Soupisky
2.liga žen skupina A
Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudečková Hana1987ČR ženy 58Hostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
2.Diblíková Klára1997kraj. ženy 21-40 
3.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 21-40 
4.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 21-40 
5.Vlčková Natálie1996kraj. ženy 101-120 
6.Vávrová Ivana1998ČR sžy 37 
7.Šimůnková Veronika2002kraj. nžy 2 
8.Rohlíková Michaela1988nez. ženy  
Sokol Plzeň V A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošková Marta1985ČR ženy 72 
2.Nováková Monika1984ČR ženy 79 
3.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 11 
4.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 16 
5.Rindererová Petra1976kraj. ženy 17 
6.Vacíková Renata1978kraj. ženy 20 
7.Vyletová Helena1972kraj. ženy 21-25 
8.Kašperáková Markéta1974kraj. ženy 21-25 
9.Muzikova Alice1994kraj. ženy 26-30 
10.Vladyková Barbora1990kraj. ženy 26-30 
11.Dobrovská Kateřina1978kraj. ženy 31-40 
12.Krylová Eliška1988kraj. ženy 31-40 
13.Špatenková Tereza1998kraj. ženy 31-40 
14.Melnyková Liana1998kraj. ženy 31-40 
15.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 41-50 
16.Smutná Daniela1977kraj. ženy 41-50 
17.Janoušová Pavla1999kraj. ženy 41-50 
18.Janoušová Petra1999kraj. ženy 41-50 
19.Lněničková Marta1979nez. ženy Hostování z TJ Blatná
ABC Branik A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coubalová Martina1974ČR ženy 99 
2.Svobodová Helena1958kraj. ženy 11 - 20 
3.Vožehová Lucie1974kraj. ženy 21 - 40 
4.Scheubová Jana1962kraj. ženy 21 - 40 
5.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 61 - 80 
6.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy 81 - 100 
ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černá Martina1983kraj. ženy 21 - 40 
2.Suchomanová Jana1983kraj. ženy 21 - 40 
3.Ulihrachová Jitka1956kraj. ženy 21 - 40 
4.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 21 - 40 
5.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41 - 60 
6.Stupková Alena1990kraj. ženy 101 - 120 
Slovan Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hagino Petra1974ČR ženy 84 
2.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 06 
3.Novotná Markéta1977kraj. ženy 10 
4.Kaucká Olga1975kraj. ženy 11-20 
5.Přádová Blanka1953kraj. ženy 11-20 
6.Veletová Ilona1973kraj. ženy 11-20 
7.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 21-40 
8.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 41-60 
9.Kášová Adéla1998nez. Hostování z TJ Sokol Dřínov
Sokol Bor A střechy Homolka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukupová Jana1975kraj. ženy 14 
2.Skopová Šárka1991kraj. ženy 15 
3.Pourová Eliška1991kraj. ženy 41-50 
4.Hošťálková Martina1990reg. ženy 7 
Sokol Stodůlky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klempířová Jiřina1967ČR ženy 89 
2.Dusilová Jana1972kraj. ženy 21-40 
3.Klausová Lucie1982kraj. ženy 41-60 
4.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41-60 
5.Stejskalová Šárka1978kraj. ženy 41-60 
6.Nováková Ivana1970kraj. ženy 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice
7.Motlová Michaela1986kraj. ženy 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota Dynamo Nelahozeves, z.s.
8.Luňová Veronika1997kraj. ženy 41-60Střídavý start z Sportovní Jižní Město o.p.s.
Sokol Nusle B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarzová Barbara1990ČR ženy 95 
2.Čížková Sylva1965kraj. ženy 21-40 
3.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 21-40 
4.Malá Kateřina1981kraj. ženy 21-40 
5.Hájková Anna1945kraj. ženy 41-60 
6.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-60 
7.Špicarová Ivana1967kraj. ženy 81-100 
8.Reitschlägerová Dita1989kraj. ženy 81-100N 
Sokol České Budějovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Scheinherrová Lenka1989kraj. ženy 7 N 
2.Volavková Kateřina1974kraj. ženy 11 
3.Tenglová Jaroslava1958kraj. ženy 14 
4.Lerchová Božena1944kraj. ženy 19 
5.Řeháková Vlasta1988kraj. ženy 19 N 
6.Zelenková Anna1991kraj. ženy 20 NHostování z Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
7.Bušková Lenka1997kraj. ženy 21-30 
8.Brejchová Kateřina1997kraj. ženy 21-30 N 
9.Blažková Zuzana1992reg. ženy N 
10.Čechová Libuše1959reg. ženy NHostování z TJ Jiskra Třeboň, z.s.
11.Moravcová Lucie1995kraj. ženy 12Střídavý start z SKST Týn nad Vltavou o.s.
Stadion Žižkov DDM ULITA A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chocová Alena1977kraj. ženy 21-40 
2.Lösterová Anna1951kraj. ženy 21-40 
3.Skříčková Ivana1987kraj. ženy 41-60 
4.Patočková Ivanka1947kraj. ženy 41-60N 
5.Kavická Andrea1991kraj. ženy 61-80 
6.Najbertová Lucie1974kraj. ženy 81-100 
7.Tomsová Kateřina1972kraj. ženy 81-100NHostování z TTC Brandýs n.L, spolek
Calofrig Borovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíčková Helena1964kraj. ženy 5. 
2.Frolíková Yvona1975kraj. ženy 6. 
3.Havlíčková Lucie1986kraj. ženy 21.-30. 
4.Bicková Lucie1981reg. muži 161-190 
5.Skaláková Denisa1995kraj. ženy 13Střídavý start z SKST Týn nad Vltavou o.s.
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivohlavá Helena1985kraj. ženy 10 
2.Schoberová Martina1965kraj. ženy 12 
3.Černá Lenka1986kraj. ženy 13 
4.Pintová Radka1986kraj. ženy 26-30 
5.Lorencová Lucie1992kraj. ženy 31-40 
6.Mikesková Romana1987kraj. ženy 31-40 
7.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 31-40 
8.Kováříková Pavlína1991kraj. ženy 41-50 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS