kraj. muži 201-250 
14.Truc Petr1979kraj. muži 201-250 
15.Peřina Tadeáš1989kraj. muži 201-250 
16.Pícha David1971kraj. muži 301-400 
17.Průša Martin1967kraj. muži 201-250 
18.Marat Petr1999kraj. muži 301-400Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
19.Průša David2000kraj. muži 301-400Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
20.Fausek Matěj1999kraj. muži 401-500Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 11 
2.Šindelář Pavel1965kraj. muži 20 
3.Michalec Roman1964kraj. muži 36.-40. 
4.Stehlík Milan1960kraj. muži 41. - 45. 
5.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 46. - 50. 
6.Rulík Jiří1972kraj. muži 71. - 80. 
7.Steklý Tibor1964kraj. muži 81. - 90. 
8.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 101. - 120. 
9.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 101. - 120. 
10.Tajovský Václav1952kraj. muži 121. - 140. 
11.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 141. - 152. 
12.Stehlík Vojtěch1987kraj. muži 141. - 152. 
13.Rohlík Jan st.1938reg. muži N 
Koberce Brázda Vrchlabí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voňka Jakub1994kraj. muži 16 
2.Roček Milan ml.1989kraj. muži 27 
3.Kohout Pavel1982kraj. muži 35 
4.Valeš Jaroslav1969kraj. muži 41 
5.Brázda Adam1988kraj. muži 40 
6.Tisoňů Nikola1978kraj. muži 42 
7.Studecký Ivan1955kraj. muži 70N 
8.Horák Jaroslav1949kraj. muži 71-80 
9.Brázda Martin1959kraj. muži 91-100 
10.Hauschwitz Pavel1972kraj. muži 101-120 
11.Vitvar Roman1969kraj. muži 101-120 
12.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 121-140 
Lokomotiva Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Tomáš1962 10. KRAJ PCE 
2.Bělohlav Karel1973 15. KRAJ PCE 
3.Drvota Miroslav1963 17. KRAJ PCE 
4.Voženílek Martin1975 31-35. KRAJ PCE 
5.Pytlík Jiří1969 23.KRAJ PCE 
6.Kortus Petr1967 51-60. KRAJ PCE 
7.Kuchta Pavel1983 51-60N. KRAJ PCE 
8.Kudýn Petr1987 61-70. KRAJ PCE 
9.Dočkal Radek1988 71-80. KRAJ PCE 
10.Špaňůr Josef1966 141-152. KRAJ PCE 
11.Holík Jiří1969 141-152. KRAJ PCE 
12.Licek Radim1973 36-40 REGION PCE 
13.Rázek František1956 41-60. REGION PCE 
Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocáb Jan1984kraj. muži 41-50 
2.Paleček David1987kraj. muži 41-50 
3.Gaydoš Vít1990kraj. muži 81-100 
4.Vajbar Michal1982kraj. muži 101-150 
5.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
6.Šenk Jakub1994kraj. muži 101-150 
7.Červenka Jan1983kraj. muži 101-150 
8.Martiška Jan1986kraj. muži 101-150 
9.Kučala Viktor1968kraj. muži 101-150 
10.Adam Lukáš1985kraj. muži 101-150Ncizinec 
11.Schmidtmayer František1964kraj. muži 151-200 
12.Bozděch Jan1983kraj. muži 201-250 
13.Bartošek Jan1984kraj. muži 251-300 
14.Stibor Martin1990kraj. muži 251-300 
15.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 251-300 
16.Havazík Ondřej1993kraj. muži 251-300 
17.Zahrádka David1995kraj. muži 151Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
FK Kolín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hořejší Radim1976kraj. muži 16 
2.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 25 
3.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 28 
4.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 29 
5.Jindra Josef1951kraj. muži 45-47 
6.Lhoták Jakub1992kraj. muži 58-63 
7.Wávra Pavel1966kraj. muži 64-69 
8.Vendl Jakub1985kraj. muži 75-79 
9.Ulrich Radek1973kraj. muži 95-99 
10.Ptáček Petr1973kraj. muži 191-200 
11.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 201-230 
12.Šembera David1989kraj. muži 201-230 
13.Křeček Jiří1998reg. muži 68.-69.Střídavý start z ST EUROMASTER Kolín

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS