Soupisky
1.liga žen
Moravská Slavia Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlicová Renata1992ČR ženy 37 
2.Pozníková Veronika1988ČR ženy 59ncizinec 
3.Svobodová Monika1986ČR ženy 74 
4.Hrdličková Tereza1988ČR ženy 93 
5.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 31-40n 
6.Šnajdrová Monika1991kraj. ženy 31-40n 
SKST Děčín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hojková Tereza1984ČR ženy 46 
2.Nováková Eva1975ČR ženy 70 
3.Dyškantová Jana1991kraj. ženy 11-15 
4.Polanská Jana1970kraj. ženy 16-20 
5.Schneiderová Pavla1969kraj. ženy 16-20 
6.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 16-20 
7.Tučková Andrea1997kraj. ženy 21-23 
8.Svatoňová Tereza1998nez. Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
Slovan Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselá Jaroslava1981ČR ženy 40 
2.Síbrtová Kateřina1971ČR ženy 43 
3.Včeláková Jiřina1981ČR ženy 55 
4.Hagino Petra1974ČR ženy 84 
5.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 06 
6.Novotná Markéta1977kraj. ženy 10 
7.Kaucká Olga1975kraj. ženy 11-20 
ČKD GMC Blansko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chajda Marie1981ČR ženy 29. 
2.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 51. 
3.Suková Petra1994ČR ženy 67. 
4.Trávníčková Karla1973ČR ženy 100. 
5.Slezáková Stanislava1999kraj. ženy 21.-30.Hostování z KST Zlín, z.s.
6.Čermáková Lenka1994kraj. ženy 31.-40. 
7.Babáková Klára1993kraj. ženy 21-30Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Líšeň
SVS Hradec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubcová Hana1994ČR ženy 38 
2.Bachurová Kateřina1989ČR ženy 45 
3.Jakubcová Blanka1994ČR ženy 49 
4.Kozáková Tereza1999kraj. ženy 18Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Drábková Lucie1997kraj. ženy N 29.Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radnicová Lenka1979ČR ženy 25 
2.Vajcová Kateřina1990ČR ženy 71 
3.Samková Natálie1992ČR ženy 88 
4.Schwarzová Barbara1990ČR ženy 95 
5.Čížková Sylva1965kraj. ženy 21-40 
6.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 21-40 
7.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-60 
8.Vondráková Markéta1980ČR ženy N 
SKST Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelcmanová Ivana1992ČR ženy 15N 
2.Novotná Jana1996ČR ženy 33. 
3.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 59 
4.Kapounová Barbora1997ČR ženy 64 
5.Ivanová Lucia1997kraj. ženy 13Ncizinec 
6.Ševčíková Markéta1998kraj. ženy 31.-40.Střídavý start z SKST Dubňany
Union Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchmanová Martina1988ČR ženy 62 
2.Čížková Alena1959ČR ženy 92 
3.Vaková Andrea1974kraj. ženy 9 
4.Křivohlavá Helena1985kraj. ženy 10 
5.Schoberová Martina1965kraj. ženy 12 
6.Černá Lenka1986kraj. ženy 13 
7.Pintová Radka1986kraj. ženy 26-30 
8.Lorencová Lucie1992kraj. ženy 31-40 
9.Mikesková Romana1987kraj. ženy 31-40 
10.Škopková Věra1994ČR ženy 79.Střídavý start z SKST Vlašim
Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaba Radka1975ČR ženy 47 
2.Hošková Denisa1996ČR ženy 50 
3.Růžičková Lucie1993ČR ženy 90 
4.Diblíková Klára1997kraj. ženy 21-40 
5.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 21-40 
6.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 21-40 
7.Vlčková Natálie1996kraj. ženy 101-120 
8.Vávrová Ivana1998ČR sžy 37 
9.Šimůnková Veronika2002kraj. nžy 2 
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírová Monika1971ČR ženy 32. 
2.Stará Kateřina1996ČR ženy 53. 
3.Lajdová Anežka1994ČR ženy 77. 
4.Beranová Michaela1991ČR ženy 83. 
5.Pěnkavová Dagmar1998ČR ženy 96. 
6.Míková Karolína1995kraj. ženy 8. 
7.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 15.-16. 
8.Beranová Sára1999kraj. ženy 19. 
9.Zelingrová Kamila1999kraj. ženy 27. 
SF SKK El Nino Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tenglová Vendula1993ČR ženy 61Hostování z TJ Sokol České Budějovice
2.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 73 
3.Němečková Monika1995ČR ženy 75Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Pokorná Helena1961kraj. ženy 41.-60. 
5.Shim Mi Youngi1970kraj. ženy N 41.-60.cizinec 
6.Strmisková Hana1975nez. ženy N 41.-60. 
7.Dlouhá Marie1953kraj. ženy N 41.-60-Hostování z SK Mrač
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlávková Hana1976ČR ženy 53 
2.Ulrychová Hana1988ČR ženy 57 
3.Macurová Andrea1978ČR ženy 67N 
4.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 68 
5.Sedloňová Aneta1994kraj. ženy 10 
6.Doucková Aneta1997kraj. ženy 13 
7.Zemanová Michaela1990kraj. ženy 15 
8.Šitinová Petra1985kraj. ženy N18 
9.Rozínková Monika1998kraj. ženy 20 - 21 
10.Hejzlarová Lucie1999kraj. dky 11 
11.Pleskotová Kateřina1999kraj. sžy 10 
12.Sazimová Terezie2000kraj. sžy 12 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS