Soupisky
2.liga žen skupina B
SK Dobré C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 68 
2.Sedloňová Aneta1994kraj. ženy 10 
3.Doucková Aneta1997kraj. ženy 13 
4.Rozínková Monika1998kraj. ženy 20 - 21 
5.Hejzlarová Lucie1999kraj. dky 11 
6.Sazimová Terezie2000kraj. sžy 12 
7.Grimmerová Lída2000kraj. sžy 15 - 17 
SKST Vlašim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škopková Věra1994ČR ženy 79. 
2.Beranová Michaela1991ČR ženy 83. 
3.Pěnkavová Dagmar1998ČR ženy 96. 
4.Míková Karolína1995kraj. ženy 8. 
5.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 15.-16. 
6.Beranová Sára1999kraj. ženy 19. 
7.Tichá Vendula1994kraj. ženy 21.-23. 
8.Pytlíková Tereza2001ČR sžy 52. 
9.Matějovská Anna2000ČR mžy 16. 
10.Bošinová Aneta2001ČR mžy 18. 
11.Lajdová Karolína2001ČR mžy 28. 
12.Bayerová Dana1957nez.  
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Motlová Jitka1967kraj. ženy 1 
2.Částková Eliška1991kraj. ženy 4 
3.Zemková Barbora1988kraj. ženy 5 
4.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 16 - 21 
5.Motlová Monika1994nez. ženy  
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hojková Eva1956kraj. ženy 11-15 
2.Polanská Jana1970kraj. ženy 16-20 
3.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 16-20 
4.Schneiderová Pavla1969kraj. ženy 16-20 
5.Tučková Andrea1997kraj. ženy 21-23 
6.Hlavacká Jana1971reg. ženy 12 
7.Filařová Jitka1988reg. ženy 14 
8.Taušová Tereza1998nez.  
9.Svatoňová Tereza1998nez. Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Javůrková Lucie1983kraj. ženy 3 
2.Svojanovská Jana1977kraj. ženy 6Hostování z TJ Sokol Hylváty
3.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 11 - 15 
4.Šedová Eliška2001nez. ženy  
5.Kuchařová Anna1999nez. ženy  
6.Kovaříčková Jolana1993kraj. ženy 19.Střídavý start z Sportovní klub Vršovan Voděrady
Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pušová Ivana1965kraj. ženy 1Hostování z Spolek TableTenisClub Jablonec nad Nisou
2.Longinová Ilona1963kraj. ženy 2 
3.Matoušková Stanislava1956kraj. ženy 3 
4.Protivová Jana1986kraj. ženy 4 
5.Goldová Helena1948kraj. ženy 10 
KST Jirkov A Technoline
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutská Marie1992kraj. ženy 11.-15.Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.
2.Faiglová Kamila1981kraj. ženy 11.-15.Hostování z Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s
3.Leitnerová Eva st.1947kraj. ženy 16.-20. 
4.Demjanová Eliška1996kraj. ženy 16.-20. 
5.Pazderníková Veronika1997kraj. ženy 21.-23. 
6.Fuksová Kristýna1997kraj. ženy 21.-23. 
7.Smíšková Martina1979nez. ženy  
8.Doutnáčová Jitka1964nez. ženy  
9.Vítová Drahomíra1959nez. ženy  
Lokomotiva Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočkalová Kateřina1985kraj. ženy 2. KRAJ PCE ŽENY 
2.Utíkalová Tereza1988kraj. ženy 8.N. KRAJ 
3.Jiráňová Alena1986kraj. ženy 11-15. KRAJ PCE ŽENY 
4.Nová Věra1954kraj. ženy 11-15. KRAJ PCE ŽENY 
5.Rudzinská Petra1977kraj. ženy 11-15.N. KRAJHostování z TJ Sokol Dolní Ředice, z.s.
6.Hrabovská Lucie1990kraj. ženy 16-21N. KRAJ PCE ŽEN 
Linea Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházková Jana1986kraj. ženy 7 
2.Burešová Kateřina1994kraj. ženy 8Hostování z TJ Jiskra Litomyšl,z.s.
3.Sedláčková Martina1985kraj. ženy 9Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Chrast
4.Fišerová Kateřina1994kraj. ženy 11 
5.Musílková Romana1965kraj. ženy 16 
6.Hindráková Martina1964kraj. ženy 20Hostování z TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
FK Kolín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čubová Jana1988kraj. ženy 7NHostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
2.Zatřepálková Lenka1968kraj. ženy 8NHostování z TTC Brandýs n.L, spolek
3.Vokounová Adéla1982kraj. ženy 11 
4.Bečvářová Michaela1996kraj. ženy 15.-16.Hostování z TJ Sadská o.s.
5.Šeligová Tereza1995kraj. dky 8.Hostování z TTC Brandýs n.L, spolek
6.Nutilová Vendula1991reg. muži 163.-179. 
7.Růžičková Klára1997kraj. ženy 24Střídavý start z Viktoria Radim
8.Zelingrová Kamila1999kraj. ženy 27.Střídavý start z SKST Vlašim
9.Polívková Barbora2000ČR sžy 55.Střídavý start z SKST Vlašim
STC Slaný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elicerová Pavlína1976kraj. ženy 12 
2.Ovčaříková Eva1957kraj. ženy 18 
3.Kulichová Lenka1995kraj. ženy 21-23 
4.Kulichová Jana1998kraj. ženy 29N 
5.Majtánová Petra1998kraj. dky 15-16 
6.Vágnerová Lucie1994reg. dky 2 
7.Kasnerová Karolína1999ČR sžy 59 
8.Štricová Niamh2002ČR mžy 49 
9.Zýmová Pavla1971nez.  
10.Nyklová Jitka1947nez.  
SK Dobré D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemanová Michaela1990kraj. ženy 15 
2.Šitinová Petra1985kraj. ženy N18 
3.Cacková Tereza1998kraj. ženy N21 
4.Pleskotová Kateřina1999kraj. sžy 10 
5.Borecká Kateřina2000kraj. sžy 14 
6.Grimmerová Diana2004kraj. mžy 22 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS