Soupisky
2. třída B muži
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Josef st.1969kraj. muži 201 
2.Kohout Radek1969kraj. muži 201 
3.Vidlák Miloš1983kraj. muži 201 
4.Zika Jaroslav1972kraj. muži 251 
5.Král Ludvík st.1961kraj. muži 501 
6.Petira Martin1981kraj. muži 501 
7.Michalec Jiří1981kraj. muži 601 
8.Suchomanová Jana1983kraj. muži N 
9.Zimmel Václav1978kraj. muži N 
10.Král Jakub1988kraj. muži N 
11.Batík Lukáš1983kraj. muži N 
12.Kolařík Filip1984kraj. muži N 
13.Kaňka Jiří1963kraj. muži N 
Avia Čakovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 151-200cizinec 
2.Lomský Gustav1956kraj. muži 201-250 
3.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 201-250 
4.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 201-250 
5.Žydel Jan1989kraj. muži 251-300 
6.Mach Jakub1985kraj. muži 301-400 
7.Šimek Jan1949kraj. muži 301-400 
8.Poluk Alexandr1954kraj. muži 401-500 
TJ Malešice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vedral František1954kraj. muži 251 
2.Vorel Martin1969kraj. muži 251 
3.Tomek Jakub1966kraj. muži 251 
4.Bednář Petr1963kraj. muži 301 
5.Marek Jaroslav1953kraj. muži 401 
6.Skoupý Libor1968kraj. muži 401 
7.Dufek Stanislav1940kraj. muži 501 
TJ Pankrác B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Satorie Michal1974reg. muži 201 
2.Kočvara Tomáš1982reg. muži 251 
3.Pacák Miroslav1969reg. muži 301 
4.Král Lukáš1984reg. muži 401 
5.Pilina Jan1991reg. muži 401 
6.Holub Martin1978reg. muži 501 
7.Pejchal Vlastimil1962reg. muži 501 
TJ Slovan Bohnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151 
2.Bláha Milan1949kraj. muži 201 
3.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 251 
4.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 251 
5.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 301 
6.Kubeš Václav1985kraj. muži 301 
7.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 301 
8.Janeba Vladimír1939kraj. muži 301 
9.Pinkas Jan1956kraj. muži 301 
10.Žiačik Jan ml.1998reg. muži 53.Střídavý start z SK Liběchov, z.s.
TJ Sokol Kbely A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1975reg. muži 151 
2.Kail Roman1974reg. muži 251 
3.Dvořák Jan1971reg. muži 251 
4.Vokurka Miloslav1972reg. muži 251 
5.Svoboda Vladimír1956reg. muži 301 
6.Blažek Bohumír1956reg. muži 301 
7.Doležal Karel1963reg. muži 301 
8.Neskusil Josef1948reg. muži 401 
9.Hrdý Jiří1955reg. muži 401 
10.Farmačka Martin1974reg. muži 501 
11.Hrubý Jan1967reg. muži 501 
12.Vrba Karel1948reg. muži 501 
13.Klouček Martin1973reg. muži 501 
14.Trnka Josef1952reg. muži 601 
15.Sváta Jiří1954reg. muži 601 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Jan1969kraj. muži 101 
2.Kára Petr1966kraj. muži 151 
3.Schmelz Richard1985kraj. muži 151 
4.Gregor Martin1990kraj. muži 201 
5.Pluska Oleh1970kraj. muži 251cizinec 
6.Vančura Karel1990kraj. muži 251 
7.Drahota Jiří1944kraj. muži 301 
8.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 301 
9.Pokorná Tereza1983kraj. muži 301 
10.Beneš Karel1959kraj. muži 401 
11.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 401 
TJ Sokol Petrovice I. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Jan1974kraj. muži 201. 
2.Vojtěch Radek1977kraj. muži 201. 
3.Černý Zdeněk1981kraj. muži 201. N 
4.Marek Vladimír1960kraj. muži 301. 
5.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 301. 
6.Novotný Václav1947kraj. muži 301. 
7.Hájek Karel1953kraj. muži 401. 
8.Schützner Vladimír1962kraj. muži 401. 
9.Rod Karel1960kraj. muži 401. 
10.Lukáč Michal1955kraj. muži 401. 
11.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401. 
12.Blaho Martin1956kraj. muži 501. 
13.Kachlík Jan1949kraj. muži 501. 
14.Kuttler Karel1945kraj. muži 501. 
15.Malý Aleš1957kraj. muži 501. 
16.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501. 
17.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 601. 
18.Michálek Jan1950kraj. muži 701. 
19.Zíd Václav1960kraj. muži 701. 
TJ Sokol Žižkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benoit Arnaud1986nez. muži cizinec 
2.Kocourek Hynek1977nez. muži  
3.Kanzelsberger Martin1972reg. muži 301 
4.Ako David1993reg. muži 301 
5.Vřešťál Milan1989reg. muži 301 
6.Meline Jéróme1973reg. muži 301cizinec 
7.Slováček Jakub1985reg. muži 401 
8.Elčkner Miroslav1946reg. muži 401 
9.Vláčil Jiří1984reg. muži 401 
10.Červeňák Marian1984reg. muži 401 
11.Horčák Martin1974reg. muži 401 
12.Kozdera Pavel1982reg. muži 401 
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flekač Tomáš1985kraj. muži 201 
2.Dalešický Josef1963kraj. muži 201 
3.Hadrava Petr1965kraj. muži 251 
4.Chocová Alena1977kraj. muži 251 
5.Kotrč Pavel1977kraj. muži 301 
6.Šmolík Jindřich1942kraj. muži 301 
7.Vaněk Martin1975kraj. muži 301 
8.Daňhel Jaroslav1978kraj. muži 301 
9.Štencek Jiří1987kraj. muži 401 
10.Šilar Bohuslav1960kraj. muži 501 
11.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 501 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huňa Vladimír1969reg. muži 201 
2.Jiroušek Pavel1963reg. muži 201 
3.Smrčina Zdeněk1962reg. muži 251 
4.Ibl Josef1945reg. muži 301 
5.Gerdžikov Svetoslav1939reg. muži 301 
6.Vejžvalda Vladislav1942reg. muži 301 
7.Žďárský Zdeněk1949reg. muži 301 
8.Konopa Josef1943reg. muži 401 
9.Krieger Karel1957reg. muži 401 
10.Pavlíček Ladislav1952reg. muži 401 
11.Vencálek Jiří1969reg. muži 401 
12.Hajný Josef1935reg. muži 501 
13.Brožek Jan1932reg. muži 601 
14.Samohejl Erich1935reg. muži 701 
15.Kubín Jaroslav1958reg. muži 801 
16.Lhoták Petr1965nez. muži  
TTC Klánovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 151 
2.Raiser Dan1990kraj. muži 201 
3.Štědrý Adam1989kraj. muži 201 
4.Pospíšil Jan1965kraj. muži 251 
5.Brothánek Zdeněk1954kraj. muži 401 
6.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401 
7.Jiroš Martin1972kraj. muži 401 
8.Michálek David1988kraj. muži 501 
9.Lacman Jiří1948kraj. muži 501 
10.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 501 
11.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 501 
12.Tuška Jan1994kraj. muži 501 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy